Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ak urobia remaster Uncharted serie hned kupujem
  • Měl jsem X360, ten jsem prodal a koupil PS4 a litoval jsem jenom chvilku kydž vyšlo DS2 jinak spokojenost.
  • ten, kdo prejde na PS4 tak ho uprimne lituji.
    • Jack1947
      Velice trapné, try harder next time, lad. *3*
      • Hodnotis cos za uplynuly rok vypotil tady na tiscali?
        • Jack1947
          Já nereagoval na tebe, takže klid a co co bych měl hodnotit nebo co. *7* Máš tam něco lepšího nebo budem hotovy... ?
          • Nejdriv neco musis pochopit, jinak tvoje reakce nebude davat smysl. *3*
            • Jack1947
              Nuda... nevím o co se snažíš ale prosím ... snař se dál. Brachu. *4*
            • Ano, protoze ty mas argumenty, OH WAIT. Jsi kkt. *5*
            • Jack1947
              Takže jo, shrnutí = nulové argumenty a co bych chápal snaříš se jen rýpat to si tady špatně, tak se měj.
    • Kdyby blbost nadnášela ty už jsi ve vesmíru.
    • To samé můžu říct i o xboxu *7*
    • Tak dostat ho zadarmo by to mozna jeste slo nekde prodat, ale zaplatit za to 10 tisic? Trolololol.
  • Tak kdyz nekoho bavi vic cekat nez hrat bere Waitstation od Sony. Uz za par mesicu mozna vyjde launchovka Drive Club. Na Last guardian protazeny ksichty verny Sony cekaj teprve od 2009 takze je jeste par desitel let cas *15*
    • Tak to bylo ze slabšího soudku, příště si vymysli něco lepšího a originálnějšího ju? *3*
    • Jack1947
      Někoho baví zkoušet flamovat tak hejtuje Playstation... achjo. *7*
      • Akorat, ze ma v podstate pravdu. Sony vzdycky ukaze hry a pak se jenom ceka.
        • Jack1947
          To čekání snad nikdy nestálo zato? Fakt, si na hejt připravte něco "zábavnějšího" tohle je vaření ze slané vody. *7*
  • Ovce sa presúvajú z najkatastrofálnejšieho do katastrofálneho...Ale aspoň nejaký posun, aj keď je to z **** do kaluže, ale tak to sú konzoláci...naša budúcnosť :(( IQ -50...
    • calwin
      tam sa radšej uč do školy aby si nemal blbé známky a mohol hrat na PCčku ak si myslíš že budeš na to mať čas na staré kolená...
    • Zato ty jsi ohrome inteligentni, i mravenec je chytrejsi nez ty :-).
  • Nedivím se. Jdou za lepším. A není to jen o hardwaru, ale hlavně o hrách a službách.
    • BookerDeWitt
      Hardware bych i souhlasil, i když Microsoft konkurenci díky SDK a uvolnění GPU rezervy pro Kinect, dohání (viz. Destiny), ale hry jsou čistě subjektivní záležitost. Na Halo a hry od Remedy nedám dopustit (Quantum Break, Alan Wake). Stejně tak Forzu. Služby má také výrazně kvalitnější Xbox Live. Na PSN se nedá často přihlásit (vlastní zkušenosti, mé i soudruhů z konzolisty.cz), na PS4 se mi dokonce i údržby zdají častější než tomu bylo u předešlé generace a za tohle chcou ještě prachy? Microsoft již také nabízí hry zdarma za předplatné, za aplikace jako je Netflix a Skype již není třeba platit peníze navíc, služby jsou zkrátka teďkom vyrovnáné, jen Microsoft má díky svým serverům, cloudovým službám a celkově lepší online struktuře navrch.

      Microsoft na E3 chrlil jednu exkluzivku za druhou - Scalebound, Crackdown 3, Halo 5, Phantom Dust, Forza: Horizon 2, Sunset Overdrive, Ori and the Blind Forest.

      Díky Philu Spencerovi čekají Xbox divizi a její fanoušky lepší časy a myslím, že by bylo škoda mu nedát šanci. Co bylo, bylo. Mattrick je naštěstí pryč, teď to bude všechno jen o hrách a kvalitních službách. *4*
      • S vyjimkou oznamenych udrzeb systemu se na PSN nedalo prihlasit jen v dobe jeho hacknuti. V praxi na to narazim tak 4x do roka. Vetsinou to zacina v 17 hodin a kdyz se clovek prihlasi pred tim, tak ho to neomezuje ani v multiplayeru. Neni to zadna tragedie.
      • prudislav
        Ori bude i na Steamu
      • Přiznám se, že u těch služeb si jistý nejsem, takže ti budu věřit.

        Co se her týče, tak to je opravdu subjektivní, protože já jsem viděl Microsoft konferenci a mě žádné hry nezaujaly. Žádná nemá navrch a z žádné jsem nebyl unešen.
        • Je pravda, ze maintenance je na PSN pomerne casto, nijak to ale nenarusuje hrani. Ale s XBL, kde jeste pred par lety nebyla ani Ceska republika podporovana bych to radeji vubec nesrovnaval. :)
  • Jako majitel X1 se nedivím upřímně. Mě je sice tenhle konkurenční boj majitelů jednotlive jich konzolí fuk, ale prostě X1 hlavně v prvotině byl hodně slabota. Teď se alespoň trošku zmátořil update, ale i tak... Ale pořád to mám jako zdroj zábavy a ne na hledání rozdílů a chyb
    • Na jednu stranu me nove konzole zklam)ali, hlavne co se tyka vykonu. I takovy PS4 je rad, kdyz dokaze utahnout 1080p/60f. Ale na druhou nechci furt resit pc upgrady a mit hru po ruce kdyz chci. Uvazoval jsem o Steam Pc, ale jak sleduji soucasne trendy.. Zatim to u me vyhrava PS4+Vita. V recenzi Levelu jsem nekde cetl, ze jedinou "nextgen" feature je prave propojeni PS4 a Vita a nemuzu vic nez souhlasit. Prijdu domu z prace, chci si "zaparit" a moja chce nejaky TV serial, ona se muze divat a ja zatim na Vite parim hru z PS4. V soucasne dobe mam prave jen kombinaci PS3+Vita, ale myslim si, ze bez PS4 to asi dlouho nevydrzim.. :-)
      • jo u bazénu vita a za zdí stará dobrá ps3 bohatě stačí mám pár restů co dohrávám a grafika je fuk hlavně zábava a je jedno na čem kdo hraje pokud ho to nebere tak by nehrál ted ani na ps5 třeba
        • Psychotic
          Být vámi o Vitě bych ještě chvíli polemizoval, protože SONY to s ní podle mě tak trochu vzdalo. Nevím, kolik na to ještě bude her (kromě indie jednohubek, samozřejmě). Na E3 se o Vitě téměř nezmínili a to není dobré znamení. Zvažte, jestli nebude lepší 3DS.
          • Myslim ze netusis, co znamena slovo polemizovat.

            A co se tyce Vity, uz ted je pro ná skvela nabidka her a kdo ma ps+, nema co resit, skrz nej ma pro vitu spoustu kvalitnách her zdarma, skoda jich nevyuzit, cena zarizená je nizka. 3DS na urovni PSP je proti tomu naprosto nezajimave.
            • Psychotic
              Děkuji, skutečně jsem se ohledně významu slova zmýlil.

              Prosím nepoužívej výrazy typu "3DS na úrovni PSP", mohl bys vědět, že u handheldů a konzolí HW obyčejně znamená velké kulové.
          • Vychazi na to kazdy mesic kupa her, vcetne AAA vec, nutno rict ze u tech AAA jsou to hlavne japonske hry, ktere me moc nezajimaji.
            • Jack1947
              http://coznamena.cz/polemizovat *3*
  • Zrovna dneska jsem o tom přemýšlel. Jsem exkluzivně PC hráč, ale teď si začínám hrát s myšlenkou, že bych si koupil PS4. Hlavně kvůli hraní s přáteli a exkluzivkám. Stojí to za to? Objektivně a bez hejtů, je to dobrá investice?
    • Pokud to chceš na hry, které nejsou na pc k dispozici, tak ano, ale počkal bych s tím nákupem, dokud se ty hry nenakupí. V podstatě nemáš kam spěchat. Až vyjdou alespoň ještě The Order a Destiny, tak bych nad tím zauvažoval znovu.
    • Phillios191
      prej exkluzivně PC hráč :D :D :d :D
    • Lawliet
      Já teda hlavně vůbec netuším, jak jsou na tom ceny her, přes tu jejich službu, jestli jsou na tom slevy a akce podobně jako na Steamu, tak bych neviděl problém. Kupování her se totiž nekštítím, po tom co je ozkouším a jako investice do HW na pět let si myslím, že se to vyplatí.

      Osobně jsem už dávno ztratil mušku ve hrách jako Wolfenstein, nebo CS, takže mi zbývá jediná možnost a to nakopat jim pr*el v Mortal Kombat. Pokud také vlastníte slušnou televizi, tak pro příležitostné hraní, nakopávání pr*elí a sem tam nějakou oblíbenou exkluzivitku to bude to pravé. Z mého úhlu pohledu.
      • Na PS je dobré mít Plusko, to se vyplatí, kor když máš víc zařízení. Slevy tam jsou obdobné jak na Steamu.
        Bráchovi jsem před lety kupoval Xbox, to byla dobrá volba, páč malou neteř baví Kinect. Brácha si zahraje něco jednou za uherskej rok, kor když se mu narodila dcera, to rozehranou sezonu NHL dohrál asi až po třech letech :) Taky tam občas něco koupí v akci pro holku na tom jejich stóru.
        Loni jsme si koupili AoE2 na Steamu a zavzpomínali na staré časy, po letech něco na PC.

        Chci říct, že až děcka vyrostete, přestanete fanbojovat a poměřovat si bimbase podle toho, co vám rodiče koupili za stroj a tím pádem se za něj bijete.
        Budete sakra rádi, když si jednou za čas najdete na nějakou hru čas a je jedno na jaké mašince, jestli si vezmete Vitu na záchod nebo si v sobotu ráno přivstanete, abyste si mohli dvě tři hodiny zahrát, než se manželka probudí.
        • Přesně tak, máš recht.......co mám malý satanáše a manželku, tak to hraní není moc často a je pravda, že mi je celkem jedno na čem zagamím........hlavně že zagamím! :)
        • ucho
          Jakože dospělej člověk si pak nemůže hrát každej den? Nestrááááš *1*
    • Investice? Probůh. Je to pro zábavu a stojí to pár peněz. Když na to má člověk místo a nerozbije to dyzajnově vyladěný obývák, kvůli čemu by pak manželka/přítelkyně nadávala, můžeš tam mít klidně další krabičku a v šupleti u ponožek Vitu s 3DSkem.
  • Vždyť se ale Xbox One ještě neprodává v Evropě, tak je to trochu předběžné hovořit o prodejnosti snad ne?
    • Prodava se i v evrope na tech dulezitejsich trzich, tedy jen ne ve vsech zemich. A i na trzich kde je oboji PS4 valcuje XBOne ve srovnani s PS3 a XB360. Uspech PS4 je nezpochybnitelny.
    • No ale chapes. Koho je to chyba, ze sa Xbox one u nas este nepredava ? Potom vznika jasny monopol nex-genu, ked si mozes kupit len PS4 ( co sa konzol tyka ). Nemozu sa potom microsoft cudovat, ked pokazili tak ekonomicky tah. K tomu este treba dodat, ze xbox je vseobecne drahsi kvoli povinnemu kinnectu ( doteraz ), na ktory uplne kaslu ( este aj na E3 ) a vykonne slabsi.
  • Lawliet
    Tahle oslabená konkurence je to, co mě začíná docela znepokojovat. To není dobré pro business. Ovšem celej plán s konzolema, to je běh na dlouhou vzdálenost. Na druhou stranu, jestli se teď trh zasytí PSčtyřkama, tak to XBOX bude mít těžký i potom, co se jim podaří srazit náklady.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit