Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • WhySoSad
    Grafika je opravdu pěkná, zkus na vlastní kůži ;)
  • Jinak, hra v současnosti plný Wash Dogz a jinejch pí*ovin působí jako zjevení. Konečně survival bez stupidních zombíků, Creeperů pro děcka a jinejch hovadin. Prostě idylka typu Lost, kde ničemu a nikomu nemůžete věřit. Baví mě AI zdejších kanibalů, kteří si vás nejdřív jen tak oťukávají a pak zaútočí či ne, baví mne random spawn na začátku, baví mne drobné změny v mapách, pokaždé jiný scénář ve zdejších jeskyních.

    Jednoduše, nic takového tu již dlouho nebylo a po těch komerčních hovadinách pro casual je to jako dar z nebes.

    Jedinou výtku bych měl - to, že se bude moci ukládat. Bez ukládání to má tu správnou šťávu, s ním už to bude o ničem. Ovšem to platí teď, počkejte až nasadí ultra silný mutantí kanibaly:).
    Pokud budou vývojáři pokračovat takto dál, máme tu skutečnou GOTY (a ne ve smyslu jak se dnes toto označení zneužívá). A teď mě omluvre, jdu rozbíjet dalších pár kufrů kvůli tyčinkám:)
  • mohly bychom ti poradit, prostě si najdi místo, kde nedělají patroly.

    To je asi tak vše.
  • kdyz jsi uvnitr, to je kraaasa
  • Pete.palis
    neskutečná mr*a *14*
  • Ilusiveman
    Na delší hraní to není zejména proto, že se to začne cca po 40 minutách nehorázně sekat. Jinak si myslím na prozkoumání na ostrově se zdá je toho dost. Už jen ti domorodci se chovají tak nějak...nevypočitatelně. To je na tom hrozně zajímavý.

    Mě například jeden zezadu dal facku a utek. *1*
  • Prý se dají stavět z pozůstatků těch mutantů totemy, které by měly jejich následovníky odradit.
  • Krásná hra, sledoval jsem ji už asi rok a tak jsem čekal na prodej na Steamu. V pátek jsem se tedy dočkal a hned jsem zakoupil. Hra na mě zanechala krásný dojem ze svobody a volnosti který si tam člověk určuje tak nějak podle svého. Skvělej systém toho, že si hráč určí svou cestu questů. To znamená že si určím jako quest napřiklad postavit srub a náplní questu je na to nasbírat veškeré suroviny. Jediné co mě odrazuje je chování místních indiánů. Zprvu jsem si myslel, že když si nebudu všímat já jich tak mě nechají na pokoji. bohužel tomu tak není, a když se tedy starám o své stavby dotírají se ve velkém množství a mě nezbývá než se schovat do ůkrytu a čekat jestli nedojedou, jenže to se nějak bohužel nestane. Pozabíjet jich deset najednou je nad moje síly. Nevím. možná by jste mi mohly poradit jak se jich nejlépe zbavujete vy. Zkoušel jsem postravit i hodně pastí a nechytil jsem ani jednoho a to už jsem zkoušel všechny druhy pastí. Dále pak nevím, jak se odemykají další možnosti staveb (ty prázdné šedivé políčka) Hra ale má přes to všechno krásnou atmosféru a ty lekačky co jsem zažíval v sobotu večer stojí za to .)
  • *3*
  • K tématu řeknu jen historku, ale hlavně mi klikněte na youtube.com/whysosadmonetizemychannel.com.
    Ještěže v ČR má skoro každej adblock:D
  • Jack1947
    Tak hlavní je že z toho maj náký menší prašule... to že potom už to bude dolděné je zase věc jiná. Nedočkavci co utrácejí rádi za nehotové věci maj možnost si to vyzkoušet s předstihem.
  • Ilusiveman
    O tom předběžnej přístup je o dolaďování a podílení se na vývoji. Proč myslíš, že se to vlastně jmenuje "před" - "běžný" přístup ?
  • Ilusiveman
    To nevím, ale asi to chci taky. Některé možnosti například stavby, které jsem viděl v letsplayi u mistra nahoře jsou věci, které bych tam dal sám. Tenisový kmen a technický kult? Další věc, co mi do konceptu ztroskotání na ostrově sedí, když lidstvu seberete civilizaci, co se stane? Začnou se vyvíjet, budovat vztahy, bojovat, vytvářet společenství a taky začnou být náboženští (?) Skoro nevěřím, že to dělali 4 lidi. Úroveň detailů je skvělá.
  • Ilusiveman
    Mě právě ten příběh donutil se o hru začít víc zajímat a jeho let's play mě bavil, takže what's the officer problem?
  • Počkám si na celou verzi. Tahle mi přijde ještě dost nedodělaná. Možná měla bejt ještě chvilku ve vývoji, než vyšel předběžný přístup. Alespoň o pár týdnů.
  • Hrál jsem a je to výborné, bohužel jde opravdu znát, že je to alpha verze, takže na delší hraní zatím ne. Každopádně je to unikátní záležitost, Těším se na finální počin. :)
  • to byl dotaz ty jen urážíš hlupáku *7*
  • Netvrdim ze je to spatna hra, jeste jsem ji nezkusil, nicmene tu "krasu" tam jaksi nevidim. Grafika spise prumer, aha tak to bude krasa asi v necem jinem. *4*
  • Inquisitor
    Však můžeš, nikdo ti nebrání.
  • WhySoSad
    Říkám snad někdě že je to v tom videu ? Bože... *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit