Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MrSanta
    Moc by se mi líbilo, kdyby se nakonec ukázalo, že Jonathan Irons je klaďas jako řepa, že má celou dobu pravdu a kongres je pod vlivem 'teroristů', kteří záměrně brzdí spravedlivý boj. Byla by to příjemná změna od těch různých dějových kotrmelců, kdy je na začátku postava kladná a pak se z ní vyklube arcipadouch.
    • V house of cards mozna, v call of duty ani ve snu
  • Nevim jestli to přijde jenom mě nebo už to tu někdo třeba zmínil, ale připadá mi to trochu jako Crysis a je to trochu škoda, není to už co to bývalo..jako zajímavý to být může, herce neřešim, to mi spíš přjde zajímavé spestření hry ale škoda jen, že na tak známou hru se stím vývojem tak hodně spěchá..
  • Jediné Call of Duty, které mě zajímá je to z první nebo druhé světové války, ty moderní nesmysly pro mně nejsou. Už pořádně dlouho tady takové Call of Duty nebylo. A všechny hratelné strany, nejen americké a ruské.
    • CoD z první světové si fakt nedovedu představit, když si vezmu že by tam určitě přenesly všechny trademarky série jako je autoheal, nulový zpětný ráz zbraně, naprosto šíleně krátká doba nabíjení apod kraviny...
  • vzhledem k tomu co EA dela s BF a kdyz vidim tohle tak prehodim vyhybku... alespon ze me bude zase po nekolika desitkach let zase dite.. alespon podle komentaru..
  • Čert vem Spojené státy, já fandím Spaceymu! :D
  • Zkrachovalej herec, to zkouší na poli her a světe div se prohrává už v traileru.

    Mnozí dědci, by to už mohli ve filmařině zabalit, né oni se vecpou i do her. *7*
    • Jde vidět, že víš o filmovém průmyslu slušný fekál...
    • se spíš divím že vlezl do téhle srač.y pro dědi. Herec je to hodně dobrej
      • TheGGG
        no ještě že ho nezverboval blizzard, to by byla teprvé stoka.
        • nezastávám se blizzardu,ale furt lepší neš COD jedině první 2 díly zaněco stály.
    • co to meleš Spacey je jeden z nejlepšich hercu, je to vysoce uznavanej herec
    • niekto evidentne nepozeral House of Cards...
  • proč nemužou udelat CoD kampan s otevrenejsim svetem
    • TheGGG
      ne vždy je open world výhodou a koridor není sprosté slovo. *1*
      • Je rozdíl mezi lineární kampaní a úzkým koridorem.
      • jj sjedným týpkem povraždit celou armádu přesně pro tebe *1*
        • TheGGG
          A v open worldu by sis to představoval jak? Stejně bys nakonec povraždil celou armádu, akorát bys během toho bloudil. A stealth je nuda, která je díky AI asi tak reálná jako vyvražďovačka.
    • Stejně jako proč nemůžou udělat GTA koridor...
  • Jesper666
    U CoD MW se mi líbilo to zasazení válečného konfliktu do blízké budoucnosti (především u MW1, další díly MW už nebyly nic moc, hrál jsem je jen kvůli postavě V. Makarova, který mi byl sympaticky ďábelský), ale toto už mi přijde zase až moc vzdálené...ale co, záporák je Spacey a to je důvod proč si to zkusím aspon jednou zahrát
  • Kozy
    Mučte si mě klidně chlebovou polívkou ale tohle CoD vypadá sympaticky. Sice Atlas nezní nijak originálně ale alespoň je tady vidět nějaká snaha, po dlouhý době. Za mě dobrý.
  • Magister_Peditum
    Autoři se s charakterizací i zobrazením hl. záporáka zjevně inspirovali u seriálu House of Cards... *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit