Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • přesne este k tomu na tom videu co postnul vubec neni to co rikal, akorát tam trapne rika co tady psal ze se mu stalo s tema domorodcema... FAKER
  • Mato1987
    pome si všetci urobiť reklamu zadarmo a ešte k tomu si všetci založme jewtube účet a natáčajme letspleje.
  • Teď jsi mě utvrdil v tom ,že do toho hned jak přijdu z práce půjdu!
  • WhySoSad
    Hra je to skvělá, ale co mě opravdu překvapilo je to chování domorodců. Stala se mi taková zajímavá věc. Stavěl jsem si přístřešek, když v tom se předemnou objevil jeden z těch domorodců, poskakoval kolem, prohlížel mě, nebyl agresivní, spíš zvědavej. Říkal jsem si co s ním, vytáhl jsem zapalovač a v tom se lekl a skočil po mně. Podařilo se mi ho zabít a dál jsem to neřešil. Na večer jsem ale začal registrovat pohyb v lese kus odemě, viděl jsem jak jich tam několik pobíhá a sleduje mě. Připravoval jsem se na nejhorší. Najednou dva vyběhli, ale nešli po mně, doběhli k té mrtvole a odtáhli ji do lesa. Ráno když jsem se probral tak v okruhu 30 metrů od mé chatrče bylo postavených několik tototemů jako v Blair Witch, celkem děsivej moment *8* *4*

    Video: (edit: není tam ten moment)
    http://youtu.be/N8_3toYrpbQ
  • muntanti jsou pro me jedno velky prekvapeni, stopuji, pronasleduji, zautoci kdyz je vhodna chvile a pak se treba stahnou zpet ke svym, lezou po stromech, umi prekvapit - proste kooperuji... a to chteji AI jeste zlepsit ? - dalsi vec co me udivuje jsou animace, proste parada ja jsem spokojenej a fakt, ze jde pokacet prakticky kazdy strom s viditelnymi zaseky to jen podtrhuje - vic toho zatim nemam, cekam na funkcni save a popisovat bugy v EA je nosenim drivi do forestu
  • Spíš na čem frčíš ty, že to tu už delší dobu tak kokotsky spamuješ zbytečnými příspěvky. To nám tu chybělo, druhej Jack...
  • Tohle je něco pro mě *14*. Jen doufám, že to nebude dokolečka pořád to stejné....
  • na čem ty vývojáři frči? *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit