Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdarr, potřebuju poradit jsem v levelu 2 a otevřel jsem jedny dveře k tomu zářícímu kameni a mám tam pak za mřížema šneky a nemůžu se k nim dostat a na zdi je nápisl že nesmím používat zbraně uvnitř nevíte co s tím?????????????
    • Polož neco do výklenku a dveře se otevřou
    • Veskoslav
      Raději to odinstaluj:) Hádanky asi moc pro tebe nejsou:)

      Co takhle na to volné místo dát nějakou zbraň?:-D
      • nedavej sem spoilery d3bile, zbytečne tam je spoiler každy na to ze zvedavosti stejne klikne *11*
        • Veskoslav
          Možná proto hlupáčku tam dávám to spoiler!!!!Nepoužívám ho pro srandu....
          • ale lide na to kliknou ze zevdavosti
            • Veskoslav
              Promiň, já zásadně neklikám na něco, co má označení SPOILER. Nevím, přijde mi to, že je to jako Zákaz vjezdu. Člověk sice občas jede, ale většina ví, co to znamená. Cháopu, že lidská zvědavost je šílená věc, ale člověk by se měl naučit ovládat:)
    • smejki
      rada1: co se dělá u bezpečnostních rámů?
      rada2: otoč se zády k mřížoví.

      a hodně štěstí, když tě tohle dokázalo zaseknout.
    • zbavit se zbrani? ;-)
      • no jó no nesmim tak kalit
  • pokud nemate někdo návod, poradte alespon.....
    v levelu 2 je mistnost s uzdravovacim sloupem(nebo co to je), v leve casti jsou posuvne steny a gargoyly a v pravé magická stěna. Proti ni je sice tlacitko, lae stena se rychle obnovuje, nevim jak na to
  • Podle videí se tam dá pohybovat jen dopredu a do stran. Pokud se tam nedá pohybovat všemi smery 360 stupnu tak je to dost technicky zastarale. Taky kdysi chápu že dungeony meli pravouhle tvary kvuli technickym omezenim a zastaralosti enginu a hw ale dnes jak to omluvit?
    Nejsem proti remake stareho žanru ale at to udelaji aby to technologicky bylo na dnesni urovni.
    • smejki
      První dungeony vycházely z technických omezení, ale díky nim vznikl unikátní žánr se svojským systémem pravidel, který funguje nezávisle na technické úrovni hry.
    • omluvit? oni to tak dělají schválně :) přesně takhle fungoval starej Stonekeep (tzn. krokovací v realtime) a to byla bombová hra, nic takovýho dneska nevychází, takže jsem moc rád, že se toho chopili tihle nezávisláci :D

      jakej by mělo význam vzít například jen "dungeony ze Skyrimu" a udělat z nich hru? to je přece blbost...
    • ono to sve opodstatneni ma...jedna se o skupinu dobrodruhu, kde je dost (nebo by aspon melo byt) zasadni na jake pozici se jednotlivi clenove party nachazeji = valecnici vepredu, kouzelnici za nima...mel by se pak brat dosah jednotlivych zbrani, kouzel atd. Bylo by potom dost slozite tohle brat v potaz, pokud by jsi se mohl otacet jak se ti libi...takhle je to vzdy o 90% a tvoje parta stoji k nepriteli celem, nebo bokem = snadne urceni pozice.
    • Technicky dokonalych a herne nezazivnych shitu vychazi dost. Tohle je po dlouhe dobe konecne neco co se bude dat hrat.
  • Jazz
    Další píčovinu prosím.
    • Veskoslav
      A Jazz, změnil ikonku, blbec ale zůstal.
      • deridon
        ano.. tentokrát bude dělat ostudu jiné herní postavě..
    • nech sa paci:
      http://games.tiscali.cz/profil/Jazz/
  • Opravdu idealni je, kdyz recenzi na hru dela nekdo, kdo hraje ve volnem case pravdepodobne nejake 'nenarocne' strilecky pripadne jry typu 'akcni RPG' a povazuje je za neco, s cim by skutecne DUNGEONY mel srovnavat.

    Tahle recenze je spis k smichu, v pripade ze ji nekdo uveri je to ale spis k placi.
  • yenda1
    Old-school, hard. Občas pěkně pobíhám, zdrhám. Secrety jsou výbroně vychytaný. Odměna sladká. Ráj pro sběratele. Jinak se mi zdá , že jsem objevil jeden respawn. 6. patro (Trapped). Neustále se tam rodí dvojička slimáků. Vypadne z nich občas kus žvance.
    • jj taky jsem na ne narazil , s jidlem uz neni problem :) coz je pro moje minotaury dobra zprava :D
    • Keyz
      Tuším,že do parta 6. jsem potkal dva respawny.Hlavně to souviselo s řešením hádanky.Jedalo se o ty kostěné bojovníky se štítem a kopí.Ty slimáky jsem taky potkal.Zrovna jsem bojoval s krabem a když mě se zničeho připlazil ten slinta :) Alespoň je tam dostatek jídla.
      • yenda1
        Je jich tam víc zvlášť v tý šestce. Já měl na mysli respawn ze kterýho padá jídlo. Dneska sem se do toho šestýho zase vrátil a strávil tam asi hodinu hledaním secretů. Je jich tam mraky.
  • Ech , no prosim vas. Kdo nehral \ nedohral DM a Beholdery nema pravo tuhle hru recenzovat. Jinak nic ve zlym..... sorry no
    • XXDarthVaderXX
      ZÁZRAK, PO TŘECH MĚSÍCÍCH JSEM SI VZPOMĚL NA SVŮJ NICK, ALE TO JE JEDNO *7* *14*

      Ale rovnou k jádru pudla. Nemyslím si, že by mladší nebo tímto žánrem příliš nepolíbený redaktor byl nějaké "zlo". Spíše naopak. Ono i u těch starejch her se najde pár lidí, které zrovna ta hra nemusela nadchnout a popravdě? Mě Dungeon Master zrovna nechytl, sry Aleši *3*
      Teď jsem hrál Starcraft 2 a víš co? Původní hra mě vůbec nechytla, dohrán singl a tím to haslo.

      Je to nová hra a tak bych to bral, až vyjde Diablo 3 a dostane to náhodou místo těch 9 třeba 7, tak za to bude moct fakt, že recenzent předchodí hry nikdy nehrál? *3*
    • smejki
      tak to space shootery nebude mít za pár let kdo recenzovat.
      • Black_Hand
        to je jeste dobry :). v redakci jsou freelanceri :)))).
  • https://mobile.twitter.com/mondycz

    Zde sledujte možnost lokalizace :)
  • Jsem lamák , ale kde se dá koupit ??? Přes STEAM mi to nějak nejde, ale chci si ji koupit poradte at podpořím indie. Díkes :)
    • Nejlepší je asi nákup přímo na www.grimrock.net, dostanete verzi bez DRM i klíč pro Steam.
    • smejki
      gog.com
  • Kdy uz to bude v prodeji prosim ?
    • ucho
      v prodeji už to je, máš posledních pár hodin si to koupit s předprodejní slevou.
      • pravda...spatne jsem pochopil otazku, ale je to tim, ze uz se tesim, az se to pujde dat stahnout *7*
    • na strankach pisou 17:00 UTC coz je 19:00 naseho...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit