Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wenceslaus
    Páni, takovejch závistivců....
  • Rikejte si co chcete, ale ja si to asi koupim. A na rozdil od dost lidi tady chci, aby to byl jenom "skin" do SE.
    Stredoveka hra s takhle propracovanou fyzikou me hodne zajima.

    Vam muzu poradit akorat abyste si nekdy zkusili neco vytvorit a pokusit se to nabidnout lidem tady v cechach za penize, ktery uznate za vhodny (coz je ciste Vase vec, protoze to vytvorite Vy).
    Uvidite jak nizky to je, kdyz Vam lidi, ktery nejspis nikdy nic nevytvorili budou cpat ze to stoji zaprd *3*
    • Tim, ze nejsem profesionalni malir nebo hudebnik se automaticky diskvalifikuju z kritiky umeni?

      Tvoje logika nedava smysl.
  • Tohle vypadá báječně :) Projektu fandím.
  • Vata *5*
  • Asharak
    Jeste draky a nějakého Dovahkiina a bude to epické :3
    • Pethulla
      A proč bys tam chtěl někoho z herního South Parku? *2*
      • Asharak
        Protože mám rád tatarku *4*
  • Projekt vypadá velice zajímavě, potenciál tam cítím, ale ta grafika je hrozná, vypadá jak z roku 1999 :(
    • morokura
      U blind bro? vypadá to líp než vanilla Skyrim.
  • Nic vic nez texture pack na SE, animace stejne, engine stejny, par novych trapnych low poly modilku, placnout nato nove jmeno, a sup do early acces

    ty kravo to je biznis model
    • Furt úspěšnější než tvoje bezvýdělečné plakání v diskusi.
  • Hrál jsem několik desítek hodin Terrarii a slušně mě bavila. Tady u toho mi ale nepřijde prezentovaná herní náplň dostatečná.
  • No perfektní ... typická česká vychcanost ... hlavně, že kluci dělají originální hry. Jedna věc není dokončená a šup uděláme a vyděláme peníze na další. Já bych radši přivítal stavění báboviček na písku - to by bavilo i mé malé dítě a já bych se pak mohl věnovat své překrásné manželce.
    • Bohemia brzo oznámí DayZ 2
  • no on to někde Marek Rosa říkal, v nějakym rozhovoru, že jeho největší sen je věnovat se na světový úrovni vývoji a výzkumu AI, ale že zatím na to nemá peníze.. takže teď nás zřejmě čeká edice Engineers her, stačí jinej skin, rozdělat to, lidi maj peníze, oni to koupí, stačí to lejno jen slušně oblíknout.. ale hlavně nic nedodělávat, to je základní pravidlo! Pak by se to přestalo prodávat..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit