Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hej ty vole, já se na to normálně i těším. Něco se se mnou asi děje, ale je to tak.

    Jinak, to herní průmysl nemá jiný herce, než jen Troye Bakera? To je TB sem, TB tam... všude. *6*
    • ZvacA
      Jeho robota, tak vydělává. Není jedinej, ale výhodou Bakera je kvalitní univerzálnost, plno jiných herců a dabérů je spjatá s jednou a tou samou značkou, charakterem nebo společností, on dokáže nakecat kdejaký vemeno bez definitivní vazby. A cálovat za známý ksichty v tomhle případě asi nevyšlo, protože jen samotný angažmá Spaceyho nejspíše všechno sežralo a jen tak na dobrej den tam asi nedorazil. :)
      • TheGGG
        Třeba miluje CoD a dělá to zadarmo *14*
    • TheGGG
      Co ti vadí na TB? Šak kdyby to nebylo v závěrečných titulkách ani ho nepoznáš.
      • Právě že jsem ho poznal podle hlasu hned, protože je jeho hlas v poslední době skoro všude, ať už v jakékoliv podobě. Já proti němu nic nemám, jen jsem se nad tím, že je skoro v každé hře se zívnutím pozastavil.
        • TheGGG
          pravda, tady nasadil dost civilní hlas, podobně jako v shadow of mordor. Ve FC4 traileru jsem ho ale nepoznal. Šak už by to chtělo, aby se někde objevil Nolan North, nebo Steve Blum.
  • Hmm, proč ne. O Black Ops 2 jsem si taky myslel, že to bude sra*ka, ale paradoxně se u toho (alespoň po příběhové stránce) vyklubal nejlepší díl od MW1
  • pokad tam bude mise jako no russian tak tomu dam sanci
  • Spojte Crysis, Mass Effect a Matrix a vznikne co? Call of Duty Modern Warfare 2358... tedy toto *3* Špatné to být nemusí, ale Call of Duty je pro mě od druhého dílu (opravdu od druhého dílu ještě z WW2) mrtvou sérií. Třeba tentokrát dokážou, abych změnit názor.
  • Hrát většinu dnešních her je jako dívat se na špatný film.
    • TheGGG
      no jo, hrama od blizzardu počínaje a těmi od valve končeje, samí brak.
      • mas pravdu, nejlepsi jsou veledila od Dereka Smarta !
      • Fordzy
        Hlavně že Blizzard a Valve jsou nejuznávanější studia chytráku. Do každý diskuze zanášíš akorát blbost a flame.
        • Vychladni už ty vole. Nervózní z jiných názorů jak sáňky v létě...
          • Fordzy
            Ty, co ostatní poučuješ o pravopisu se do mě nes*r.
            • Bravo, bravo. Jen do nich, příteli.
      • A že těch her od Blizzardu a Valve je...
        • TheGGG
          No právě.
  • TheGGG
    Ať si každej myslí, že jsem třeba král trollů, ale těším se a moc. V České kotlině, kde jsou hordy puberťáků zdegenerovaní omalovánkovými fantasy, pořádnou military sci-fi ocení jen pár skutečných znalců.
    • Vogon
      Nevím jestli tu hru zvládneš, bohužel pro tebe, není cílená na psychicky labilní jedince.
    • Krescz
      ty jsi rozhodne znalec :D ti 12 leti parchanti....omlouvam se deti *1* jsou znalci? CoD je tak proflaknute a zdegenerovane....ále skoda mluvit....kdyz uz znalec tak ten jde Insurgency *3* a podobne a rozhodne ne BF nebo COD
    • "ocení jen pár skutečných znalců " heh Kallofduťák *1*
  • Dogkiller
    Měli tam šoupnout pořádné herce jako třeba Bolka Polívku nebo Kaisera s Lábusem. Kevin Spacey se do této komedie moc nehodí.
  • Krescz
    bullsh*t roku se nam uz rysuje *7* kdo by si pomyslel ze se valecna akce z 2 svetove pozdeji zvrhne na takovou sra*ku
    • TheGGG
      Každý, komu už připadá druhá světová válka nudná.
  • MickeyMutant
    Bez souhlasu Kongresu? Nemyslitelné! Snad jedině kdyby měli nebezpečné zbraně jako praky na skobičky, flusbroky s rejží nebo neregistrovaný kružítka.
    • Ilusiveman
      A co takhle hřebíková pistole?
  • ZvacA
    Spacey je tady snad jen jako parafráze na Underwooda, ale jinak proč ne. Ovšem jestli tenhle válečný politický thriller nezakryje nános heroické a morální zbytečnosti a vše se to nevyplní šokujícím false-flag nádechem s jasně daným protivníkem v kravatě, který chtěl jen moc, tak to bych se hodně divil. CoD s tímhle operuje už dlouho, po přepatriovaných žoldácích ve službách teráčů, nejednoznačných CIA agentů a generálů, kteří pro slávu svý země ji nechaj celou pro jistotu zbombardovat, by bylo překvapením předložení scénáře, nad kterým by si jeden po dohrání řekl: "Jo, tak to jsem nečekal". Ale třeba jo, kdo ví.

    A ta vtírka směrem k jistým mechanikám v BF v posledních záběrech - naprostá zbytečnost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit