Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vyvstává mi v hlavě pouze jedna otázka - jsou takové "detailní detaily", které vyvolávají vysokou HW náročnost, ještě k něčemu? Kolik z hráčů si všimne, jestli se stín na zemi mění přesně podle pohybu objektu a kapky se po dopadu přetvářejí v kaluže a vlnky v nich? Jasně, pro technologické demo to může být pěkné, ale pro hru samotnou to žádný přínos neznamená; jen nutnost investice do zařízení.
    • MrSanta
      Řekl bych, že tohle funguje spíš opačně. Ne že si všimneš toho, co je v pořádku. Všimneš si toho, co v pořádku není. Takže postupným přidáváním 'detailních detailů' těch chyb rozeznáš stále míň.

      Osobně bych byl raději, kdyby se vývojáři soustředili víc na zpracování postav. Myslím všeobecně ve všech hrách. Většinou postavičky nechodí po povrchu, ale vznáší se kousek nad ním. Jejich animace také mívá spoustu chyb. A ještě nějak simulovat váhu postav, přidat třeba i trochu setrvačnost, aby hrdina nemohl ze stoje přejít rovnou do sprintu a ze sprintu rovnou zastavit (i když to už se někdo snaží zařadit). Dále také věci ve stylu že ve hře nemůžu vlézt do baráku rozbitým oknem, ale musím tam vlézt dírou po dveřích o půl metru vedle. Protože si autoři nelámou hlavu s tím, jak hrdinu dostat skrz okno. K tomu další věc jako neschopnost některých herních hrdinů překonat překážku vyšší jak metr atd.

      Jsem se nějak rozepsal :D
      Zpět k věci - malé detaily jsou fajn, v součtu se stanou jedním velkým a za čas se dopracujeme do stavu, kdy bude hra vypadat jako film. Jako realita snad ne, to by byla nuda *1*.
    • souhlas jako nedavno GTA 4 se, R* chlubil jak nekolik tydnu monitorovali dest, aby pak ve hre nastavili stejnou hustotu kapek a podobne a pritom tohle mi tam bylo uplne sumak jestli v NY prsi stejne jak ve hre. Za to kdyz jsem zpusobil retezovou havarii, cela ulice zacpana horicima, autama tak jen clovek zajel o dva bloky dal a hned se vratil a najednou vse uklizeno nikde po bouracce ani pamatky... no hlavne ze tam prsi stejne jak v realu *13*
  • Inquisitor
    Nároky se chlubit můžou, ale aby to taky podle toho vypadalo.
  • Kinet1c
    Mne to pojde dobre, otazka je, ako dobre ? :D low dobre ci high dobre, ultra, no mozno, urcite skusim :D
  • počítám že se vejdu někam mezi high a ultra, takže spokojenost.
  • Budu rád, když si to zahraju na "mrzkým Low".
    • konzolista?
      • Ne, tak to ma 80 % pc hracu, konzoliste si tu hru zahraji ve vyssi kvalite nez vetsina pc hracu. Ale to neni podstatne, podstatne je, ze to je hra vyvinuta a designovana primarne pro konzole.
        • C-BEAM
          väčšina hráčov ktorý si WD kúpia predpokladám majú zostavu schopnú hru rozbehať minimálne na "medium" čo sa blíži konzolovému "high", a aj keby si mal pravdu a skutočne to v čase vydania hry hrali v horšej kvalite, tak rozdiel je v tom, že PC hráči si to skôr či neskôr s lepším HW zahrajú i na ultra, konzolisti nie.

          Ale tieto debaty o grafike sú dosť povrchné, grafika podľa mňa nie je hlavnou devízou PC.
  • Toto nechápu. Co je na tom k chlubení? Chlubit se, že drtivá většina lidí si to na "ULTRA" nezahraje. K chlubení by bylo, pokud by ta ultra grafika byla tak optimalizovaná a hratelná pro většinu hráčských strojů. *12*
    • MrSanta
      V dnešní době je k chlubení i to, že se vývojář uvolí do hry nakopat nějaké grafické fíčury, které je silné herní PC schopné utáhnout. Spousta firem to jen převede, přidá možnost nastavit si rozlišení a brightness, vykvákne se na optimalizaci a šup s tím na pulty obchodů. Čest vyjímkám.
      Tady mi to i z toho videa přijde, že hardwarové nároky jsou tak nějak oprávněné.
    • C-BEAM
      "K chlubení by bylo, pokud by ta ultra grafika byla tak optimalizovaná a hratelná pro většinu hráčských strojů. "

      uvedomuješ si, že čo píšeš nemá logiku ?
      • Nepise, jen se nevyjadril dobre. Chtel rict, ze je hloupe se chlubit spotrebou vykonu, mnohem lepsi je chlubit se, ceho dosahli pri dostupnem vykonu a zda je vubec se cim chlubit.
    • victor
      Ultra nastavení vždycky bylo o reklamě na nové procesory a od jisté doby o předvádění poslední generace grafických karet ... popravdě časem všichni zapneme ultra a bude to v pořádku ..
      ( Vzpomnínám na Alone in the Dark 3 a první System Shock )
  • victor
    Mluvím za sebe ... obvykle se spokojím s tím , že to pojede a nebude nemístně cukat ;) Jediné co si posunu standardně výš budou detaily textur . Über HD rozlišení , stíny , vyhlazování, particles a post process mi jsou ze srdce ukradené ......
  • At tak to vypadalo graficky dobře... a nakonec zase standart... To jeste neznamená že to bude špatná hra. Ale graficky zklamání!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit