Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Menorri
    Zeptám se co myslíš tou sběratelskou edicí? Tu trilogii krabičku co mají na Xzone nebo sis to seskládal nějak jinak?...Zajímam se o to ,protože bych si to rád koupil komplet komplet ale dle mých informací to neexistuje a dokupování DLC a pasování češtiny do Originu není nejlepší.
  • Nie som fanúšikom Mass effectu, nehral som ani jednu časť. Ale ku samotnému traileru. Hudba je vybraná netradične a podľa mňa veľmi dobre. Dokonca je aj veľmi dobre namixovaná. Rôzne epické megaorchestre sú už tak dosť obohraté a preto mi toto príde ako dobre spracovaná zmena. Toľko môj názor na trailer.
  • Typický internetový troll, někdo vám řekne pravdu do očí a hned ho nemáte rád.
    Můžete si to nalhávat jak chcete, ale pravdou je, že grafická stránka hry není moc dobrá. S tím vaše komenty nic nenadělají.
  • to, že se to oposlouchalo ještě nic nemění na tom, že to byla skvělá volba soundtracku.

    Soundtrack, který evokuje hipsterovský roadtrip jenom utvrzuje lidi v tom, že nový ME:A bude prostě něco totálně mimo dosavadní ME univerzum... bohužel většina lidí se obává, že tyto změny povedou k horšímu... *16*
  • přesně tak. Konec Mass Effect 3 byl tak scénaristicky STUPIDNÍ, že v naší galaxii nejde udělat rozumné pokračování... maximálně tak restart.
  • Stále omílaný ME2 trailer. Když jsem to viděl poprve, tak to samozřejmě byla bomba, ale za tu dobu se Two Steps From Hell už trochu oposlouchaly. A jelikož jsem dvojku dohrál mnohokrát, tak ten trailer na mě už tak dobře nepůsobí. Navíc, proč by ke space opeře nutně musel patřit jenom symfonický filmový podkres. To tu už bylo a nastolil to právě ME, takže se s tímto trailerem chtějí nejspíš od předchozí trilogie aspoň nějak odlišit.
  • Rejsek
    Slovy Andreje Babiše - sorry jako, ale ta hudba je fakt šlápanec vedle. To se hodí tak max k traileru na 50 odstínů šedi, ne k akčnímu vesmírnému roadtripu. Měli pustit pár kaček Zimmerovi. Hudbu k tomuhle by dal s cigaretou v hubě za odpoledne.
  • Fordzy
    Proč hejtovat? Třeba proto, že to není dobré jako toto https://www.youtube.com/watch?v=lx9sPQpjgjU a působí to víc jako hipsterský roadtrip než Space Opera. *5*
  • Johnny
    Já myslel že pořád žvatlali a slibovali že ty xichty jsou jen provizorka, že je opravěj xD tak asi nic no.
  • Kingo1983
    S frosbite enginom vie narabat jedine DICE. Je to ich dieta a to je vidiet. Pokus bol uz s Ned for speed the run, EA Black Box evidentne zaostaval vo vsetkom v tom case oproti BF3. Neskor Visceral Games urobili BF Hardline ktory tak isto zaostaval vo vsetkom za BF3. Teraz Bioware pouzili Frostbite a nevyzera to vabne teda moc. Cakal som tvare aspon ako v BF1 ale toto je take umele, detske moc. Tato hra nieje orientovana na fanusikov trilogie !
  • pochob ...muhehe, chlapec si to fest dává :)
  • tie postavy su fakt smiesne, tie ich utle telicka pod armorom a velke hlavy... som myslel ze zle vidim takto o 3 rano, ale ja nechapem z toho trochu... toto ma byt HIT?
  • Taronyu
    Pretože Andromedy sa nijak nedotkol koniec ME3, ten ovplyvnil len našu galaxiu, takže to bude asi ten "zmysel" *1*
  • jo sakra, už to pochob
  • Jack1947
    Posuzuj si jak chceš ono těžko to bude lepší když to zatím vypadá jak vypadá.

    Proč bych měl všechno hrát a soudit až pak? to je teda logika.
  • BTW: ešte ma tak napadlo, že z doposiaľ zverejneného, BioWare v svojej neoriginalite zašiel tak ďaleko, že Peebe, predmetná asarijka s ktorou sa stretneme, je pozorovateľka alebo prieskumníčka, ktorá studuje štruktúry Remnantov, no a pri tomto jej prieskume ju aj naberieme do tímu... to už ju rovno mohli premenovať na Liaru...
  • Opravdu? Už ve školce ti někdo radil, aby jsi dělával takové věci? Co se v mládí naučíš... Zajímalo by mne, jak by tato činnost (podívám se na dvě videa a už vím, co bude mít hlavní hrdinka za spodní prádlo - za předpokladu, že v tom videu měla sukni...a já měl po ruce zrcátko...) obstála i jinde. "Četl jste tu knihu?" - "No nečet, ale viděl jsem obal..."."Co říkáš na ten film?" - "No člověče, ten trailer se mi moc nelíbil, takže to je určitě blbost", "Co říkáš na to jídlo?" - "Po pravdě říkám, že jsem to nejedl, ale přečetl jsem si složení napsané na obale a bude to svinstvo", "Podle reklamy to auto bude šmejd, nevypadá moc hezky"... Manson má trošku jiný účes. A taky jiný xicht... atd.
  • A opäť, dáme si Micheal Bay COD trailer kde všetko vybuchuje, s nejakou stupídnou hitovkou z MTV, ktorá frčí na každom rádiu častejšie než nadávky v našom parlamente. Opäť sa to potvrdzuje, že BioWare ide cestou prvoplánového lacného marketingu, no a ako bonus pridá na tortu ešte pár spoilerov, v ďalšom trailery by mohli vyspoilovať aj ending. Neviem, prečo sme sa nemohli dočkať niečoho ako kalibru ME2 cinematic traileru, kde by narátor vysvetlil aspoň prečo a kto nás posiela do Andromedy, keďže momentálne to nedáva žiaden zmysel, keď z Milky Way máme preskúmano sotva 1% systémov, ale to by som chcel asi veľa...
  • Mám poměrně vyhraněný vkus na hudbu a spoustu západní současné produkce bych nejraději spláchnul do záchoda, ale tahle písnička mě přinejmenším zaujala. Navíc, trailer je na ni střižený, tak proč hned hatovat.
  • Jack1947
    If you like...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit