Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja grafiku taky zatracoval, open beta byla diky mlze vyblita, svetla. Proste fuj. Hraju ted ale origo, vsechny 4 akty na normal projity a jedna vec se tomu neda vzit. Sice mi atmosfera neprijde tak temna jak u dvojky ale v urcite umelecke kvalite je to o kus dal nez jakakoliv jina hra. Pirpomina mi to RAGE, to melo taky nic moc grafiku ale v urcitych scenach vypadalo perfektne.
  • GlaDOS
    A není v češtině, že?
  • A predat háknuté legendary predmety za 500€. *15*
  • Sem znechucenou tou zaslepeností lidí ale i pohlavárů z games kteří zřejmě od blizsrá*e příjmaj úplatky stejně jako je příjamaly od blioware a jejich fuhrera Evil Alien (EA)
    PS smozřejmě tu vystupuju i pod jinými přezdívkami ale to už ti určitě došlo.
    Někdo musí říct jak trapná je ta firma i všechny produkty od ní
  • Veskoslav
    Já tu nejsem pořád, už to pochop, že je to rozdíl. A já vím, že bych nezůstal jenom u 1. aktu a rozhdně bych nezůstal u toho, že bych to jel jednou.
  • Odulin
    Ja nevim, mne se to takhle libi. Neni to to zrovna nejmodernejsi technologie, ale jestli je to dan zato, ze to pujde skoro kazdymu, tak proc ne. Navic grafika mi prijde pekne detailni a s atmosferou urcite zadnej problem nemam, ale zatim jsem teprve na konci 1. aktu.
  • za ten čas co jsi tady jsi mohl klidne dat prvni akt...
  • Jazz
    jojo, to by měli zbytovat!
  • Ringwraith
    Tak je jasný, že Diablo 3 fandům to nevadí, těm nevadí nic.

    Dokonce existuje i na první pohled celkem logická omluva, že Blizzard prostě slabší grafiku zvolil, aby to jelo co nejvíce lidem. (= aby si to co nejvíc lidí mohlo koupit a oni měli prachy)

    No to ale moc neomlouvá, proč nejvyšší nastavení mění jen detaily a stíny. Správně měli prostě udělat hru tak, aby na nízký jela všem a na nejvyšší vypadala skvěle. No, ale Blizzard moc dobře ví, jaké fandy má, a že jim špatná grafika vadit nebude... tak proč by se otravovali, že...
  • Veskoslav
    A opět tu máme GGG, člověka co jediné komenty píše ke hře, která ho dle jeho slov absolutně nezajímá:)
  • Ne zato ty sis asi nějaký vzal když se ti líbí ta blbost od totálně předceňovaný firmy blizsr*č
  • Veskoslav
    Tak zrovn oni by měli někdo potichu zpytovat svědomí......
  • Tvoje standardní reakce koukám. Minule jsi pyskoval na co? Na Battlefield 3 tuším. Parchante rozmazlenej! Ohrnovat nos by ti šlo, ty buzno...
  • súúhlas e to keketina
  • Nezapomněl sis dnes vzít prášky?
  • Klasika. Vždycky, když si mistr utne, tak z toho mají učňové p*del.
  • a proto že to je nudná trapná klikací blbost se směšným univerzem ala blizsr*č pro malý uslintaný děcka co chcou bejt velcí HC hráči -10/10
  • Ta hra je nejen ubohá, nudná a neoriginální ona je i hnusná jak poblitej bezďák no jo blizsrá* se zase předvedl
  • uz sa tesim na Path of exile a ked bjude schopny emulator na diablo 3 tak vyskusam aj to
  • ccp trolling best trolling *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit