Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ta hrdinka v Horizon Zero Dawn vypadá ještě nesympatičtěji - nádražní fetka s dreadama a tupým výrazem v obličeji.
  • protože nám z toho udělali teenagerskou soap operu a la Stmívání. Dva 16-ti letí sourozenci budu velet obří vesmírné lodi, kterou vyslalo lidstvo do kosmu, asistovat jim bude 15-ti letá asarijka. A to všechno v zářících pastelových barvičkách, aby se to líbilo i dětem.
  • Ač je to veliká škoda, musím přiznat, že Mass Effect: Andromeda ve mně vyvolává stejný pocit jako třeba Mafia III...totální nezájem *9*
  • Jack1947
    Prostě nová doba, jen škoda že tam nepůjde incest *9*
  • Hanzales
    Když vyšel ME1, tak ty ksichty a detaily byly dechberoucí. Jednak dneska asi člověk čekal nějaký posun, ale spíše mi přijde jako by se jim pokazil motion capture na xichty a místo toho nasázeli postavám random animace a zpohybnili akorát lipsync.
    Tak nějak to působí, jako by se tvářili/netvářili a výsledek je ten dojem z plastového panáka, loutky, co jen povídá.
    Nevím, jestli jsem už ovlivněný hromadným názorem na "postavy" jako takové, ale poslední videa a trailery se mi taky nezdá něco úplně v pořádku. Ony možná ani ty postavy nebudou špatné, ale ty xichty to tak nějak nebudou umět zahrát. Schválně si pusťte pár dialogů klidně z prvního dílu a pak z Andromedy :/
  • Virgi
    ježišikriste kam ten svět spěje! nad tím zdravý rozum zůstává stát. Ale menšinám se to bude líbit, takže je to OK.
  • Jack1947
    Bob jenom tro(t)lí toho si nevšímej *3*
  • Rejsek
    To je kvůli těm soustavným požadavkům na genderovou vyrovnanost. Kdesi jsem dokonce četl, že by se těhotná žena měla nazývat spíše těhotným člověkem, aby nebyla stereotypizována jako věc stvořená jen k plození dětí :-D
  • Virgi
    a jakou to má souvislost s herními postavami?
  • Virgi
    Až podle Tvého ksichtu budou dělat postavu do Mass efekt, potom se můžeme bavit o tom, jak bych to viděla. Ale je prostě škoda, že hlavní hrdina vypadá jak gay a má slizký nepříjemný oči a ženský nerozeznáš od chlapů. Postavy v původní trilogii nebo třeba i v DAI byly o 1000 % lepší. Nebo třeba Aloy v Horizonu, možná pro některé není sexbomba, ale je prostě sympatická.
  • Paulcz
    Proč tyhle hry jsou jako telenovela, být to temnější, drsnější, syrovější, vesmír/prostředí by mohlo v vypadal jako ve vetřelcích nebo něco v tom smyslu. Pak možná :)
  • Jack1947
    Miranda byla ale ošklivá jak opice z krabice *4*

    To taková Ashley to bylo něco jiného.
  • Já nevím, co všechno jsi viděl ty, ale já toho viděl z MEA dost a stojím si za tím, že zpracování obličejů je naprosto otřesný.
    V předchozích ME jsem zásadní problém neměl. I když výhrady bych měl. Například zmíněná Miranda měla držku jak rozšláplej pomeranč i když její předloha je vcelku kočka. Výtky bych měl i k Shepadrovi/Shepardce, ale jsem ochotný přimhouřit oko, přeci jen se programátoři museli popasovat s tím, co si hráč vymyslí v editoru. Ostatní postavy byly napříč trilogií v rámci zachování dobrého dekóru a technologických možností.
    Jenže současné možnosti pokročily obrovsky kupředu. Asi před dvěma lety (tuším) byl v tech demu záběr na animačku Peebee, když ji přiloží pistoli k hlavě a vypadalo to skvěle a věrně, V aktuálním gameplay to samý vypadá naprosto otřesně.
    Nasnímat skutečný lidi s nalepeným puntíkama na xichtě je sice fajn, ale jak je vidět, samospásné to není.
  • h0p3
    Upřímně, na poprvý mě celkem rozhodil výběr písničky. Při druhým shlédnutí si to všechno pěkně sedlo a docela mě to navnadilo.

    Teď si tak ještě říkám, že když mi tam dají Zaeeda/Wrexe/Jack 2.0, tak budu vlastně spokojenej. A myslím, pokud nebudou tlačit na pilu co se zápletky týče (iminentní hrozba zničení všekerýho života ve vesmíru). Tak to poskakování z planety na planetu a vyzobávání veškerýho obsahu, nebude tak vyrušující jako v původní trilogii.
    I když se může opakovat DA:I, kde to takhle vesměs udělaný bylo, ale mě to nudilo.
  • Ve skutečnosti je to holohlavej, chupatej strejda s vášnivou láskou pro náctileté chlapce. A těma mínusama jste mi nemuseli příznávat mou skromnost ohledně mého nechutného vzhedu*14*
  • Podle těch palečků dolu mám asi pravdu. Vy jste vážně taková milá, příjemná banda. S váma bych rád poseděl a rozumně si z očí do očí popovídal o vaší edeální představě o krásných, sympatiskcých žených a mužích.
  • flash789
    Ale podle zdejsich odborniku nemas pravdu, i kdyz ji jednoznacne mas. Pac ja u toho byl taky. Pokrytci jsou to, tenkrat drzkovali jako ted a ted delaji ze to neni pravda..:)
    jako bych to cetl pred par minutama...jee ten trailer je ale trapnej, Shep ma hubu jak opice, a ta hudba to si delaji srandu..je to hruza jaky jsou lidi pokrytecky individua.
  • Po dnešním PAX sy nemyslím, že to bude stejná fraška jak DA:I, i když tomu nějaký nešvary zůstaly.
    A Mass Effect je to jednoduše proto, že mohli klidně využít už vytvořený zdroje - lore, technologie, rasy, zbraně, schopnosti. Spousta ušetřený práce.
    K tomu obrovskou základnu fanoušků, co budou žrát každej easter egg (mě nevyjímaje) a pak už jen jistej profit. I když to vlastně není Mass Effect.
    Ale já s tím problém nemám. Zgruntu novej začátek znamená i spoustu nových možností do budoucna. Na starou dobrou trilogii by se navazovalo už špatně, ne-li nemožně (to by bylo keců, že to mělo bejt jinak), nějaký menší příběhy by zanikly v Shepardově stínu. Prequel by jim otevřel dveře (proč by ne třeba válka prvního kontaktu?), ale Andromeda jim otevřela obrovský vrata.
  • ty taky nejsi zrovna krasavice
  • Trailer hodnotit nebudu, ten se ničím nevymyká... Standardní dramatickej sestřih..

    Ale zkouknul sem spoiler-streamy z PAXu a v mnoha dosud nezmíněných ohledech mě ta hra dost zaujala. Mimo jiné scény jak ze zlaté éry grotesek. Já ani nevím přesně proč, ale mě to tak nějak potěšilo.
    Lokace super zpracovaný a (v jednom tom gameplayi) překvapivě dynamický, spíš než ME mi to připomínalo Tomb Raidera.
    Souboje vypadají +/- tak nějak na ME3 multiplayer, s tím nemám problém, to sem si užil.
    Na druhou stranu, spousta mých dřívějších připomínek zůstává v platnosti. Efekty při soubojích jsou šílenej cirkus. Situace, kdy jsou přes celej monitor jen bláznivý barevný efekty a dvě vteřiny není vidět nic jinýho, se mi opravdu nelíbí.
    A ksichty. To je opravdu tragédie a opravdu zabíjí jakejkoliv dobrej dojem. Naprosto nepřirozený, nepřesvědčivý a s hodně podivnejma očima. Horší než ME2 a 3, horší než DA:I. Vlastně horší než cokoliv za posledních pár let. A nejen lidi, Peebee nešahá Liaře ani po kotníky co do zpracování.
    Jo a neskutečně me s*re crafting. Z toho, co bylo k vidění, to je posunutej sytém z DA:I někam na úroveň Zaklínače. A to je prů*er.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit