Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dalsi nachytanej...v tom je prave jadro toho vtipu... trolluje te spatnou gramatikou *3*
  • :) nechybí ti tam něco?třeba si na něco zapomněl
  • Rozdíl mezi memem a citátem: Základní literatura - Dawkins, R.: Sobecký gen, Blackmore, A: The meme machine.
  • sorry, mělo být jinam
  • Když už někdo musí mít cool anglické hlášky, tak trolling is AN art
  • Jsem rád že to někdo napsal, já jsem měl děsné pokušení, ale už sem se napsal dost a nikdo to stejně nevnímá. :-)
  • Jo, tak tohle vysvětlení sedí *15* Ale zatím to jde, než se ustálí komunita a ceny a není tolik lidí na vysokých levelech, tak to bude pohoda, takže zatím se tam dají nakoupit zajímavé věci za směšné ceny.
    Jenže člověk už z toho pak nemá takovou radost, jako když si nějaký dobrý equip pro svůj level vymlátim někde sám.
  • Generuje se tak, abys byl nucen používat aukce. ^^
  • Nelibi? Nekupuj... me se nutnost byt online libi, protoze mam aspon jistotu, ze nepotkam zadne idioty s modifikovanou postavou, kteri by mimo jine znehodnotili i aukci.

    Mate nejake lepsi reseni jak se zbavit cheateru bez zbytecnych DRM systemu ktere nakonec obtezuji majitele legalnich licenci?

    Libi se mi jak se tento system nakonec ukazuje byt velmi efektivni. Znam totiz pomerne hodne jiz starsich hracu, kteri napr WoWko nikdy nehrali, ale na D3 se tesili... prekvapive s timto systemem nikdo z nich nema sebemensi problem. Nevidim potom za vasima kecama nic jinyho nez knourani ze hru nemuzete zpiratit.

    Enjoy.
  • Řekl bych že to bude odvyslé od hrané obtížnosti a podle zóny. Podle toho pro jaký level je zóna určena. Jinak lepší výbavu si můžete vyrobit u Artisianu, já mám level 16 a už můžu u Artisiana dělat věci pro level 17-18, které zatím nemůžu ani nosit.
  • to ake poziadavky a naroky bude mat D3 bolo zname uz davno. To, ze si to ludia kupuju asi znaci, ze im to vyhovuje. Niekomu vyhovuje byt online, mat online AH, hrat v coop mode atd. Ty mas take nerealne poziadavky, ze s tvojim pristupom by som mal problem aj keby som siel len kupit chleba.
  • Prave ze on je vyladi tim ze to prestane dost lidi hrat. :-D
  • Nez killnes finalniho bosse trva to tak 15-25 hodin. Tak o jakych dvou tydnech to tady mluvis? Ano jsou lide co travi cas prochazenim stale stejne hry dokola, ale bezny (rozumej se zamestnanim, skolou) hrac uz za dva tydny bude hrat neco jineho... A i kdyby se to melo projit na vsechny obtiznosti tak to vyjde tak akorat na tech par tydnu (behem kterych udajne podle tebe blizz vyladi servery)
  • To sa dalo čakať, že budú problémy so servermi v hre, ktorá sa v prvý deň predá na milióny. Ale Blizzard má nato kapacity a skúsenosti, do 2 týždňov to bude fičať ako hodinky a ani si nevšimneš, že si online. Bioware mali takisto problémy s TOR. Nie je to jednoduché zabezpečiť taký traffic a kapacity, keď v jeden deň sa ti pripája naraz milióny ľudí.
  • A vidíš, pro mne je ta coop stránka největším zklamáním. Limit pro 4 hráče je hrůza pokud má váš kamarád další známé a vy to samé. Je to vlastně asi největší zápor. Jinak i přesto, že hře něco chybí, je tam ta diablovská atmosféra a hratelnost. A to i přes ono hrozné zjednodušení statistik.
  • az se jim stabilizuji servery, tak uz to zustane hrat jen par noliferu a zoufalcu... beznej hrac zazije akorat to padani a lagy...
  • Věř tomu že hodně. Odlišení je hlavní důvod proč se hraje tolik MMO a podobně. Každý chce být originální a myslí si že tím že si vybere něco přednastaveného výrobcem že bude.

    Valve prodává čepičky do Portal a TFT a jak mu to jede. :)
  • mozna ho udelali schvalne vic jako zenskou...vite proc
  • Pokud vím, tak hlavní důvod je nějakej ten coop (co jsem včera četl tak zběžně na eurogameru, tak je strašně jednoduchý to nějak založit...) a pak AH (čti další peníze pro Activision Blizzard).

    Ale vemte si, že mají X milíónů hráčů WoW, na ně zacílí ten Annual pass, co probíhal někdy minulej rok, takže je jasný, pro jakou skupinu hráčů AB vyvíjí hry. Tím pádem se nelze divit, že D3 vyžaduje permanentní připojení. Pro hráče MMORPG to žádnej problém není. A jakmile se jim stabilizují servery, tak už nikdo nepozná, že se něco streamuje ze serverů.
  • Zajímalo by mě, jak se v D3 generuje loot, na levelu 15 mi padaly věci lvl +/- 9, kolem levelu 20 mi padají věci lvl +/-/15. Tohle mě docela štve, nakonec jsem věci pro svůj level koupil v aukci a že to je hodně znát, jestli máte dps 100 nebo 180 a HP 800 nebo 2000,

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit