Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslíš tzv. Rathovu sedmičku? *1* *1*
  • Musím to zaťukat na dřevo, ale mně se to zatím nestalo, ale kamarád, který je o pár levelů výše si na to stěžuje také, včera ho to během nějakých pěti hodin hraní vykoplo asi 3x, z toho jednou musel procházet celou jednu oblast znovu, navíc ho to koplo po nějakém souboji, kde mu padl rare a legendary item z bose a nestihl je samozřejmě sebrat. Chápu, že třeba chtěli omezit pirátství a nevím co ještě, ale tohle je opravdu trošku extrém, kor když se pak stanou takovéhle věci.
  • Si takhle hraju diablo na single, najednou lag a smrt. Nebo mam rozjetou kapitolu a (nastesti sem si toho vsimnul) blizzard vypina server, tak tak sem dobehnul k dalsimu checkpointu. Nastesti sem jeste kvuli jejich blbosti neprisel o zadny item, ale i to je jenom otazka casu. Takze ne, ja nejsem s permanentnim pripojenim spokojeny. Jedna vec je, ze by se mi to nelibilo ani kdyby jim vsechno slapalo. Druha vec je, ze jim to slape naprd, a clovek by si myslel ze snad nikdy predtim onlinovku nedelali...
  • pro mě je třeba prave diablo 3 to prave diablo, to co hybělo v D1,2, je už kompletní a D3 je pro mě nejlepší díl serie, obtížnost těžší, herní doba delší, grafiak krasná, MMO prvky (aukce, coop, chat) cheavy, je to prostě bomba, pro mě number 1, a to sem odehral dost hodin a nocí u D2
  • jo fakt? hm zajmavý ani nikdo z blizzard to nedal na inferno HC. O tom by se v herním světě objevila už zpráva, že to někdo "dohrál" ty kecko
  • janchor
    Trolling is a art.
  • Jinou zábavu? Co starší hry, nebo nezávislé?
  • jo pardon Kerrigan - já jsem SC i SC2 hrál hrozně dávno
  • tím jsem chtěl říci samozřejmě s politováním, že diablo jako takové ztratilo atmosféru diabla a je to překopané wow a sc. :(((
  • Píše se to Kerrigan, nicméně s tebou souhlasim. Křídla z čepelí a "podpatky" z ostnu. Fakt upřímně doufám, že se mi to zdálo ten podpatek.
    Protosskej design mi to ale moc nepřpomínalo teda.
  • No, tak jsem to zvládl za kouzelníka po hell. Nevím jak Vás, ale mě D3 trochu zklamalo. 1 (a teď bacha bude to spoiler, kdo to nedohrál raději nečtěte dál) Poslední akt - myslím město a jeho design, jako by vypadl protosanům ze StarCraftu. Diablo samotný vypadá, tedy mě velice připomíná Carrigan, dokonce bych řekl, že má i podobnou chůzi. Dále grafický kabátek - kreslené textury jsou fajn, je to mnohem pracnější, než je dělat reálné, ALE hlavní charaktery mi ve hře bez brnění, která se ukazovala v promo videích, s klasickými věcmi příjdou přebarvená, nejde si nastavit žádné neutrální barvy, pouze křiklavé a věřte mi můj kouzelník můžského pohlaví vypadá strašně teple lituji, že jsem si to nezapl za female postavu (nic proti homosexuálům). Menu z D3 mi příjde jako z Wow - a to jsem wow nikdy nehrál jen si matně pamatuji, když jej zapnul kamarád. a co je nejdůležitější, udělali z toho hru pro blbce, ztratily se ty tisíce možností jak postavu vést. Ano, před každým bosem, popř multi VS single player si přepnete skilly. Ale to je vše, mám pocit že každá postava potřebuje to samé - vitality , svůj atribut (u mého kouzelníka inteligence) attack speed a čím jak nejsilnější damage zbraně. To je vše no ... nevím v D2 jsem tyto věci velice kombinoval, mám pocit, že si z mého kouzelníka udělám jakýkoliv build jen díky věcem. Zdá se Vám tohle v pohodě ?
  • pápá
  • MrSanta
    pšt *3*
  • *1* *1* *1* *1* úuuuuusáááááá. Jako by nestačilo že v dnešní době jsou hry zabugované a padají ale oni ještě budou v singlplayeru lagovat a padat servery. To je konec a poslední kapka. Takže hru si koupím (zahraji) 1. až můj kámoš (hardcore hráč) řekne že je fakt dobrá hra že bych si ji měl zahrát. 2. Až vyjde crack nebo až se Blizzard probudí a vydá patch na odstranění té pííííííííí . Doufám že se hráči též probudí a přestanou podporovat (platit) vývojáře v těhle pííííííí. A že jim ukážeme že mi hráči budeme pískat a vy vývojáři (vydavatelé, firmy...) budete podle toho skákat. Měli by si uvědomit kdo je to pro koho a proč. Pokud by se jim to nelíbilo ať jdou prodávat na trh pomeranče. Nikdo je nenutí. Já to teď beru jednoduše. Vyjde hra. Podívám se jak valí. Má např.: Origin pápá, má to co Diablo 3 pápá apod. To je první síto. Druhý: Menu hry jestli je bezproblémové jako nastavení grafiky, rozlišení, kláves apod. (ta drzost závodní hra Blur totiž nešla přenastavit ani). FOV vyžaduji a když není v nastavení tak to musí jít aspoň jinak (config...) Lock na 30FPS pápá... A bylo by toho ještě víc (Alice Madness Returns doteď mi nefungují některé klávesy takže vyhozený peníze) Třetí: Technické zpracování. Moc dobře vím co je náročné a co není, co je obtížné optimalizovat a co není. Pokud hra vypadá mnohem hůře než Crysis a seká se na plný detaili (Crysis valím na ultra a to ještě s nějakýma vylepšeníčkama) tak pápá. No a nebudu to moc přehánět ne. Nebudu moc zbytečně náročný ne?! Takže to je vše. Tahle kauza a ještě dalších pár rozhodne o tom jestli mi má co herní průmysl co nabídnout Pokud to špatně skončí tak pápá herní průmysle. Půjdu si hledat jinou zábavu koníčka. Protože dnes kdy chudí jsou více chudší a ještě přibývají hromadně. Bohatší ještě bohatší. Čas vynaložený v práci není moc adekvátní vůči vydělaných peněz. Což znamená že svoje peníze dám za něco co za to doopravdy nefalšovaně stojí. Tímto končím účast v diskuzích na games.cz tedy pokud nebude něco o čem se bude dát normálně diskutovat a né jen kritizovat, stěžovat... Sayonara
  • smejki
    ne, nefungují ani trochu podobně, pokud za podobnost nepovažuješ to, že "si něco taháš z netu".
  • smejki
    u've just copied, kinda *2*
  • Jako to je jediná možnost nějaký kosmetický změny. :-) Třeba když si člověk koupil sběratelskou edici tak jednotka Thor vypadala jinak než normálně. Nevim, netušim kolik lidí by si něco takovýho koupilo :-D
    A jak jsem psal v jiném vláknu, peníze co Blizzard dostává z licencí u turnajů jim asi stačí.
  • MrSanta
    Pro úplnost č. 2: http://static.fjcdn.com/pictures/Haters+Gonna+Hate_c3d412_3470077.jpg
    *15*
  • No vždyť říkám... A kromě toho to prasí angličtinu.
  • Je to newspeak v pravém slova smyslu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit