Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Máš pravdu v tom, že jsem si trošku promíchal myšlenky. Pravdou ale je, že změna je život. Uvidíme, co se z toho vyklube - nebudu hodnotit hru podle několikaminutového videa
  • flash789
    Muzu se optat jak silne bryle nosis a kdy jsi byl naposled u ocniho?
    Samo v Andromede mohli byt ty animace lepsi, ale stejne jako v jednicce? To chce radnou davku slepoty:)
  • Musím tě pochválit! Jsi šikovný, že si to pochopil z pár videí a né několik desítek hodin trvající hry! Tak se pozná opravdovu inteligentní člověk
  • smutne je ze od mass effectu 1 se za 10 let oblicejova animace temer nikam neposunula v teto serii
  • flash789
    vyhni, docela by me vadila skutecnost ze clovek jako ty hraje stejnou hru jako ja. Diky:)
  • co te vede k tomu nazoru ze kdyz mas hodne negativnich hlasu ze mas pravdu? smir se s tim ze hodne lidi s tebou nesouhlasi , jestli podobne reagujes i v praci musis bejt super kolega.
  • Magister_Peditum
    Ano ani to "prastaré zlo" zatím v předprodejní kampani není nijak zvlášť využívané. Bojím se, aby se z toho nevyklubal podobně nezajímavý panák, jako byl právě ten trouba z Inquisition, který původně byl jen v jednom DLC k DA2.
  • ten boj byl v DA:I priserny, nakonec jsem to vyresil tak, ze jsem hral za lucistnika bez partaku...tady to snad bude pouzitelnejsi
  • pravda... spousta lidí (i recenzenti) podlehnou hype train. Když tě marketing masíruje několik měsíců před vydáním, tak mozek nebude schopen akceptovat myšlenku, že to nakonec bude blbost.

    Stejně to dopadlo s No Man's Sky... prvních pár dní (týdnů?) lidi nadšeně psali o tom, jak hrajou... pak se jim to ale v hlavě rozleželo a uvědomili si, že je to hrozná hra.

    Takže doporučuji počkat pár týdnů až pomine původní nadšení...
  • volba sountracku ke traileru (vůbec se k tomu nechodí) mě utvrdila v tom, že současní tvůrci ME:A jsou totální packalové.

    Z trailerů na nás kouká fakt (pod)průměrná hra. Špatné animace postav, odfláknuté modely ženských obličejů, divné grafické efekty (vosková kůže), recyklovaný herní obsah na úrovni Dragon Age Inquistion, záporáci jsou jenom texturově recyklování Collectoři, .... atd.

    Budu doufat, že nás tvůrci nakonec překvapí a bude to skvělá hra... ale obávám se, že se tomuhle dílu vyhnu.
  • Docela mi to zkazilo tu docela fajn soul písničku. Absolutně vůbec se to tam nehodí
  • Bioware se dost vychloubali, ze motion capture obliceju delali. Proto jsou ty vysledky dost zarazejici. Na druhou stranu, lip-sync se jim poved a vypada skvele.
  • Ten trailer mne navnadil na openworld sandbox hru z vesmiru. Tak premyslim ze bych si koupil elite dangerous nebo no man sky.
  • mikezz
    Moc sa teším. Postavy mi prídu fajn a som moc rád, že hra nie je open world. Je ich strašne moc a žiadnu som za poslednú dobu nedohral. Chýba mi len ikonická hudba od Jacka Walla & Sama Hulicka. O kúpe rozhodnú herní kritici, ktorým verím.
  • mno jestli budou při tom mít ty blbé plastelínové ksichty jako doteď, tak nevím nevím jestli z toho pro hráče nějaký zážitek bude.. *15*
  • Který se hned zavírají... Protože co si matně pamatuji z celé trilogie, o Andromedě nepadlo ani slovo. Ani píď o tom, jak probíhala kolonizace a předvoj.. A já to tak bral, jako funkční svět... Kde jste pouze ta Spectra, která zachrání galaxii...

    Ale zde jste už od začátku v Andromedě, kolébce všeho - a hledáte planety života? Víš jak, v trilogii funguje růst postavy - první díl -> chcete se stát elitním vojákem zastupující galaxii - spectrou, ale uvidíte něco, co značí asi hrozbu. - druhý díl -> hrozba tam někde je, ale momentálně galaxií panuje chaos, protože mizí kolonie a města, musíme chránit obyvatelstvo! - třetí díl -> KUA, HROZBA TU JE, MUSÍME VYSTOUPIT ZE STÍNŮ a připravit galaxii nato, co bude následovat.
    Chci jen poukázat, že i když v každém díle de facto zachráníte světy, pásy, galaxii - furt jste jen ten Sheppard, který v každém díle roste od vojáka, diplomata, hrdinu až po velitele, vojevůdce. Ale nikdy nejste tak stavěný do role, že to stojí jen na Vás, kde tohle z Andromedy cítím.. A to je pro mě už špatně, byl jsem rád ten voják, co se vypracoval. Ale tady ten pocit, že jsem ten co vlastně zakládá civilizace, je až moc...
  • Spades
    Tam právě není Motion Capture. Ten se dělá jen u malých her (obsahově). Když je tam tolik postav, tak se Motion Capture nevyplatí a místo toho se dělá právě automatický Lip Sync podle textu a zvuku.

    To samozřejmě neobhajuje ty strašné animace. Když se podíváš na SWTOR, nebo TESO, kde se používá stejná technika, tak ty xichty jsou milionkrát lepší.
  • Spades
    V DAI mi vadil combat, protože byl naprosto stupidně udělanej. Útok byl R a abys zabil prvni kozu na cestě, tak si ji musel dobíhat, protože si neměl Range. V těžším combatu si musel pauzovat a dávat příkazy parťákům v clunky menu, a celé to byla dost nuda. Navíc kůň pojmul všechny 4 parťáky.

    Tady to právě fixne ten combat, takže mi to zase tak nevadí, že zbytek vzali z DAI. Jako jasně, raději bych měl zase lineární ME jako byla dvojka, ale tohle smrdí takovou lepší jedničkou.
  • Dalsi super hra pro TheGGG...nic pro me. Skoda, na novy stary ME jsem se vazne tesil, ale jeden DA:I mi uplne stacil a hrat cool ME pro pubertaky...dekuji.
  • Fordzy
    Další troll který si myslí, že postavy s mimikou šimpanzů budou mít větší charisma než půlka citronu. Ach, jak jsou ti nerdi nevyzpytatelní...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší