Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já si počkám na cz dabing,pak si hru koupím.Klidně si pár měsíců počkám.Mafie mám obě koupené origošky a celkově se snažím český trh podporovat.Ale pokavaď dabing nebude,hru si samozřejmě stáhnu z torentů.Ta angličtina je vážně mor.
    A těším se na bláboly typu:Česko je malý trh,nauč se anglicky nebo můj oblíbený stupidní argument - dnešní moderní čeština by se tam nehodila.Zato dnešní ájina se tam vyloženě sedne jako p*del na hrnec.Chtělo by to trochu hrdosti lidi.
    • Naprostej souhlas. Už jen když se řekne Karel Čtvrtý, tak nějak to dobře zní a je to pojem ale pokaždý když hru zapnu a slyším "Čárls d forft" (pro rejpaly, píšu to scvhálně jak to slyším), ještě tou šišlavou engličtinou, to mě úplně vysírá.
      Takže jo psal jsem to mockrát a zase se k tomu přiznám, hra je určná primárně pro americke trh? Tak Ať si ji kupujou američani. Já si ji koupím až bude dabing (jestli někdy a popravě tomu vůbec už nevěřím) . To slibuju. Kdyby se od začátku na 100% řeklo že dabing nebude, asi bych byl taky nasranej ale nějak bych to akceptoval, ale když se o tom od začátku mluvilo a po pěti letech to najednou nepůjde, tohle mě nejvíc nasralo.
      • Naprostý souhlas.Ale zdejší generace,která nerozumí ani slovákum si bez angličtiny nedokáže ani zmrskat svýho bambuláka.
        • Jack1947
          Kvůli vám brečounum sem rád že je čeština opomíjená ve hrách *5*
      • A to byla reakce na příspěvek od "Hrdiny", nevím proč mi to vyskočilo do samostatnýho okna, sorry
    • ucho
      tady zase dostává logika na prd*l. "když tam nebude dabing, tak si to stáhnu". kde se tihle šašci pořád berou? :D si to stáhni rovnou, ty hrdej hrdino, a nevymlouvej se tu hloupě jak děcko.
      • jamar28
        Zpětná racionalizace. V dnešní době už je pirátění prostě obhajitelné čím dál tím hůř, a tak z nich padají i takovéhle perly.
        • Jack1947
          Jakto, že hůř

          Víc než polovinu her bych si nekoupil protože dle mého za ně nestojí, ty hry si nepálím a nedávám si je do krabičky a na skřín

          Nemám dostatek peněz, nemohu si dovolit kupovat každou hru co mě zaujme a a normálně fungovat v životě.

          Jsem chudý student , nemám kapesné na rozhazování karty ( potažmo kupuji cigarety a holduji alkoholu nelze mít vše)

          Nedostatek peněz protože jsem nejpodplacenější ( nebo jeden) států v Evropě je asi nej argument.
          Tedy pokud se nejedná o konzole tam ale taky nekupuješ všechno navíc má slevu a trial verzi když platí ročně PS plus.
          • Krescz
            co studuješ? s tou tvou češtinou asi vysokou popelářskou ne? a češtině ve hře by si stejně nerozuměl natož angličtině co, tak to radši čmajzneš *7*
            • Jack1947
              Popelářskou určitě ne , angličtině psané formě rozumím a ono i té mluvené už za ty léta celkem. Popeláře bych dělal jedině tak že bych řídil jenže to se nedá musí si člověk odkroutit vynášení smetí *11*
          • Lukass
            Ty luzo zacni makat a fungovat jako normalni beloch.
          • Tafaraj
            Když za to nestojí tak je nekupuj, to je jasný..A na co to stahovat když to za to nestojí ne..

            Když nemáš dostatek peněz na to abys kupoval každou hru co tě zaujme tak jí nekupuj hned ale chvilku si počkej, našetři si a neomezuj se ve fungování v normálním životě

            Když jsi chudý student tak vole nekuř a nechlastej, místo toho si najdi brigádu a začni makat abys tu pak nemusel brečet, jakej seš chudej student.

            *1* *1* *1*
            • Jack1947
              Nepsal jsem že to jsem já ale spíše příklady.

              To je špatně demoverze byli dobré ale zřejmě jim to už nestálo za to je dělat.Což je škoda. Kdybych mohl vrátil bych tu dobu.

              Nechápu co za neopatchovanou verzi máš na mysli? vždyt w&rez je vždy aktuální co vím a dodatečné updaty vyjdou později no ale ne všechny updaty ( podobně jako aktualizace na win10) jsou vždy nejlepší.
            • Za me - kdyz na to nema, at si to stahne, proc ne, stejne by si to nekoupil, ale potom at nenadava, ze jeho neopatchovana verze stoji za vypr..
              Ja bych si ted tohle nedovolil ukrast. Obcas neco stahnu abych si to vyzkousel kdyz nevim. Kdyz jse mi to nelibi, jde to z disku. Kdyz se mi to libi, kupuju to. Naposled takhle dopad RimWorld. Factorio si u me taky proslo processem "try before buy"... Obe ty hry jsou od zacatku postavene na tom, aby byl hrac spokojenej. Tam neni o cem. Nelegalni verze nejsou spatny. Clovek si muze na ferovku vyzkouset jestli tu hru chce.
              Dema bejvavaly svyho casu udelany aby cloveka nalakaly, tohle se mi zda vic fer.
          • Veskoslav
            Může mi to někdo přeložit?
      • *15* 1*
      • Souhlasím s kolegou Worhammerer,který na to také narazil.Ukázal by jsi tím svůj protest.Proč by jsem si měl kupovat nedodělanou hru?Nebo ať ji mají češi se slevou,když pro ně není kompletní,jako pro amíky.
        • ucho
          ajo, tak ty jsi vlastně protestující hrdý hrdina, tak to jo. ale mám pocit, že trochu smrdíš trolováním.
  • Ale neviem, či je to veľa alebo málo. V porovnaní so Skyrimom alebo GTA, či falloutom, je to asi málo. Na malé české štúdio a stupeň zabugovania, je to zas dosť. Záleží od pohľadu.
  • Ještě tedy kritika na konec. Pořád jsem si nejsem jist, jestli jsem koupil celou hru nebo hru, která je připravena na DLC. Trošku hnusná politika.
    • fixcz
      Vzhledem k tomu, že bylo předem deklarováno, že tato hra má být prvním aktem z celkově tří aktů, byl jakkoli otevřený konec celkem očekávaný.
      • Jack1947
        Potěš pytel a zbytek bude v DLC a neříkal vávra že to kouskovat nechce? ha asi mu nic jiného nezbylo lol.
    • ucho
      no co na to říct. jasně že budou DLC... jestli to nevíš, tak jsi špatně informovaný.
      aktuálně máš kompletní hru.
      • myslel jsem, ze to cele spojili nakoenc dohromady, a že to nebude rozkouskované, přitom ta hra konči vlastně ani nekončí...
      • Má kompletnú hru asi ako Starcraft 2 Wings od Liberty. Veď to malo byť o husitoch a tí tam ani nie sú *1*
        • walltar
          No fakt by mě zajímalo kde by se husiti v roce 1403 vzali...
          • Jack1947
            Nemyslel proto že ten farář řiká o AHusovy a odpuscích... ale pravda je taková že to je moc brzo.
        • Veskoslav
          Ne, to fakt nemělo být o Husitech....
          • Malo. Úplne na začiatku pred tým ako to zoškrtali.
            • Premejslelo se o nich, ale zamitli to protoze je to dost nudny tema
            • nemelo to nikdy byt o husitech
  • Tak to ,že má takto rozsáhlá hra spoustu bugu v den vydání, je pochopitelné. Mě spíš vytaci, když hra získá 10, je zabugovana skoro půl roku po vydání a pravidelně v soubojích cheatuje - viz Divinity 2.
    • Tilwaen
      Jak Divinity v soubojích cheatuje, prosimtě?
  • ten soubojak ve postupem casu 1vs. 1 dosti casual a dost často to vypadá spíše na QTE combat, trošku mi to i přopominá souboják z Witchera 1 s tím časovaním.
  • Timpa
    Jako hra není špatná jenom mě tam vadí nedodělanost a divný soubojový systém. Zatím jsem hraní odložil dokud to nevychytají.
    Souboj 1v1 je zábavný ale 1v2 a více to je tragedie a frustrace ten bojový systém lockovaní mě nevyhovuje mě spíše vyhovovalo něco jako M&B nebo Chivalry pro mě mnohem zábavnější teda.

    Tady ten souboj 1v1 je docela zábavný a baví mě hledat slabá místa a bojovat. Ale prostě 1v2 je to hrozná tragedie jak kdyby ta hra k tomu ani nebyla uzpůsobena.


    Potom mě vadí takové blbosti ,když jsem zloděj a okrádám spícího on mě zaregistruje ale teprve se probouzí a je obrácený ke mě zády a já rychle zdrhnu tak už hne ví kdo to je a kecá o mě stráži. Nebo zkontroluji lokalitu nikdo nikde začnu krást a hned animace a strážný mě přistihne a hned pokuta. Tyhle věci mě tak neskutečně kazí požitek ze hry. Tohle mě hodně bavilo na Skyrim ale tady je to ještě hodně nevychytaný.


    A na Vávru taky nadávám pořád jako upřímně potěch kecech co měl pořád na Skyrim a potom na Mass Efekt hrozná huba keců jak každej děla co špatně. A pak má sám hodně masla na hlavě :D
    • Veskoslav
      Proboha, co tě mohlo bavit na Skyrimu ohledně kradení? Vždyť ten stupidní systém kradení, kdy si vzal všechno všude prakticky bez následků.
  • zaty
    Je to fajn, že se daří prodávat. Zisky zaručí kontinuitu a lze tedy předpokládat, že hru po čase doladí do téměř bezchybného stavu a že budou pokračovat v dějové linii.
    Vávra je sice občas huba nevymáchaná a ve spoustě názorech se s ním neshodnu, nicméně má vizi a drží se toho. Je jasné, že ho Martin Klíma a Viktor Bucan museli trochu krotit, ale každý megaloman k sobě potřebuje realistu, pak to může dobře fungovat.

    Tak ať se daří a do konce kvartálu ať jsou to miliony dva :)
  • Naprosto super video kde se vyjadril typek co stejne jako ja nema v lasce to co dneska vychazi
    https://www.youtube.com/watch?v=y80jiJvr8HA
    • Pardon, neni to jenom nejaky video. Je to nejlepsi recenze KCD co jsem videl *4*
  • Celkem mě překvapují spekulace nad tím, co bude Warhorse dělat dál. Respektive jak nesmělé jsou spekulace o tom, jestli se budou věnovat pokračování příběhu KCD. Uveďte mě někdo prosím na pravou míru, pokud mi něco uteklo, ale KC bylo původně plánováno jako trilogie. Vím, že KCD je nakonec výrazně větší, než se plánovalo, ale nikde jsem neslyšel, že by od původního plánu Warhorse vyloženě upustili.
    • Vavra uz se vyjadril. Maji hotovej kompletni codebase, takze ted zacnou produkovat dejovy datadisky a dalsi hry stojici na systemu KCD, coz je taky duvod, proc nebudou delat cestinu. Nemaji na to cas, ne penize.
  • Veskoslav
    Pár bugů za cca 28 hodin zatím mám. Nejhorší bug je "mrtvý" kůň. Pokud se Vám splaší a to se mnohdy splaší jenom proto, že před ním přeběhne pitomý jelen, tak se může stát, že už ho nepřivoláte zpátky. Nikdy. Jediné řešení je koupit nového koně. Ukradený kůň nelze opět přivolat, stejně tak například zachráněný kůň od banditů. Ale když to porovnám se Skyrimem v den vydání či Gothikem (ten pro změnu první den, kdy jsem hru dostal na CD nešel ani spustit a čekalo se na opravný patch:-D)
    • to ,že ti uteče splašený kůň je bug ?
      • Veskoslav
        To, že se "splaší" tak, že už ho nikdy nepřivoláš zpátky a kůň "umře". Mnohdy nepomůže ani nahrát předchozí uloženou hru. Člověk prostě musí koupit nového koně. Nic víc.
        • No ono ho staci sledovat kam bezel.. Stalo se mi to vcera a svete div se, nasel jsem ho o par set metru dal. To neni bug, ale laxnost
          • Tilwaen
            Jenže pokud se ti splaší kůň a ty nějakou chvíli počkáš, měl bys být schopen si ho přivolat zpět. Dle reakcí na fórech to nejen Veskoslavovi nejde. Nedělej z bugu featuru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit