Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty blaho to je ale dulezita zprava, to si zaslouzi samostatny clanek. A jake odborne vyrazy, jako hracova toxicita. Tohle je uplnej herni Brexit..bravo Kremser!!!
  • Jack1947
    Jedno slovo Overwatch *4*
    • Overwatch není zase tak dobrý... když se to tak vezme je to klon TF2 a ještě k tomu je tam cash-shop.
      • klon TF2 mínus skill
        fixed
        • Jack1947
          Klon TF2 mínus P2W helmičky fixed *5*
  • Lol, no ja ako neviem či to autor tohto článku vobec hráva. Ale moja skusenost je diametrálne odlišná.

    Hrávam to velmi casualisticky, tj tak 3x za týžden, teraz už i menej. A nie je to pre to že by sa hra nejak zhoršila, (posledny patch bol celkom výdatný). Ale pre to že jednoducho na to už nemám cas... To bude podla mna i hlavný dovod ubytku hráčou, jednoducho stárnu a nový prichádzajú menej, lebo ta hra predsa len už nie je najnovšia.

    čo sa týka Dynamic queue, čo mi uplne vypichlo oči "receptu jak spolehlivě zabít vlastní hru...oplátku zcela likviduje herní zážitek.." Toto je uplna hlúposť. Dynamic queue je najlepšia vec s ktorou obodbné hry kedy prišli. Strašne vela vecí to robi lepšími. Hraci sa nenatahuju na začiatku hry kto kam ide, nemusí sa repetetivne a trápne dohadovať pozicia v loby jednoducho si zvolia čo chcu hrať pred hrou a hraju to čo chcu hrať. Ako len toto može zabiť herny zázitok nechápem. Jedine že by autor zbožnoval nekonečne dohadovanie sa o poziciu a trenovanie najrychlejsieho pisania miesta hned ako sa spustí hra. Nestretol som nikoho kto by mal na novy system námietky.
    ---> Tak isto spomína toxicku komunitu... Toto može existovať, ale absolutne to nie je moj prípad, Večšina hráčou s ktorými ma to hodí do hry su viacmenej normálny ludia ktorý sa chcu zabaviť zrelaxovať a nepotrebuju si dokazovať ako prašili moju mamu. Toto sa aspon mne stáva minimálne, Určite to existuje, na nižšich rankov to bude asi ošemetnejší problem ale moj už tiež nie je nejak extra vysoký a hoc by som toho mal byt svedkom tak v zásade pochvalné oscenenia rozdávam 20x častejšie ako reaporty (ranked som prestal hrávať, aby som im to nekazil, ale som v nom najnizsia gold divizia)
    --->vyhaldavanie hry, priemerne mi to nájde hru do 2 minút. 30minut? To je uplne mimo realitu ktoru poznám
    ---->
    • Zrzzek
      Souhlasím. Hraju okoli platiny a s dynamic queue nemám problém. Problém s dobou čekání a dělání her "sehraný tým vs. 5 jednotlivců" se týká hlavně vyšších divizí. Navíc týmové rankedy se do hry vrátí. Tím nechci říct, že ve hře nejsou problémy, ale taky to není žádná pohroma.

      K úbytku hráčů. Hra už běží 7. rokem. To číslo hrajících lidí bylo obrovský a to, že postupně klesá, mi nepřijde vůbec divné. Druhým důvodem je Overwatch. Nyní ho hraje plno hráčů z LoL. Někteří holt s LoLkem skončí, jiní se zase vrátí...
      • Jack1947
        To je špatně že OW hrajou toxická děcka z LOl. O ně nikdo nestojí.
        • To ti prídem ako "toxické decko"?

          Neviem sice čo hrávaš, ale myslím, že takmer určite by si bol jeden z tých 20, ktorý by dostal report....
          • Jack1947
            Proč to vztahovat na sebe? Nebo ty sám hraješ lol ty diecko ?
            Nevím o čom točíš akých 20?ale ok sdostal bych určietě report aj naozaj aj tak aj aj jaj *4*
            • Jacku, Jacku, vzdyt ty neumis ani cesky, tak proc zkousis psat cizi reci?
  • Tak ono obrovska koncentrace d*ebilu a rusaku je poznavaci znameni vsech F2P her
    • KrPa
      To tezko, tady maji vlastni server
  • toxický hráč. To je tak blbý název *15*
    • Tak nemuže tam napsat z*sraný v*jebaný k*kot co nic neumí a jen nadává :D
      • To by bylo lepší.

        Ale i slušně a česky to jde napsat. Toxický....To je opravdu název jak poleno.
        • Tak jak bys to teda napsal slusne cesky ? :)
          • taky jsem nad tim premysel .. zrejme se napred ujala "toxicita" jako pojmenovani jevu a pak z toho odvozeny hrac/ka.

            Co treba prudil nebo votrava?
            • Jack1947
              Kazič id1ot kret3n a imbecil těch pojmenovaní je všude spousta stačí si vybrat *3*
            • ted mi neslo "reagovat" pouze "nahlasit".

              No prave, smesny. Osobne a obecne s anglicismy problem nemam. Jazyk je ziva vec. I v Ústavu pro jazyk šéský s tim nekteri problem nemaj. V UK udajne ani nemaj takovy ustav. Holt, nekdo ma rad vdolky a nekdo sni i donut a je mu to fuk ;)

              Ano neprizpusobivy je vyraz ktery vystihuje urcity typ chovani. Nicmene, a dle meho, toxicita je pojem sirsi. Nejen, ze nekdo je neprizpusobivy, ale zejmena ze jeho/jeji chovani negativne ovlivnuje ostatni v danem prostredi.

              ---
              edit: jen to tu upravim .. no vidis, kazic. Kazisveta zname jiz ted nevim z jake princezny :) Kazivsi hraci lol
            • Ted me napadlo jedno hezke slovo co radí pouzivaji media v urcitych mensinach :D
              nepřizpůsobiví hráč :D Docela to i sedí podle mě :)
            • Tak teda prudil nebo votrava je fakt hodnee smesný :D To je teda toxicita 1000x lepsí :D
  • Meow
    DOTA je pro malý děcka, League of Legends to je pecka
    • Zir074
      Rakovina je zlá a bolestivá věc. Zajímalo by mě, kdy budeme muset Youtube utratit. *9*
      • Meow
        Tak proč si z ní děláš prdel, cype?
        • Zir074
          Internet zbavuje lidi emocí a tak jim není nic svaté. Není cesty zpět...
    • League of Legends je pro malý děcka, Defense of the Ancients to je pecka....

      Takhle ten song zní víc uvěřitelněji.
      • Asharak
        LoL = DotA *7*
        • Tak to je hodně velkej trapas.
        • Jack1947
          LOl =! Dota ? *7*
    • jindra.veliky
      souhlas
  • Ano necekane po velkem boomu, prichazí i to, že lidé odcházejí jak nečekané.
    Já jsem hrál LOL hoodně dlouho a odešel sem z duvodu, že za
    1. Nemám už cas hrát hodinu jen kvuli tomu abyhc byl n*sranej že sem prohrál
    2. Jeden jedinej mod s jednou mapou ? Jako vazne ? Aram nepocitam, dominion zrusili.
    3. Jo trollove a toxicky hracove to je fakt silenost ale s tim nikdo nic neudelá za to riot nemuže.
    4. Už me to po tech spuste her proste prestalo bavit. A urcite nebudu sám tak nevim co se tady autor clanku snaží rict že ta hra umíra a lidi odcházejí to je prece naprosto jasné že se snad musí stát. nemohou do nekonecna jen nabirat nove hrace :D

    A to že tamhle ten dostal ban nakej slavnej typek a tenhle v LCS protože tamto.....atd atd. To normálního hráče vubec nezajímá prece a urcite to nebude ten duvod proc lidi odcházejí každymu je to u ..
    • JohnyTheZik
      Milion+ lidi na redditu, ktery tyhle veci regulerne resej, vnimaj i Riot dramata a kvuli dynamic queue preslo spoustu lidi na dotu, takze clanek je rozhodne spot on a neni to jen kvuli tomu, ze tobe se to omrzelo. -.-

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit