Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem sice konzolista.A taky uvazuji o hernim pc,ale to chrleni grafaren a ramek
    processoru,uz mi jde z toho hlava kolem!Chodim kazdy den na pc tuning.cz a nestacim se divit co tam kazdy den chrlej grafaren atd.Kdo se v tom ma vyznat?A stema konzolovejma cenama to neni az tak hrozny,jen veded kam chodit,a take ty starsi dat treba do jrc a doplatit.A novinku mam za 600kc.Co s hrou jako bordelanc2 tu uz po druhe hrat nebudu.
  • Tak to potom zoptimalizovali:D fakt sa maju cim chvalit ze treba high-end aby mi to islo necakane...a ten cpu akoze wtf neni (nesprasena)hra ktora zozere pretocenu staru i5 2500k to zas bude optimalizacia na jedno jadro ci co...
  • U konzoli jde tocit hry do nekonecna pokud nekupujes braky,ale kvalitni tituli.Staci pocatecny investice treba do in famous second son,a kazda hra co te zajma te stoji 600kc,ale jak rikam,nesmi to byt brak!
    • to same muzu i u PC a to ikdyz je hra na stemu kdyz ji mam v planu prodat udelam zvalst account a prodam ji pak s celym uctem kde bude jen ta jedna hra....
    • Veskoslav
      Já se přiznám, že jsem nikdy žádnou hru neprodal a mám je na poličce. Ale chápu, co tím chceš říct, že pokud bych protáčel hry a prodával, tak to nevyjde tak zle.
  • Keyz
    .
  • TheGGG
    paráda, ale vzhledem k tomu že pc na této úrovni má jen asi 20% hráčů je to celkem jedno. PS4 verze je každopádně jistota, ta konzole je dar od boha
  • Není mi 12, takže se nechci hádat pc vs konzole, ale když třeba vezmu ps4 tak je to jako medium či high na pc? Moje fx 6300 s radeon hd 7850 je výkonově podobná konzolím a jsem zvědavej jakej bude rozdíl mezi verzí na pc s podobnou sestavou jako je u ps4/xboxone a optimalizovanou verzí pro konzole.
    • Když vezmu stupnici Low, Medium, High, Very High, Ultra tak PS4 bude mírně nad High a ty někde mírně pod high, ale počet fps budeš mít kolem 25, což není špatné a dá se s tím hrát.
      • PS4 bude mírně nad High *1* ty jsi srandista nebo spis naivni optimista? PS4 bude rada za medium se snizenou dohlednosti a rozlisenim 720, fullHD bude leda tak menu...
      • hmm ja na rovnakej zostave hrám BF4 vo FullHD na high s 85 - 110 fps resp. priemer 95fps. Keby to malo podporu Mantle, tak tieto NV PR keci o potrebe karty za 600+ € by boli na smiech. Ak to bude dobre optimalizovaná hra, tak na kartách R9 290 (400€), bude musieť fungovať na maximálnom nastavení s veľkou rezervou fps.
      • To radši dám detaily o něco dolu pro lepší fps, na 3rd person uplně stačí 30-40 fps.
  • Jack1947
    Obejdu se bez fyziky, efektu atp... presto si hru uziju a to je myslim to zasadni to PCKARi vsichni rict nemohou - Optimilizace se da vzdycky zkazit, je mi to vazne lito kam se to dneska dopracovalo.

    Dobrou hru snadno pohrbi spatna nebo zadna optimilizace, kdybych neznal UBISOFT... neveril bych snad.

    Takze ja soucitim s kazdym zlomenym Pcckarem, doufam ze jim tu HW optimilizaci nezkazi,at si to uziji vsichni. Tak by to melo byt. Mír se vsemi, Ámen. *3*
    • Ilusiveman
      Ty se obejdeš i bez mozku Jacku.
  • Fajn, tak to si vychutnam na ultra, len dufam,ze to mysleli pri stabilnych 60 snimkoch, pod 40fps to vacsinou byva neprijemne pre oci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit