Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • corfer
    Teda jsou to sice jenom artworky z her, ale pořád díky nim časopis vypadá na úrovni. Vy, co se tomu vysmíváte. Dotaz: Co byste asi tak chtěli? Wannabe obálky ze začátku 21. století, kdy byli herní časáky přeplácaný jak Květy? Mně tenhle seriózní styl sedí a i díky němů si nepřipadám jak patnáctiletej vocas, kterej si jde pro ABC...
  • Obálky jsou fajn, máte hlas, ale spíš bych chtěl popřát do příštího roku nekonečnou inspiraci při vytváření dalších článků :)
  • LEVEL 265 - Poslední Geraltovo dobrodružství - Nejlepší hra, nejlepší soundtrack, nejlepší rpg tak teď ještě nejlepší obálku, poď mi! *1*
    • na té obálce se mi nelíbily ty červené popisky dole a v pravém horním rohu... dost to zkazilo celkový dojem z artworku.
      Osobně jsem tak zavrhl pár obálek kvůli nevkusně přidaným popiskám o hrách...
  • Mám games rád, ale obálka čeho? Převzatých obrázků z krabic her? Kdyby ty obrázky byly aspoň Vašw tvorba *7*
  • fallanga
    Uvažoval jsem nad Samorostem, protože je to prostě nádherně malebná obálka, ale nakonec vyhrál XCOM. Ale upřímně, tento rok byly obálky trošku slabší. Minulý rok jsem měl teda více favoritů.
  • On tohle ještě někdo kupuje a čte?
    • Já třeba jo :-) Hlavně kvůli recenzím teda. To je pro mne to hlavní.
  • Je to fakt těžké, jedna obálka je lepší než druhá. Jak se safra rozhodnout? *1*

    Lidi nebečte furt nad tím, že se vám něco nelíbí a předveďte svou obálku.
    • Kdovi jestli na ty obrazky maji prava nebo se jedna o plagiatorstvi
      • Vyhrál jsi neoficiálního trolla roku 2016 na games.cz. Konkurence byla tvrdá, ale obhájil jsi své prvenství. Hlavně za nejvíce smazaných nenávistných a primitivních komentářů, vyhrožování Olejníkovi za TLoTG a za úžasnou neznalost práva. Gratuluji.
  • Vsechno jsou to jen prebrane artworky :-/ Kdyby aspon umistil grafik xichty redakce do toho XCOMu ... :-/
    Kdepak, ty tam jsou obalky typu DAYZ ktere znamenaly alespon nejakou praci a originalni vysledek...
    • Vogon
      Máš sice pravdu, ALE i přesto podle mě Level vypadá neskutečně pěkně a "in", díky prostému textu a čistému zpracování. Připomíná mi to vzhled hry Superhot. Navíc grafik využívá dobrých kombinací barev, viz obálka s Mafii 3(Červená na bíle, bílá na červené) a obálka s Geraltem, kde oranžový nápis kontrastuje s dominantní modrou košilí zaklínače, podobně jako pohár v jeho ruce.
      Žádná z obálek sice nemá na tu s Watch_Dogs, která byla lepší než hra samotná, ale pořád působí daleko profesionálněji než konkurence. Připočteme-li k tomu, že Level nemá hry zdarma k časopisu a má jasný font, klasickou černou na bílé a daleko více textu než obrázků, tak si z toho myslím, že Level jde po cílové skupině, které jde hlavně o čtení. Čímž chci říct, že by mohlo být daleko hůře.

      Každopádně bych si nestěžoval, kdyby remastrovali staré čísla s obálkou, která se nebude kroutit. *1*
  • Femto
    Ten Zaklínač je stejně ale kýč jako prase. Od obálky až po hudbu...
    • corfer
      :D
    • a je to tu zas - Femto a Zaklinac - nerozlucna dvojica v kazdej diskusii...
      • Femto to bude hejtit porad, bylo tam na nej malo LGBT moznosti vyziti...a Geralt, hov*do jedno, nosi namisto kabelky z Italie sedlove brasny...takovy nevkus. A jeste ten vzhled...spravny hrdina je prece 50ti kilovy rachiticky jupik se 150ti kilovym obourucakem, jo to je vonco...
    • Krescz
      tos nehrál novej Metal Gear Solid (witcher is love, witcher is life)
      • MickeyMutant
        Nebo novou Final Fantasy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit