Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • počítám že se vejdu někam mezi high a ultra, takže spokojenost.
  • http://youtu.be/53Iy5Dv-5dw
  • Tak když už píšou i7 4770K tak by mohli napsat jaky takt protoze to by bylo potom lepsi koupit i7 4770 a nepriplacet si za to asi dalsich 1000 navic
    • urcite sa ti oplati priplatit za K verziu, osobne by som klasicku ani neriesil, ak sa teda trochu vyznas v OC, dnes je to ale uz uplne jednoduche.
  • Aleško ty smrduty hnupe pekne si si to tu upravil a odstranil prispevky ktore poukazovali na tvoju hardware negramotnost.
  • God-of-War
    PS 4 verze to jistí.
    • Samozrejmne tam ti to pojede na low, uz v zakladu a vic z toho nevyzdimes ani kdyby sis predplatil "+" na deset let *1*
      • God-of-War
        Ja si to užiju na full detaily, ale ty to pravděpodobně ani nerozjedeš nebo máš komp za 30k? Dost pochybuju. *15* Jo a na PS4 to bude na low detaily? To si v tom případě asi líp informovanej než já. Di si brečet někam do kouta. *3*
        • Uvedomujes si vubec ze ta tvoje PS4 tu Ultra konfiguraci naprosto v nicem nesplnuje?
        • nemůžeš si to užít na full....tobě to bude připadat ok ale problém přéjde až to uvidíš někde nebo u někoho na full nebo ultra. :P
          • God-of-War
            Video z Watch Dogs, který ukazovalo vychytávky next verze, bylo považovaný za PC verzi... Každej PC hráč nad tím onanoval, než se profláklo, že šlo PS verzi, Já to budu mít na full, ty ne *3*
            • myslis tu konzolovou verzi co ji predvadeli s ovladacem a pak nakej novinar ukazal fotku ze je zapojeny do PC skrine? *1* *1* *1*
            • Xbox 360 verze to jistí....
            • Jazz
              Ty to asi hodně těžko rozdýcháváš. *1*
            • Malé mininka se dohadují, kdo to bude mít na full a kdo ne... Běžte si hrát na raději pískoviště, tam to budete mí full oba dva. *7*
  • To sem zvědavej na prodeje, nevím jak drahý karty si kupujete vy, ale já se chystám na r9 270x a v budoucnu ji dyžtak dát do crossfiru. a to si zahraju tak na médium :D takže to ani hrát nebudu. ta grafika vypadá jak GTA 4 na ultra.. nevidím na tom žádnej zázrak..a to ani na hře samotné. jen značka.
    • ak mas v plane v blizkej dobe dokupovat dalsiu 270x, tak radsej pockaj, nasetri viac a kup rovno 280/290x, jeden vykonnejsi cip je vzdy rozumnejsi, ako dva pomalsie, menej to zere a vykon sa dokaze lepsie vyuzit a vyhnes sa obecne znamym problemom s microcutteringom, dalej z toho plynuca narocnost na zdroj atd. proste same nevyhody. *13* f25
    • Ja bych si dal taky to medium.
  • Co chces na pc optimalizovat?Chteli jste next gen,tak tady je!Jeste tady neni ani unreal engine4 a uz brecite!Na pc pujde optimalizovat az nebude kazdy tyden vychazet nova graficka karta a pc se vrati do dob voodoo grafickych karet!
    • Je jakýsi celý přetočený naopak *1*
    • Kazdy tvuj post, na ktery zde narazim, je vetsi perla nez ten tvuj predchozi. Jen tak dal, utocis na prvni pricky nejvetsich zdejsich retardu. *1*
  • nádhera tomu řikám grafický orgyje
  • Hory85
    No a neni jednodušší a levnější nechat si staré PC (nebo ho rozumně upgradovat) a investovat do konzole a k tomu mít příležitost si zahrát i exkluzivní hry které na PC nikdy nevyjdou nebo maj některé třeba i rok dva zpoždění ??? Né to budou radši tvrdit že PC je nejlepší a bla bla bla, ale peněz to sežere mnohem víc a ještě je člověk ochuzen o některé tituly.
    • Keyz
      To je právě velký omyl.

      Fakta jsou jasná. Krátkodobě je levnější o něco málo konzole. Hlavně, protože je dotovaná a jsou různé akce. PC když si postavíš na úrovni konzole stojí o něco více ale v delším horizontu méně. Ušetříš za hry, na kterých MS a Sony vydělávají. Navíc na konzoly platíš + programy aby jsi mohl něco používat a ani to nesmíš rozebrat jinak máš po záruce...

      A co je nejhorší? Kupuješ si konzoly která v ČR nefunguje na 100% ale platíš plnou cenu. Super ne?

      Tedy konzole není levnější, hry tam stojí více, umí toho méně a hry na stejně dobrém PC pojednou stejně dobře a budou vypadat stejně hnusně. (někdy o něco lépe a to je s podivem)
      Ale není překvapením, že lidí tvrdí opak. Stejně jako se nevyplatí kupovat telefon za 20.000 Kč apod.
      • Hory85
        I prd velebnosti, když vynechám lidi co stojej frontu 3 dny na to aby si to mohli zahrát mezi prvními tak je tu ten placený účet co tu lidi zmiňujou kde jsou výhodné ceny nebo hry rovnou zadarma, ale je tu ještě bazarový prodej kde hry třeba i za pár týdnů stojí jako PC verze nebo později i až o 75% méně než původní cena a to ještě nepočítám ochotné kamarády, kteří konzoli mají a hru půjčí bezplatně alespoň na jedno dohrání (neplatí u onlinovek). Mimo to jste z původního příspěvku vynechli nějak ty exkluzivní tituly které opravdu stojí za to. Nepatřím do sekty !Konzole vám změní život a dostane do nebe" !!! Vlastním jak PC tak konzoli každý má svoje ale pořád nad konzolemi provádět exorcismus mi už přijde jako fanatismus! *7*
      • toto im tu tvrdim uz roky a stale mi neveria...myslia si totiz, ze tym urazam samotnu hraciu skrinku, pritom mi to je uplne jedno, len triezvym pohladom na vec som dosiahol rovnaky nazor, ako ty *7*
        • Kdys si za litr koupís rocni predplatne ps+, tak dostanes furu dobrych her, pro so ialni pripady idealni. Ti o neco bohatsi si pak mohou levne prikoupit neco po bazarech a slevach v psn (ted mam treba Ni No Kuni za cca 155 Kc ve sleve) nebo thehut ci zavvi. A ti jeste o neco bohatsi mohou koupit sem tam i nejakou tu novinku. Neutracim za konzolove hry vic, nez jsem utracel za pc hry a mam toho tolik, ze jednoduse nemam dost casu to vsechno odehrat. Prilis drahe konzolove hry jsou mytus od lidi, ktery se v konzolovych hrach neorientuji. Je to stejne, jako bych posuzoval pc hry podle jejich zavadecich cen na steamu a ignoroval vsechny moznosti, jak k nim prijit levneji.
    • Veskoslav
      Dneska jsem se díval na ceny PS4 her. Většina kolem 1300-1500. Takže to, co ušetříš na konzoli, musíš vrazit do her a kvalitní televize. Já nevím, kde se bere to, že koupí konzole se něco ušetří. Konzole má tu výhodu, že zapneš a hraješ, prakticky nic neřešíš. Ale levnější záležitost to rozhodně není. Navíc Ubisoft je známý tím, že jeho požadavky a představy o sestavách jsou naprosto mimo realitu a skutečnost je pak někde zcela jinde.
      • Za půl roku od vydání tenhle přehypovanej shitt dostanu v ps+. Jen blázen to bude kupovat.
        • Veskoslav
          No to je možné, ale znám spoustu lidí, co si hru rádi zahrají v prvním týdnu vydání a rozhodně nečekají, jestli se na ně usměje štěstí v podobě bonusu u PS+ nebo Xbox Live (gold).
  • ještě že mám i7-4780K a GeForce 790 -.-'
    • 486 bude stacit. *mava rukou jako Jedi*
      • Něco tak vtipnýho jsme dlouho nečetl!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit