Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejki
    Jako pardon, ale kdo dělal ty nominace? Hot Pursuit a Dance Central, přičemž Starcraft 2 a Fallout: New Vegas nikde?
    Jestli jsem jen něco překouk, tak se omlouvám.
  • LTM3
    Musí to vyhrát buď Mass Effect 2 nebo Heavy Rain aneb dobré a zábavné hry ( RDR a Limbo jsem nehrál, tak ty nemohu posoudit).
  • Mass Effect 2 jasna volba...
  • Chybí mi mezi nominovanými hrami God of War 3. Tak aspoň by mohl vyhrát audio. A hlas pro Fifu :-)
  • Jen doplním že Mafie 2 byla na GANG nominovaná v kategoriích Nejlepší dialogy a Nejlepší licencovaná hudba.
  • Nehádejte se kvuli Black Ops
    každý má svůj názor.
    Mě BO docela bavilo taková rekapitulace MW2.
    Ale můj hlas patří Heavy Rainu takovej zážitek se jen tak nevidí :)
  • U mě jednoznačně nejvíce hraná FIFA 11 na Xboxu ... Ultimate Team je novinkou která mě prostě v tomhle díle celé série zaujala nejvíc. Skvěle vymyšlené a velmi dobře zpracované. Škoda jen že k turnajům není ještě navíc liga.
    Už teď se těším na nový díl.
  • Samozrejme ze ME2, uz proto hlasovala cela nase gilda z wow *1*
  • Jasně Black Ops, žádná jiná hra se nehraje tak dlouho jako CoD. MP na jeden rok a stovky hodin zábavy. Tady není co řešit, všechny ostatní hry nevydrží ani na 1/5 dobu.
    • takovy cs se hraje mnooohem dyl nez nejaky cod,ale to ty jiste vis *1*
  • Tak prave to ze pro hry muzou hlasovat vsichni prez internet bych videl jako nejvetsi minus, dopadne to jako vsude jinde, hromada ovci necha nominovat na nejlepsi hru roku kraviny jako je CoD a podobne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit