Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ta hra ma vetsi hype nez gta V. stejne si myslim že to bude fail.
  • a jak se vlastně hackuje taková helikoptéra?
    • Stáhneš si na Marketu nějakou appku.
    • je to technicky možný ale to bys nepochopil kdybych ti to vysvetlil
      • jde to jednoduse vid jako Boeing 777 hacknes zmacknutim tlacitka a pak ovladas naklanenim telefonu *1*
      • Jack1947
        Ta sranda s tou gravitací byla dobrá fakt. *15* Takze bys si mohl napsat neco vtipneho (pro blbecky co nepoznaji ze si z nich utahujes hlavne). *3*
      • Veskoslav
        Jo jestli to vysvětlíš stejně jako "gravitaci", tak se máme na co těšit *1*
      • jen do toho
    • Keyz
      Asi nějakým super QTE, které bude tak složitý, že to bude umět pouze hlavní postava a nikdo jiný v celé hře.
    • Veskoslav
      Pomocí harpuny, jenom nevím, jestli už pak má stejnou funkci jako před harpunováním *1*
    • Zmáčkneš tlačítko na telefonu. Hračka *1*
  • Nema cenu cist tyhle blbosti, o tolika hrach se rikalo, co bude potreba za masinu aby sis je zahral, a byly to keci. Nerikam ze tohle bude nejaka oddychovka pro HW, ale tak hardcore to taky nebude.
    • presne navic nechapu u doporucenych konfiguraci proc doporucovat prilis drahou i7, kdyz rozdil bude maximalne 1-2fps oproti stejne taktovane i5
  • Sleeping Dogs je hezčí a jede na mnohem hoších sestavách na plno. Optimalizace na prd. Konzole jsou nam míle daleko uvedené sestavě.
  • Vyvstává mi v hlavě pouze jedna otázka - jsou takové "detailní detaily", které vyvolávají vysokou HW náročnost, ještě k něčemu? Kolik z hráčů si všimne, jestli se stín na zemi mění přesně podle pohybu objektu a kapky se po dopadu přetvářejí v kaluže a vlnky v nich? Jasně, pro technologické demo to může být pěkné, ale pro hru samotnou to žádný přínos neznamená; jen nutnost investice do zařízení.
    • MrSanta
      Řekl bych, že tohle funguje spíš opačně. Ne že si všimneš toho, co je v pořádku. Všimneš si toho, co v pořádku není. Takže postupným přidáváním 'detailních detailů' těch chyb rozeznáš stále míň.

      Osobně bych byl raději, kdyby se vývojáři soustředili víc na zpracování postav. Myslím všeobecně ve všech hrách. Většinou postavičky nechodí po povrchu, ale vznáší se kousek nad ním. Jejich animace také mívá spoustu chyb. A ještě nějak simulovat váhu postav, přidat třeba i trochu setrvačnost, aby hrdina nemohl ze stoje přejít rovnou do sprintu a ze sprintu rovnou zastavit (i když to už se někdo snaží zařadit). Dále také věci ve stylu že ve hře nemůžu vlézt do baráku rozbitým oknem, ale musím tam vlézt dírou po dveřích o půl metru vedle. Protože si autoři nelámou hlavu s tím, jak hrdinu dostat skrz okno. K tomu další věc jako neschopnost některých herních hrdinů překonat překážku vyšší jak metr atd.

      Jsem se nějak rozepsal :D
      Zpět k věci - malé detaily jsou fajn, v součtu se stanou jedním velkým a za čas se dopracujeme do stavu, kdy bude hra vypadat jako film. Jako realita snad ne, to by byla nuda *1*.
    • souhlas jako nedavno GTA 4 se, R* chlubil jak nekolik tydnu monitorovali dest, aby pak ve hre nastavili stejnou hustotu kapek a podobne a pritom tohle mi tam bylo uplne sumak jestli v NY prsi stejne jak ve hre. Za to kdyz jsem zpusobil retezovou havarii, cela ulice zacpana horicima, autama tak jen clovek zajel o dva bloky dal a hned se vratil a najednou vse uklizeno nikde po bouracce ani pamatky... no hlavne ze tam prsi stejne jak v realu *13*
  • Horst_Fuchs
    Přijde na to čemu vlastně říkají Ultra nastavení. Pokud se do toho započítává i nějaký extrémní typ antialiasingu tak je klidně možný že bude potřeba 780, pokud ne pak soudruzi někde udělali chybu.

    Jen moc nechápu ten procesor, nedovedu si představit že by nějaká dnešní hra takovej výkon upotřebila, tuplem když to má běžet i na konzolích.
    • Aby ses nedivil. Neříkám, že s tebou nesouhlasím ale WD je první hra co vyžaduje only 64bit. Tak proč by nemohla být první s využitím CPU. Nicméně jak známe Ubi tak to budou zas kecy..
  • Příjde mi, že poslední rok se u této hry pořád řeší jen grafika. Těch článků o HW požadavcích jsem za poslední půlrok viděl tolik, že mně to příjde spíš jako takový bubák, aby hráči rychle začli kupovat lepší grafické karty nebo upgradovali celé sestavy. Je to docela smutné, jak se dnes vše točí jen kolem grafiky a už není tolik pozornosti věnováno hratelnosti. Na co je mi krásně vypadající hra, když ji po půl hodině hraní odinstaluji.
    • Pozor kolego, pozor, hlavne v ty hre muze ale hacknou dvirka od suchyho hajzliku. Policajt co na nem zrovna vykonava potrebu tak nebude moc ven a dalsi co ceka az volno zas nemuze dovnitr a posere se. Tim si se zbavil dvou policajtu a cestu mas volnou.
  • Keyz
    Proč se k článku nedopíše: Kecá sr/čky?

    Klidně si lze vsadit, že to nevyužije vlákna navíc které i7 oproti i5 má. A nebude to takový rozdíl, jako když se ty vlákna využijí (například při kompresi). Jo kdyby ano to by byl pokrok!
    A jestli kolem 60 FPS dokáže pouze GTX 780, tak to jsme zvědav jak to bude vypadat. Některé efekty co tam dodala Nvdia jsou sice pěkné ale to je vše. Asi blci, neumí nic vlastního tak to takto přestřelí.

    Opět konzole a PC nejsou stejná plaforma. Bohužel se různé debility vývojářům odpouští. Hlavně tahle "super" firma, kde má vlastní hovadský program aby to šlo zapnout a slovo optimalizace nezná.
  • No já si počkám co se s toho vyvrbí, jak na poli optimalizace tak hratelnosti. Nevím kde se stala chyba ale za celou dobu sem nenabil dojmu že by se mělo jednat o titul bez kterého bych nemohl žít. *6*
  • Veskoslav
    Stále tam nevidím něco, co by nutně potřebovalo takovou sestavu. Navíc Ubisoft zná optimalizace svých her pouze jako sprosté slovo. AC III skákala od 70 fps až po 15 fps (bostonské pití čaje), Tom Clancy's Ghost Recon Future Soldier byl ještě lepší, kdy během chvíle bylo 80 fps, aby po otočení o 180 stupňů klesl na 30 fps a jiné srandy. Do toho uPlay, nejhorší ze všech distibucí a jeho zabezpečení je taktéž "pecka"...
    • Keyz
      Jo jejich hry jsou po technické stránce opravu kvalitní. Je dobrý to psát. Třeba to se více lidí zamyslí nad tím co kupuje a jak nereagují na tyhle hnusy.

      Btw, tady vidíš tu debility. Jedna firma to udělá totálně na nic kde FPS skáčou a vypadá to hnusně. Pak máš Rage, kde po updatech to snad většina lidí konečně zapnula a ono to najednou jede pořád stejně. To je zajímavý. Navíc, když si nastavíš 8k /16k textury, tak to i vypadá.
      - doskakování textury, ale prostě borec co to programoval měl dobrou myšlenku. Tady ani nemají myšlenku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit