Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak já doufám, že se po smrti ten save vymaže. Mně osobně se fakt nejvíc líbila variantabez savů. Casual her všude kolem pobíhá dost a dost.
  • Pete.palis
    přeběžný přístp do hry je vždycky levnějšíí, než finální verze.....
  • Eh? Tak to je škoda druhá varianta se k survival horroru hodila víc.
  • Space Engineers se zdražovala. To měla být nějaká zkouška?
  • Na tohle už jsem se dlouho těšil. Ale nemám moc rád ten moderní trend veřejných alpha verzí hry, takže do toho zatím nepůjdu a počkám si, protože si nechci zkazit to překvapení a zážitek z finální verze hry. Jen mám trochu obavy o své PC, vzhledem ke grafice.
  • ucho
    bude se to zdražovat jo, to je nějaká novinka v herním průmyslu *1*
  • WhySoSad
    Díky moc *1*
  • WhySoSad
    Nic si nezkazíš, pokud to budeš chtít určitě koupit, tak kup teď, levnější už nebude *3*
  • Díky moc za veškeré info. O molotovech jsem věděl jen jich není nikdy dost :)
  • tak tohle vypada naprosto famozne. Po dlouhy dobe hra, na kterou se nemuzu dockat. Graficky paradni, navic z toho dejcha neskutecna atmosfera. Pockam si ale asi az na konecnou verzi, nechci si to kazit
  • ukládat se bude při spaní v příbytku, máš to tam napsaný ježiš. Čumte lidi..
  • ti zombici jsou tam navic, mohli to udelat jen jako hru na lovce, stopovani zveri, prodavani kožešin, survival a pod. znate mod frostfall do skyrimu? pak zhruba vite o čem mluvím, to je super mod do blby hry
  • Postavil jsem jím totem a oni mi vedle mého postavili svůj. Byla to láhev kořalky zabořená v lebce na tyči.
  • Mohlo by se to ukládat třeba při přenocování v postaveném příbytku, nebo nějakým jiným způsobem vyvážit. Nebo na styl Don't Starve, kdy se to ukládá automaticky, dokud človek nezemře. Pak se uložená pozice smaže. Prostě zrušit možnost nahrávání. Bylo by pouze možné hru vypnout a zase zapnout od místa, kde jsme ji nechali.
  • Pete.palis
    pěkný gameplay chlape ;)
  • Pete.palis
    krvák to není...neboj *5*
  • Jak je to s HW nářočností hry ? Díky za odpovědi.
  • kennyB
    Neupadl jsi dneska na hlavu??? *8*
  • WhySoSad
    Nejjednoduší bude si vyrobit molotovy, jendoduše z alkoholu a hader, najdeš je nejčastěji v kufřících, stačí po nich hodit a máš po starostech, taky stav totemy z jejich těl, odradíš je tím. Pasti zatím příliš nefungujou, neztrácel bych tím čas a suroviny. Další možnosti stavění budou až v pozdějších fázích alfy, zatím si musíš vystačit s tím co je *3*
  • Jak ti tady pomohl adblock? Jeho Let's Play byl v klidu, dozvěděl jsem se o hře, co jsem nevěděl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit