Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Asi nějakým super QTE, které bude tak složitý, že to bude umět pouze hlavní postava a nikdo jiný v celé hře.
  • Veskoslav
    Pomocí harpuny, jenom nevím, jestli už pak má stejnou funkci jako před harpunováním *1*
  • Zmáčkneš tlačítko na telefonu. Hračka *1*
  • Vis, nekteri nemaji PC jenom na hry. A existuji aplikace, ktere tak velkou RAM vyuziji a potrebuji. Nemluve o tom, ze RAM je dneska za pusu a pred rokem se dala pamet sehnat jeste znacne levneji.
  • Veskoslav
    No to je možné, ale znám spoustu lidí, co si hru rádi zahrají v prvním týdnu vydání a rozhodně nečekají, jestli se na ně usměje štěstí v podobě bonusu u PS+ nebo Xbox Live (gold).
  • Keyz
    Jo jejich hry jsou po technické stránce opravu kvalitní. Je dobrý to psát. Třeba to se více lidí zamyslí nad tím co kupuje a jak nereagují na tyhle hnusy.

    Btw, tady vidíš tu debility. Jedna firma to udělá totálně na nic kde FPS skáčou a vypadá to hnusně. Pak máš Rage, kde po updatech to snad většina lidí konečně zapnula a ono to najednou jede pořád stejně. To je zajímavý. Navíc, když si nastavíš 8k /16k textury, tak to i vypadá.
    - doskakování textury, ale prostě borec co to programoval měl dobrou myšlenku. Tady ani nemají myšlenku.
  • a jak se vlastně hackuje taková helikoptéra?
  • Jsem sice konzolista.A taky uvazuji o hernim pc,ale to chrleni grafaren a ramek
    processoru,uz mi jde z toho hlava kolem!Chodim kazdy den na pc tuning.cz a nestacim se divit co tam kazdy den chrlej grafaren atd.Kdo se v tom ma vyznat?A stema konzolovejma cenama to neni az tak hrozny,jen veded kam chodit,a take ty starsi dat treba do jrc a doplatit.A novinku mam za 600kc.Co s hrou jako bordelanc2 tu uz po druhe hrat nebudu.
  • ještě že mám i7-4780K a GeForce 790 -.-'
  • Za půl roku od vydání tenhle přehypovanej shitt dostanu v ps+. Jen blázen to bude kupovat.
  • Kazdy tvuj post, na ktery zde narazim, je vetsi perla nez ten tvuj predchozi. Jen tak dal, utocis na prvni pricky nejvetsich zdejsich retardu. *1*
  • Zatím s těch ukázek si nejsem jist, že to vypadá lépe než Infamous, ale podle dle nároku to bude muset vypadat chtě nechtě o dost lépe.
  • Veskoslav
    Dneska jsem se díval na ceny PS4 her. Většina kolem 1300-1500. Takže to, co ušetříš na konzoli, musíš vrazit do her a kvalitní televize. Já nevím, kde se bere to, že koupí konzole se něco ušetří. Konzole má tu výhodu, že zapneš a hraješ, prakticky nic neřešíš. Ale levnější záležitost to rozhodně není. Navíc Ubisoft je známý tím, že jeho požadavky a představy o sestavách jsou naprosto mimo realitu a skutečnost je pak někde zcela jinde.
  • Veskoslav
    Stále tam nevidím něco, co by nutně potřebovalo takovou sestavu. Navíc Ubisoft zná optimalizace svých her pouze jako sprosté slovo. AC III skákala od 70 fps až po 15 fps (bostonské pití čaje), Tom Clancy's Ghost Recon Future Soldier byl ještě lepší, kdy během chvíle bylo 80 fps, aby po otočení o 180 stupňů klesl na 30 fps a jiné srandy. Do toho uPlay, nejhorší ze všech distibucí a jeho zabezpečení je taktéž "pecka"...
  • Hory85
    No a neni jednodušší a levnější nechat si staré PC (nebo ho rozumně upgradovat) a investovat do konzole a k tomu mít příležitost si zahrát i exkluzivní hry které na PC nikdy nevyjdou nebo maj některé třeba i rok dva zpoždění ??? Né to budou radši tvrdit že PC je nejlepší a bla bla bla, ale peněz to sežere mnohem víc a ještě je člověk ochuzen o některé tituly.
  • Voni beztak počítaj s všemožnými AA - bez nich se obejdu, bude mi stačit 1080p nativ s deatily na max bez, nebo nízké, AA - a není možná, aby to >30fps má i5+7950 nedala, to by byla zprasená optimalizace... *5*
  • nádhera tomu řikám grafický orgyje
  • Co chces na pc optimalizovat?Chteli jste next gen,tak tady je!Jeste tady neni ani unreal engine4 a uz brecite!Na pc pujde optimalizovat az nebude kazdy tyden vychazet nova graficka karta a pc se vrati do dob voodoo grafickych karet!
  • Ja bych si dal taky to medium.
  • Já se těším na nízké/střední nastavení :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit