Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za rok z toho bude dobrý simulátor. Ale nie dobrá hra.
    • Zayl
      Pro některé lidi (mě nevyjímaje) se jedno s druhým nevylučuje.

      Ale beru že někoho nemusí bavit dvě hodiny rýt křídlěm do země než se naučí odlepit od země....
      • co vsichni maji s tim odlepovanim od zeme? sturmovika jsme hravali po siti a zas takova veda aby se to nekdo ucil hodinu to nebyla, mozna na ty hrozny hlineny draze na Iwo Jime kdyz si clovek nalozil nejtezsi bomby, tam to pekne drncalo a obcas to nedopadlo dobre :D

        mnohem horsi bylo pristavani, bez motoru s pulkou letadla v plamenech, nekam na louku
        • Tak mě vzlet/přistání ve starém IL2 nikdy moc problém nedělalo, jak na klacku, tak na klávesnici. Nejtěžší je při vzletu na klávesnici udržet směr, protože se na keyboardu blbě ovládá kormidlo (na joysticku už vůbec... kdo to má pak srovnávat do původní polohy :)). Uvidíme pár měsíců... Jestli se to dotáhne na kvalitu starého Šturma, tak bych do toho možná i šel... ale ta letadla mi budu chybět (rozumněj: USAF, Japoncí, sověti).
  • no v poslednim beta patchi uz jsou zvuky docela vylepseny - http://youtu.be/BIzzsh-uUKI ale stejne maji este co delat...
  • No, tak zastaralá hudba... Jestli myslí tu dechovku, tak ta je tématická k době a oblasti, kdy se vedla bitva o británii. Il2:COD se měl původně jmenovat Storm of war: battle of britain, měl být pokračováním Battle of britain:wings of victory a ne il2:1946. Proto tam chybí ruské stroje. To, že hra vyšla moc brzo, není chyba vývojářů, ale UBISOFTu, který nejprve celý tým po dokončení IL2: propustil a když viděl, že dělají něco hodně očekávaného, tak je zase vzal zpět a vydání simulátoru velice uspěchal, aby na ní vydělal. Tím si naštěstí zajistili to, že Oleg Maddox už zaručeně s ubisoftem nikdy nebude spolupracovat.
    • ano presne tak, uspechane datum vydani nebyla chyba vyvojaru, ale ubisoftu
      • Jasne, sedm let vývoje je příliš krátka doba, hnusné netrpělivé UBI.
  • Zlatý Rie of flight.
  • zlatej il 1946.tohle má sice krásnou grafiku ale to je asi tak všechno! *16*
  • No, jak píše Aleš, nákup je investicí do budoucna, navíc, se za cenu obyčejné, dá sehnat sběratelská verze, tak doufám, že až nastanou dlouhé zimní večery, bude nový Šturmovik zase vyladěnější.
    I když, teď mi došlo, že dlouhé zimní večery si vlastně schovávám na nový DCS: A-10 Warthog.... *2*
    • Nad sběratelskou verzí se pár chytrých lidí zamyslelo a došlo k závěru, že je to označení verze, která nemusí být hratelná nebo spustitelná, protože je sberatelská. Sběratelská verze zřejmě tedy nepůjde ani vyreklamovat/vrátit jako nefunkční/nespustiltelná hra.
    • ano ano DCS A-10 je spasa "simulantov" :) v case, ked uz som si myslel, ze simulator komplexny ako F4AF uz nikdy nevyjde...
      • Až ti ten tvůj Warthog jednou žuchne, tak jsi mě potkal v Ka-50 Hokum *2*.
        Píšu jednou, protože mi ještě chvíli bude trvat, než se to naučím používat - tak dva tři roky *2*. Ale pozor, už to umím "oživit" a vzlétnout. Bohužel tím to končí, většinou to hned roznesu do nejbližšího pole.
        DCS je úžasná záležitost *14*
        • Hele kucka. Uplne jste me rozzarili. Lepsi dialog jsem uz dlouho nevidel. Dik za lepsi naladu a nemyslim to nijak zle. Jen tak jak jsem to napsal :-)
  • To už bude lepší nainstaovat IL2-1946 a vylepšit modama. Grafické mody jsou uchvatné

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit