Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestli se tu bavíme o 60+ FPS tak je to i možný tzn 30 pro takovou GTX660/750ti což je vpohodě řekl bych.
    • Imo tam ajtak bude jedna polozka ktoru bude stacit znizit, alebo vypnut a pofrci to jak z praku. Vo FC3 to bol nenazrany postprocess, Thief mal tiez jednu polozku ktorej meno si uz nepamatam.
      • Mato1987
        tak tak, väčšinou sa jedna o jedno nastavenie, ale väčšinou to je nejaká forma antialiasingu alebo postprocess efektu.
        • aj v metro 2033 to tušim bol depth of field
          • depth of field - nechapu jak takoveto kurvitko si vubec muze nekdo dobrovolne zapnout mit rozostrenej obraz a jeste za to platit nizsim fps *11*
            • C-BEAM
              eF: ano viem o tom, to už bolo dávno aj pre ochrnutých, je to však velmi nepresné a nikde sa to nepoužíva. U oculusu by bola výhoda, že kamerka/kamerky ktorý by snímali zreničky by boli pár cm od oka v helme, takže presnosť a kvalita snímania pohybov by bola možno rádovo vyššia a rozhodne by to bolo použitelné. Ono skôr či neskôr to bude nevyhnutné do oculusu zapracovať, patrí to k realite.
            • Pokud se tu bavime o hypotetickych moznostech pridatelnejch do oculu, tak senzor pro zjisteni, kam clovek kouka uz je, a je sehnatelnej. Nepotrebuje prilbu. Ze to asi nepodporuje zadna hra je jina kapitola, a ze bych o to u her ani nestal, to uz je uplne jinej pribeh (.
            • C-BEAM
              gratulujem že si zistil kde sme. A oculus plnohodnotný DOF samozrejme nevie. Vyzerá to tak, že ani nevieš čo to ten DOF vlastne je.
            • Zde jsme "pane" na herním webu a bavíme se o hrách. Plnohodnotný DOF jde i na PC díky Oculus Riftu, jak jsi uvedl, tak o co jde?
            • C-BEAM
              ako obvykle si nepochopil ani jednoduchý príspevok *11* Myslel som samozrejme DOF v realite vs DOF v hrách (fejk). Ale verím, že jedného dňa sa toho dočkámi i v hrách, možno v rámci Oculusu ale bude si to vyžadovať dodatočnú optiku a sledovanie pohybu zreničiek.
            • DOF je absolutně k ničemu, protože "hra" nemá šanci rozpoznat, na co se hráč dívá a co by tedy mělo být ostré a co ne. Zase seš mimo.
            • C-BEAM
              jednoducho DOF je skvelá vec ale iba ak nie je fejkovaná :)
  • Tak Ubisoft je timto znamy, optimalizace her jim moc nerika kdyz maji hlavni zisk z konzoli a navic dostanou od Sony a Microsoftu premie
  • Veskoslav
    A nevím, jak Vy, ale já osobně WD zatím vynechám a spíše se osobně těším na Division. Sice od Ubisoftu, ale námět a zpracování mě oslovily více. A graficky mi to také přišlo hezčí.
  • victor
    Mluvím za sebe ... obvykle se spokojím s tím , že to pojede a nebude nemístně cukat ;) Jediné co si posunu standardně výš budou detaily textur . Über HD rozlišení , stíny , vyhlazování, particles a post process mi jsou ze srdce ukradené ......
  • Zatím s těch ukázek si nejsem jist, že to vypadá lépe než Infamous, ale podle dle nároku to bude muset vypadat chtě nechtě o dost lépe.
  • Budu rád, když si to zahraju na "mrzkým Low".
    • konzolista?
      • Ne, tak to ma 80 % pc hracu, konzoliste si tu hru zahraji ve vyssi kvalite nez vetsina pc hracu. Ale to neni podstatne, podstatne je, ze to je hra vyvinuta a designovana primarne pro konzole.
        • C-BEAM
          väčšina hráčov ktorý si WD kúpia predpokladám majú zostavu schopnú hru rozbehať minimálne na "medium" čo sa blíži konzolovému "high", a aj keby si mal pravdu a skutočne to v čase vydania hry hrali v horšej kvalite, tak rozdiel je v tom, že PC hráči si to skôr či neskôr s lepším HW zahrajú i na ultra, konzolisti nie.

          Ale tieto debaty o grafike sú dosť povrchné, grafika podľa mňa nie je hlavnou devízou PC.
  • Voni beztak počítaj s všemožnými AA - bez nich se obejdu, bude mi stačit 1080p nativ s deatily na max bez, nebo nízké, AA - a není možná, aby to >30fps má i5+7950 nedala, to by byla zprasená optimalizace... *5*
  • Nerozumím tomu nadpisu. Jak se tím můžou "chlubit", když takové nároky jsou očekávatelné a vyšší by byly fail.
  • MrSanta
    No, jestli se ta hra fakt povede a já se rozhodnu pro nákup, tak zvolím verzi pro nové konzole. Upgrade PC je vyhrazen až na rok 2015 (či 2016?) a hru Cyberpunk 2077.
    Třeba si pak pořídím i PC verzi jen tak na zkoušku. V tu dobu už to třeba bude na GOGu *1*
  • Kinet1c
    Mne to pojde dobre, otazka je, ako dobre ? :D low dobre ci high dobre, ultra, no mozno, urcite skusim :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit