Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jim ten úspěch přeju, ale ta hra je tak hrozně rozbitá až je to k nevíře. Prvních cca 20h jsem měl bez problémů, ale pak začal solidní bugfest a měl jsem problémy úplně se vším, na co si jde jen vzpomenout. Přes nefunkční AI, věčně spící NPC, nesplnitelné questy, oranžovou vodu, levitující vegetaci, dveře, kterými nelze projít, schody, na kterých se zaseknu, Kumány, kteří mě umí telepaticky shodit z koně i na 200 metrů, rytíře Ulrycha, který nešel porazit v souboji (nespustil se trigger, aby se vzdal) a nebo toho samého rytíře, který mi měl pomoct dobít tábor lapků, ale protože jsem ho asi oslovil moc brzy, tak vyrazil do boje jen v pyžamu... Naštěstí jsem narazil i na jeden velmi vtipný bug a to když jsem v noci vzbudil vesničana v posteli, on vstal a začal na mě mluvit, ale místo namluvených vět se spusil zvuk hlasitého chrápání *1* Jinak ten poslední opravný patch (1.2.5) sice vylepšil pop-up textur, ale FPS je o poznání nižší a v interiérech se málokdy přehoupne přes 20... Ale i přes všechny výše zmíněné excesy mě to baví, někdy víc, někdy míň.
    • Je tam také dost otravných věcí jako hlášky NPC, časem to solidně leze na nervy :) A nebo, že se 1/4 hry odehrává při pohledu na hodiny, protože NPC vstávají zásadně v devět hodin a pak mají hodinu pauzu na oběd a v noci spí. Takže možnost interakce s nimi je dost omezená a podobně.

      https://i.redd.it/h7xaiih28yh01.png
    • Můžu reportovat ten samý pocit. Po 25, hodině hraní jsem se dostal do stavu kdy posledních 8 hodin se dělí na 5 hodin ztraceno díky neaktualizovaným úkolům, nespawnovaným NPC atp. a tři hodin jdou do hraní. Je to super zabiják atmosféry, protože mě to shodilo z "typico bavím se jak svině, tohle je boží" do "ještě jednou ty blbečku řekneš, že máš hlad tak to smažu".
      Výsledkem je bohužel zničená imerze, takže hru musím odložit, abych na negativní věci zapomněl a mohl se vrátit k tomu dobrému. Objektivně vzato jde ta hra dohrát, ale je to metodou pokus omyl.
      • S něčím souhlasím, ale nechápu, jak můžeš trpět hlady, když je všude tolik kotlíků s jídlem :) Já mám naopak co dělat, aby Jindra nebyl přežraný
    • Mně byl ten projekt celkově sympatický, ale po tom co provedli backerům (chybějící věci, nesplněné sliby, bylo by to moc drahé to splnit), případně, že na tom ofiko dělal jedinej člověk nebo dokonce nikdo, tak se na to dívám jinak.
  • Krescz
    Zajímalo by mně jak blízko je opravný patch.
    • Za cca 20 hodin hrani jsem na zadny podstatny bug nenarazil. Mozna par drobnosti, zadna chyba, ani technicka ani jina. Tak si říkám, jestli spíš trolíte a hru jste ani nehráli nebo hráli nějakou cracknutou novinářskou verzi.

      Já hru samozřejmě koupil - Steam, takže mám aktuální verzi, kterou hráči skutečně hrají (piráty nepočítám, na ty netřeba brát ohled). Jediné co bych hře vytknul (malé mínus, není problém), tak poměrně dost nahrávání. Pokud chcete komfortní hraní, musí to být na SSD (což má dnes každý průměrný PC). Staré plotnové disky nejsou vhodné. Jinak grafika super, běhá mi to v pohodě, zpracování světa prvotřídní (těžko asi najdete lépe zpracovaný svět), výborný příběh a jeho vyprávění (včetně vícero řešení, paralelních cest), svěle zpracované skillování, souboje. Hra, která zaplňuje díru na trhu a nemá v podstatě přímou konkurenci. Jsem sakra rád a pyšný, že zrovna naše hra o naší historii a v AAA formátu.
      • To prijde, zacatek je odladen, pak to zacne. Ja ted hledam pisare, ktery se nedostavil do pisarny a bez ktereho se dal v hlavnim questu nedostanu.
    • Vavra tvrdi ze pristi tejden bude venku
      • Před pár hodinama v rozhorovu pro Indian říkal, že hra bude spravená za pět týdnů :) A vypadal nějak sklesle, jinak dobrej rozhovor na rozdíl od zdejšího s Klímou.
      • Pochybuju že to bude nějakej zázrak, za 14 dní težko zalátaj co nestihli za X let :-)
      • Krescz
        a netvrdil náhodou, že hry vyjde už v roce 2016? a to ještě nevíme co všechno ten patch rozbije
        • A proc brecis tady, proste mu to nandej https://twitter.com/DanielVavra/status/966672653749809152
  • Coffin.Corner
    A to ještě spousta lidí, včetně mě, čeká na GOG verzi *4*
    • Naprosto naivní dotaz bez znalosti souvislostí: Proč? GOG verze je v něčem lepší? Já to mám přes steam - přicházím o něco?
      • Coffin.Corner
        Já to beru jako vyjádření poděkování Warhorse, že dali hru tak rychle na platformu, která je naprosto svobodná. Proti Steamu nic nemám...
      • Veskoslav
        GoG= kupuješ si licenci na hru
        Steam= pronajímáš si licenci na hru
        • Za jak dlouho mi na steamu tu hru seberou? *8*
          • Veskoslav
            Až ho vypnou, přijdeš o všechno:) Nic víc v tom není. U GoGu stáhneš instalační soubory a navždy tvoje *5*
      • GOG verze je DRM free.
  • Gratulki!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit