Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co majitele diabla,kteri si mysli,ze hra je spatna? Nechces snad tvrdit,ze se taci nenajdou,ze ne? *1*
  • Ten rozdíl je skutečně minimální. Nicméně mi je líto, že to spíše vypadá jako Torchlight než Diablo *7*
  • hmmm, v nastaveni grafiky neni nic jineho než zapnuti/vypnutí stínů? *15* ale jako chápu, tady jde o hratelnost a né o grafiku.
  • FeebeEWN
    nevím, já když zapnul density z low na high, tak sem nestačil valit oči. grafika je o moc hezčí. z těch screenů to tak nevypadá no. možná to je mým noťasem s 15,6" displejem
  • Co je to za "novinku"? Vždyť rozdíly mezi minimálníma a maximálníma detailama dávno neexistujou. Existuje jen jedna úroveň detailů, a to konzolová.
  • s tou atmosferou nesouhlasim, podle me se trefili tak akorat. co se tyce grafiky tak detailu pribylo minimum...treti obrazek par krovicek...jinak sou modely identicke, jen pribylo nasviceni a lepsi textury
  • Zahajuji diskuzi, jejímž obsahem budou dvě témata: 1) majitelé Diabla se nám zde budou vychvalovat, že již hrají 2) nemajitelé Diabla nám sdělí, jak je Diablo špatné.
  • Bez ohledu na rozlišení či detaily, tato grafika jednoduše postrádá atmosféru předchozích dvou dílů. Nicméně jsem rád, že si to budu moct zahrát i na svým starým železe. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit