Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak toto je presne dovod preco nepodporim early access, este ani zdaleka nemaju dokonceny SE ja by som to v tejto faze nenazyval viac ako alfa a uz sa pustaju do dalsieho projektu to ze prijali par novych ludi to neznamena ze zvladnu sucasne 2 hry, ja v tom vidim iba jeden dovod a to su prachy co najviac a hlavne dopredu od ludi vytiahnut, smutne.
  • ten chlapik s katapultom vyzera jak Vávra *1*
    • ty už toho vávru vidíš i v obláčcích ne? gone homo
  • Hrál jsem několik desítek hodin Terrarii a slušně mě bavila. Tady u toho mi ale nepřijde prezentovaná herní náplň dostatečná.
  • Naprostá pecka! Marek Rosa je nejlepším současným československým vývojářem, rozvíjí maximálně svůj potenciál. Zvažuje už Keen Software house IPO? AI, simulace, pokročilé algoritmy a fyzikální prostředí, rád bych investoval. Tohle má větší potenciál a možností využití, než Warhorse.
    • No vida. Takový potenciál, a on zatím chrlí jeden nedodělek za druhým, navíc vypadající jako narychlo spíchnutý z assetů v nějakém populárním herním enginu.
    • To bude láska *14*
  • Vypada to naprosto skvěle.
    Ani se nak nedivim, že neco takovéhle ho vytvorili češi, myslim si, že hodne z nas ma jakou si uchylku na stredověk a tak :)
  • Mart9
    Mně připadá, že tenhle jejich engine má obrovský potenciál, třeba se opravdu dočkáme něčeho vzdáleně připomínajícího Minecraft. Každopádně by byla velká chyba nad tím alespoň nezauvažovat.
  • Tleskám! Se Space Engineers se jim povedl velký úspěch a v poslední době je to snad nejúspěšnější česká hra a toto je hodně chytrý a zároveň i zajímavý způsob jak ještě posílit značku. Navíc si dovedu představit, že to bude mít minimálně stejně velkou, ne-li větší hráčskou obec, než Space Engineers.
    Mě to určitě zaujalo a přeju jim, ať se jim to povede.
    Peněz vydělali dost, což jim umožnilo dost zvednou počet zaměstnanců, takže nevidím problém v tom, aby nadále pokračovali v rozvoji obou titulů zároveň. ( Z čehož budou oba tituly i hráči těžit.)
  • Ty vole, na tohle jsem nadrženější než když jsem přišel o panictví *1*. Můj dětskej sen, kterej mi minecraft ani stronghold nedokázal splnit
    • VaZqeZ_EU
      http://anongallery.org/img/5313/south-park-randy-masturbation.jpg *5*
  • Nic vic nez texture pack na SE, animace stejne, engine stejny, par novych trapnych low poly modilku, placnout nato nove jmeno, a sup do early acces

    ty kravo to je biznis model
    • Furt úspěšnější než tvoje bezvýdělečné plakání v diskusi.
  • PODVODNICI Z KEEN SOFTWARE

    nejdriv miner wars
    pak space engineers
    a ted tohle

    forever alfa, vydej prototyp, zkasiruj penize, az to prestane vydelavat, vydej neco jineho, hlupaci koupi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit