Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • janchor
    Haters gonna hate.
  • já už to dal na inferno hardcore
  • no D3 je pecka ale taky mate obcas lagy nebo vas to vykopne? Me se treba stane ze to vypada jakoby se ztratil paket a pri boji nekam odbehnu jen o kousek a ono me to hned vrati zpet, jakoby se ztratil ta informace o mem pohybu. A dvakrat se mi stalo ze me to vykoplo ze hry uplne coz docela nastvalo kdyz sem konecne nasel rare stit s 224armorem co mi jeste daval strength, bohuzel po najeti do hry sem ho nemel :( ale jinak pecka gameska
  • MrSanta
    ?
  • Vždycky když vidím stádovité šíření memů, vzpomenu si na Johna Masona: You were born an original, don't die a copy.
  • PENÍZE. PENÍZE. To je jediné na co Activision Blizzard slyší. Vše ostatní je podružné.

    Ale chápu uvedl jsem hloupý příklad. Mají větší peníze z toho že je to jak to je. Tak by třeba mohli prodávat čepičky pro zergy. :-D
  • Veskoslav
    Jelikož Sc je jediná RTS, je to jediná z těch her, kdy sebemenší zásah naruší vyváženost MP a to blizzard nikdy nedovolí. Jsou v tom příliš veliké peníze a prestiž. Přece jenom dotace turnajů pro Sc byla za rok 2011 3,5 milionu euro. A v těch turnajích rozhodují schopnosti, každý má stejno šanci vyhrát. Proto mluvíš zcesty ohledně Sc. A Dota All Star? Ta bude fungovat jako Doty doteď ve W3 a Sc II. Dota 2 má mikroplatby (ale i zde si to človk může pořídit herní cestou a výhody taky nejsou vidět:))
  • MrSanta
    Pro úplnost: http://i2.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/007/508/watch-out-we-got-a-badass-over-here-meme.png
  • Protože Blizzard tu hru designuje jako E-Sport hru a ma dost solidni provize ze vsech lig co se na svete hrajou, jakože jich je sakra dost. Ted se dokonce po dvou letech dohodnul i s Kespou v Korei.
    Do SC2 multiplayeru nikdy neboudou zadny itemy ani boosty ani "lepsi" placeny mapy, to by absolutne zabilo to kvuli cemu se to hraje.
  • Fakt vůbec nevíš o čem mluvíš, boost jednotek by se mohl prodávat možná tak do Singlu kde by si ho opravdu koupilo jen promile lidí. Cokoliv, co by narušilo balance hry v multiplayeru je u SC2 absolutní nesmysl.
    Pamatuju si jak všichni křičeli když výchazelo SC2, že je uplne jasny ze tam budou novy mapy a jednotky za poplatky. Už je to 2 roky a nic takovýho se neobjevilo.
  • Asharak
    Za mě proto, že pokud by se tam něco takového objevilo, a ovlivnilo to balanc hry, tak by šel SC2 do háje a to blizz určitě nechce.
    A taky proto, že jde o strategii, né o RPG. Tahle hra je o strategiích a balancu ras, ne o obchodování, zabíjení bossů a dalších RPG prvků.
  • po městech je kanálů... stačí si vybrat
  • Nevím, ale jsem si jistý, že v Blizzardu by na to snadno přišli. Proč ses zaměřil zrovna a jen na SC2?
  • filias
    Pokud to tu ještě někdo shání, taky si napište na filias[at]centrum.cz (mám dva)
  • Jo pokud bych někdy chtěl pracovat u blizsr*če tak to řeknu
  • janchor
    Watch out, we got a badass over here.
  • Jak myslíte pánové.
  • Alex81
    Radši si dej sedmičku vína:-)
  • Veskoslav
    Aha. A Sc II jsi viděl z rychlíku, ne?
  • Asharak
    A já zase vyprázdnil sklenku s vodou se štávou *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit