Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NO já bych velmi ocenil, pokud by došlo k remasteru právě Uncharted serie, ale třeba Journey. Remaky jsou potřeba.
    • Phillios191
      Remaky jsou potřeba, to řekne jen ten co nezažil tu slavnou éru v 90. letech kdy každá hra byla nová IP. Já teda nevím ale mě remaky silně vadí, protože defacto nic jiného nevzniká a když se podívám na remaky NFS tak je mi na zvracení.
      • Doom2, Wizardry 7, Ultima 8, Ishar 3, Dungeon Master 2, Quest For Glory V - sama nova ip.
      • GOW není nikdy dost ale ohledně NFS to beru ale DOOM 1 a 2 super na ps3 *4*
  • tak jasne z PC na konzole neprechazi nikdo spise naopak ti co se prestanou techniky bat prejdou z konzole na PC *1*
    • Kecas, take jsem z pc po mnoha letech presel na ps3. Koupil jsem ji jako levnou bd mechaniku a zjistil, ze hrat na tom hry je zabavnejsi nez na pc. Delat z pc obyvakovou konzoli je hloupost, sice k pc mohu pripojit gamepad, ale stejne se to pc neda gamepadem ovladat a potrebujes i klavesnici s mysi. PC hry maji texty psane malym pismem, takze je z pohovky neprectu, takze prakticka pouzitelnost takoveho reseni je mizerna.
    • Hraní her mě baví,ale celou dobu jsme konzolím záviděl exkluzivity, to byl důvod proč jsme si pořídil PS4 a po oznámení Halo: The Master Chief Collection mě láká pořídit si i XBONE. To ale nemění nic na to, že s hraním na PC nepřestanu *3*
    • oktavius66
      Tak já osobně z PC na konzoli přešel. Hlavně kvůli exkluzivek na PS3 a taky protože mi vyhovuje Dualshock. Hry na gamepadu se mi ovládají dobře. Hlavně střílečky (FPS) mě baví na tom hrát, protože na PC mi to příjde strašně jednoduché, když mám v ruce myš a klávesnici. Jsem vytrénovaný z Counter Striku a tak to pro mě není žádná výzva ani na HARD. Takže konzole je pro mě dělaná. Vypnu si Autoaim a musím se alespoň trochu snažit trefit.
      • No nevim, me teda neprijde moc zabavny bojovat s ovladanim a ne s neprateli, ale proti gustu...
        • ucho
          Není to ani tak bojování s ovládáním, jen to není vždy tak triviální. S myší je všechno triviální, v podstatě jen přesouváš kurzor myši na určitý místo obrazovky a je z tebe rambo.
          • Tohle platí možná tak v singleplayeru proti UI (umělé demenci) která na tebe trapně nabíhá...
            • Jack1947
              Ha, já jsem proti cheatům... něco lepšího tam nemáš Noobe? *3*
            • Vzhledem k tomu, že sem pár let hrál Quake3 a CS, tak za cheatera považovali spíš mě. Prostě noobíci jako ty, co umí jen cheatovat a FPS hrajou asi víc na gamepadu...
            • Jack1947
              Jasný, v MP maj cheatery tam tě sapíš sejmou oni než ty je. Jako rambo si připadat asi moc nebudeš, tomu věř. *3*
      • prozradim ti tajemstvi: gamepad se da pripojit i k PC
        • oktavius66
          A já to asi nevím... Jenomže mě nebaví sedět s ovladačem u monitoru. Mě se to líbí na velké televizi na gauči, kde si mohu ležet, sedět a klidně stát na hlavě. Rozhodně budu mít větší pohodlí než u té malé horké bedny v křesle.
          • prozradim ti dalsi tajemstvi: pc se da pripojit k televizi
            • Prozradim ti tajemstvi, i na PS3 nejsou PC exkluzivky a takhle muzes pokracovat i s Xboxem na vsechny smery, to same plati i o mobilnich hrach. A kupovat kvuli jednotlivim "exkluzivnim" hram jinou platformu je dle meho nazoru kapanek zbytecne. Bohate staci jedna, vyjimecne druha pokud opravdu chcete mit pocitac jen jako pracovni nastroj a na par vyjimek..
            • prozradím ti tajemství: na PC nejsou PS3 exkluzivity.
            • Možná bych mu ještě prozradil, že k PC se dá připojit i křeslo...
  • Sony zacalo svoje "Nextgen" konzoly predavat vo viacerych krajinach ako MS. MS sa nemoze divit, ze mu presli hraci ku konkurencii, ked im nechcel svoj produkt predat.
    Aj o dost viac hier ide na PS4 lepsie ako na XONE a na to ludia pocuju.
    • stejně, nebo stále pozitivně pro Sony by to dopadlo, kdyby MS začalo prodávat konzoli ve stejných zemích, jako Sony. Nýbrž ze začátku byl X1 koncipován jako krabice pro rodinu k televizi, která nejede bez Kinectu. Jak zjistili, že Sony s PS4 oslovuje hlavně hráče, začali svou koncepci měnit. Takže bych ve zkratce jako důvod uvedl: špatná koncepce X1. Nebo abych nikoho neurazil: X1 není primárně herní krabička a srovnání s herní PS4 nedává (nedávalo) smysl.
    • Jack1947
      Přesně idioti, takhle přicházet neuváženě o své zákzníky... *7*
  • PS1 byla ma posledni konzole. PC, mys, klavesnice, pripadne gamepad, je mi nejpohodlnejsi.
    • Přesně můj případ. Ikdyž jsem si vůll koupil PS3 jenom kvůli Mortal Kombat 9. Když to pak vyšlo na PC, tak jsem myslel, že mě klepne. Po dohrání MK9 jsem již PS3 nezapnul. As má nejhorší investice.... *1*
      • Jack1947
        Ehm, věc názorů několika (pár) nespokojených lidí ještě neznamená že to tak musí nutně být. *4*
    • TubewayArmy
      Mám PS3 ale moc na ní nehraju. Přesně jak říkáš, myš a klávesnice jsou nejpohodlnější.
    • Ty jo jak ja *1* Rad vzpominam na eru PS1. A kdybych si kupoval nahodou konzoli, tak zvolim opet playstation. Nicmene pc mi bohate staci, pac ma 1000x vetsi vyuziti nez jakakoliv konzole...
      • Jack1947
        Věc názoru pár set lidí... možná stovek možná tisíců... *3*
        • smradlavych plebejcu bude vzdycky vic *3*
        • to že má PC větší využití je fakt a né názor jacku, nebo mi vysvětli, jak dodělám projekt chaty v cadu na playstationu, nechám se poučit
          • Jack1947
            Néé fakt zdá se že pro tento thread jsem s tebou skončil, jsem rád že ses přiznal a blba. Takže řikáš že mé mínusy nejsou správné ale zároven si protiřečíš že jsem tě naštval? takže si je vlastně zasloužím. Poté to s dospělými lidmi za těžce vydělanou mzdu mmm kdybych se veřejně "nepřiznal" taky by jste věděli prd. Ty si konzoli nikdy neměl, takže si jen z dalších mutací anonymů co rádi přiloží polínko do ohně... já na ní defakto vyrostl. Mě jsou mínusy u prdelle jen se bavím blbostí zdejších "nudistů" takže je důležité naklikat přeci nepopulárního člověka názory nebudeme tolerovat tsch. *15*
            • Přelouskat tvoje příspěvky chce hodně, hodně práce.
          • Jack1947
            Kydy, jasně že ne, jenže já psal o tom že názor několika lidí je že pc je pohodlnější... nechápu proč sem pleteš takovéhle obecně známé nesmysli nebo si blb a rád vkládáš do cizího textu své rady/porady? *7* tak klid, bacha na žilku. PS: hlavně si naklikej at vyhraje ten "nejlepší". *4*
            • hele to sem vůbec necpu a žilka mi rozhodně nepraskne, protože jsem se nenaštval, já jen reagoval na využití konzole vs využití PC a jak už jsem napsal, jde o fakta a né o názory a nekliknul jsem si ani jeden bod, ale za ty léta jsem si všimnul, že naprosto vždycky schytáš spoustu mínusek za cokoliv, což není možná fér, ale věř mi, že já nepatřím k lidem kteří si názory "vyřizují" naklikáváním mínusů, jen se občas podívám a případně odpovím, ale líbí/nelíbí nesvědčí o kvalitě názoru. V tvém případě svědčí o tom, že jsi tu opravdu hodně nepopulární a navíc v tomto konkrétním případě jsi neměl pravdu, takže tentokrát imho zaslouženě ale ani jedno nelíbí není ode mě, věřit mi to samozřejmě nemusíš, stejně jako se tu rozšířila "móda" že každý anonym je veskoslav. btw toho blba ti odpouštím ale příště si ho si schovej pro paní učitelku češtiny, že tě nenaučila pochopení psaného textu a gramatiku, to je ta má rada, a mám ještě jednu, k tvojí popularitě - pokud se chceš bavit o hrách s dospělými lidmi, kteří si hry kupují za svojí mzdu zatímco ty je kradeš, nediv se že máš tunu mínusů
  • mega drive,super nintendo,CD32,jaguar,PS1,PS2,game cube,3DO,x360,PS3,wiiU a ted konecne PS4 - tot ma cesta trnita *1*
    • Mart9
      Sega mega drive, PC, PC, PC, PC a před Vánoci koupím PS3.
      • O PS3 taky uvazuju, ale trochu se bojim, abych pak nebyl zhnusen grafikou na velky tv. Mysis, ze to ma smysl? Prece jenom PS3 je uz dost stara masinka. Zadnej hate, jen se ptam, pac to sam zvazuju. Trojka je dneska za babku, i hry...
        • Zalezi na tom, jak velkou mas televizi, z jak velke vzdalenosti na ni koukas a jak moc velky jsi technokrat. Tj je to individualni. Ja mam 60" z 3 metru a 720p hry mi na ni prijdou uplne v pohode. Vic nez na grafiku si potrpim na hratelnost a hry jako demons souls, red dead redemption nebo dragons dogma mi prijdou uzasne.
        • Grafiku obecně zlepšíš tím, že si sedneš o metr (dva) dál od tv. Funguje to jako přírodní antialiasing a zvedač rozlišení. Funguj to.
          • Jack1947
            Jak u které TV u 1metru +- stačím max. Já sedím cca 1,5metru... jenže čim větší tv tím více jsou vidět ty nedostatky. I kdyř se dá třeba většina zmírnit ostrostí. *4*
        • Mart9
          No mně o grafiku zas tak nejde, chci si hlavně dobře zahrát. Podle mě je standart COD 2 a vše, co se k tomu blíží, nebo je lepší, je OK. Vadí mi jen odfláklé pixel arty. Takže tohle řešit nebudu...
        • Já si jí pořídil k vánocům, teď jsem k tomu pustil 50" tv a můžu tě ubezpečit, že se není čeho bát, fakt si to užívám a nelituju ani minutu. Až do minulého roku jsem byl konzole-hater, občas jsem někde i spustil flame, jak jsem ty krabičky neměl rád a teď už nedám na ps3 dopustit :)
          • Jack1947
            Tak tak, více vás takových a svět bude hned hezčí místo, Amen. *4*
        • Jack1947
          Spíš si polož sakra otázku, jak je kur*a možný že ještě nemám takocvou super mašinku... *4* néé jesi se vyplatí samo že jo. Kde jinde by sis zahrál ty klenoty typu Last of us, atp... jasně PS4 ale to není za babku. PS3 hry si tam jen tak nezapaříš... tak upaluj ho koupit. *4* Nejlépe s nějakými těmi hrami.
          • Mam počítač prece. A hlavne Last of us je presne ten typ konzolovy hry, kerej me vubec nelaka. Chtel bych zkusit spis hry jako darksouls, dragons dogma, rayman legends..
            A hlavne sem se ptal na grafiku, jesi uz to proste neni moc zastaraly. Konzolovej kamo si ted koupil ps4 a radoval se, ze uz ho ta grafika ps3 s*ala, tak proto se ptam.
            • Dildo_Vagins
              Jestli budeš kupovat PS3, tak jdi rovnou do 500GB verze, na 12GB se ti vejdou tak instalace z média a savy, pokud si budeš chtít koupit hru v PSN Store, tak se ti tam nic nevejde, možná jedna hra max. dvě. Maj tam občas super akce, hodně levný hry, mám jich tam cca 40 a volných mám už jen 54/500GB.
              • Reakce na příspěvek:

                A nebo jdi prave do 12GB veřze a rívnou si k ni prikup vetsi disk. Ja mam 750 GB a je mi to malo, ale tehdy vetsi nebyly a ted uz to u ps3 s touto kapacitou doklepu i kdyz musim kazdy mesic vybrat neco ke smazani, coz mi drasa srdce.
            • Jack1947
              Chce to minimalne těch 60gb... 12gb nezaplníš ani jednou hrou tedy pokud nepočítáme PSN hry a nějaké menší. Ber 250gb a nemusíš to kupovat z krámu kde to je drahé , můžeš zkusit bazar.
              Je to na tobě, každopádně když chceš budnle se hrou pročne.
            • Zrovna Dark souls bych si prave radsi zahral na playstationu. Tak si to zatim setrim, treba si ps3 fakt kupim *15* Ted stoji nejakych 4500 kč s 12GB. Je ta mini pamet vubec pouzitelna nebo to zaplnim jednou hrou?
            • Jack1947
              Není, jenže pokud ti je bližší komp a bylo by ti zle s pár zubatějších pixelů... tak asi fakt zůstan u PC. PS3 nariozdíl od xbox360 do her neascaluje jel mi vždy 720p. Grafika je ale paraádní a btw myslel si Demon souls... ne Dark souls to sis přeci ž mohl dávno zapařit na pc he. *4*
  • Alex81
    rozhoduji se dle exkluzivit
  • tak kdo zazil nejake problemy z xbox live tak prejde rad

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit