Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fajn, tak to si vychutnam na ultra, len dufam,ze to mysleli pri stabilnych 60 snimkoch, pod 40fps to vacsinou byva neprijemne pre oci.
  • jde to jednoduse vid jako Boeing 777 hacknes zmacknutim tlacitka a pak ovladas naklanenim telefonu *1*
  • To radši dám detaily o něco dolu pro lepší fps, na 3rd person uplně stačí 30-40 fps.
  • Jack1947
    Ta sranda s tou gravitací byla dobrá fakt. *15* Takze bys si mohl napsat neco vtipneho (pro blbecky co nepoznaji ze si z nich utahujes hlavne). *3*
  • to same muzu i u PC a to ikdyz je hra na stemu kdyz ji mam v planu prodat udelam zvalst account a prodam ji pak s celym uctem kde bude jen ta jedna hra....
  • Je jakýsi celý přetočený naopak *1*
  • Veskoslav
    Jo jestli to vysvětlíš stejně jako "gravitaci", tak se máme na co těšit *1*
  • Když vezmu stupnici Low, Medium, High, Very High, Ultra tak PS4 bude mírně nad High a ty někde mírně pod high, ale počet fps budeš mít kolem 25, což není špatné a dá se s tím hrát.
  • Není mi 12, takže se nechci hádat pc vs konzole, ale když třeba vezmu ps4 tak je to jako medium či high na pc? Moje fx 6300 s radeon hd 7850 je výkonově podobná konzolím a jsem zvědavej jakej bude rozdíl mezi verzí na pc s podobnou sestavou jako je u ps4/xboxone a optimalizovanou verzí pro konzole.
  • Keyz
    Asi to bude ten lesk všeho jak psal max.

    Nejsou schopni to udělat pořádně tam, tam dají nějaký blbý náročný efekt.

    GTA IV na PC v poslední verzi. Nic se tam nelesklo a vypadalo to normálně. Bylo to náročně na CPU, protože šlo nastavit hustotu dopravy, která ale měla dopad na hru. Pak to vypadalo jak zácpa v NY!
    Lehce jsi si dal modifikace na lepší texury, kde to pouze zabralo více paměti. A navíc tam udělali slušnou fyziku kdy i lehký náraz byl vidět.

    A tohle je nová hra z toho co bylo vidět, to je dost za GTA IV.
  • hej lebo pri technike parametre nehraju rolu...dolezitejsie je s akou laskou ich vyrabali v tovarni, ci ich zabalily do dostatocne priestrannej krabice a este podla dennej nalady bude podavat vykon.
  • 486 bude stacit. *mava rukou jako Jedi*
  • Kdyby ta hra vypadala alespon tak, jak nam ji prezentovali na E3, tak bych tyhle naroky i pochopil, ale takhle?
    Otazkou taky ale je, co se pod ULTRA nastavenim skryva. Pokud tam maj i nejaky vykon zravy AA apod. tak se na podobne pozadavky dostanou raz dva.
    Ale je to UBI, takze nejspis bych za tim nejspise hledal odflaknutou optimalizaci a propagaci HW.
  • jen do toho
  • nevim co tim chteli demonstrovat ale grafika je naprosto prumerna, nebojim se rict i pod prumer. akorat se tam všechno leskne
  • je to technicky možný ale to bys nepochopil kdybych ti to vysvetlil
  • Keyz
    To je právě velký omyl.

    Fakta jsou jasná. Krátkodobě je levnější o něco málo konzole. Hlavně, protože je dotovaná a jsou různé akce. PC když si postavíš na úrovni konzole stojí o něco více ale v delším horizontu méně. Ušetříš za hry, na kterých MS a Sony vydělávají. Navíc na konzoly platíš + programy aby jsi mohl něco používat a ani to nesmíš rozebrat jinak máš po záruce...

    A co je nejhorší? Kupuješ si konzoly která v ČR nefunguje na 100% ale platíš plnou cenu. Super ne?

    Tedy konzole není levnější, hry tam stojí více, umí toho méně a hry na stejně dobrém PC pojednou stejně dobře a budou vypadat stejně hnusně. (někdy o něco lépe a to je s podivem)
    Ale není překvapením, že lidí tvrdí opak. Stejně jako se nevyplatí kupovat telefon za 20.000 Kč apod.
  • Keyz
    .
  • Veskoslav
    Já se přiznám, že jsem nikdy žádnou hru neprodal a mám je na poličce. Ale chápu, co tím chceš říct, že pokud bych protáčel hry a prodával, tak to nevyjde tak zle.
  • U konzoli jde tocit hry do nekonecna pokud nekupujes braky,ale kvalitni tituli.Staci pocatecny investice treba do in famous second son,a kazda hra co te zajma te stoji 600kc,ale jak rikam,nesmi to byt brak!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit