Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten pohyb(animace) lidí zatím nic moc teda. Zrovna u takové hry by to mělo vypadat lépe. Jinak jak už tady někdo psal konzolovost je tam hodně znát.
  • hezky se na to kouká ale děsi mne konzolovost
    • tak jsem dva
  • Jedničku hrajeme online dodnes,spíš tak relaxačně 1 za týden.Je to spíš už nostalgie, prootže grafika se od roku 2005 "trošku" posunula *1* Ale jestli někdo vydává dvojku a z druhý světový,tak by měl alespon používat autentické věci viz zaměřovací kříž. Mít na Mosinu optiku z Berrety ,která tehdy ani nebyla, je trapný. Je to asi jako kdyby v kovbojce jezdili v BMW X7. Myslím, že ta hra bude stát za ho... a ty intra s lítacíma vnitřnostma a rentgeny na rozštípaný čelisti a další kosti je už trošku úchylný.
  • Chapu že vyvojářum přide možna dubstep moderní, ale cpát ho do hry z druhé světové... to rači opraším ps2 a zahraju si starej díl :)
    • Nevím, kolik lidí by se dodívalo na video, ve kterém by hrála dechovka.
      • "Vás už taky dostali" :D Něříkam že je to špatny do BF3 se to třeba hodi. Říkam že se to nehodí mixovat ani z ukazkou hry ktera je zasazena do minulosti :)) Predstav si že by v traileru na Cossacks byl dubstep :D
    • Kinet1c
      ale ved ta hudba nie je v hre, iba vo videu, co je na tom zle, v hre si myslim dubstep nenajdes, ziadny, vobec, nikdy
  • calwin
    to sa tu zase zišla hrstka ultra reálnych sniperov :D... games.cz je niečo ako fejsbúk pre chlapcov z légie alebo ako? :D
    • Skôr nejaké gayforum pre násťročných *7*
      • Jsem rád, žes to přiznal, ale vůbec mě to nezajímá.
  • Hm jestli realita půjde do háje.. tak další věc co mě sere, že to je hra opětně za spojnce ... za Němce hrát nepůjde ? ... (nejsem nácek)
    • Za němce se hrálo v prvním díle.
    • Lawliet
      mm ono jde o to že hru za "nácky" by si někdo mohl vyložit jako že je ten bad-guy.. pomáhá "očistit svět" a ne že hraje za LIDI kteří pouze poslouchají rozkazy(určitě se najde naky hater který se mi bude snažit omlátit o hlavu že němci ty zvěrstva dělali naprosto dobrovolně.. ne všichni..) a taky by nejradši byli u svých rodin..
    • No to je jednoduché: Pro Američany je to nepřijatelné, protože dnes a denně oplakávají své [irony]hrdiny, kteří zemřeli ve službě nejlepší země na světě, při boji za celosvětový mír a prosperitu, bůh žehnej Americe. Němečtí vojáci přece nejsou lidi.[/irony]
      • Jo máš recht... měli nás tu nechat ať se tu pomlátíme sami.Ono už by se to nějak vyřešilo.
      • Němečtí vojáci jsou jen chodícími terči. *15*
  • To lámání kostí a ničení orgánů je hnus, chápu že se snaží být kůl a inovativní, ale dle mě je to moc morbidní. A jinak uvidím jak moc se při hře bude muset uplatňovat stealth a taktizování, nicméně koncept mi není uplně cizí.
    • Shenkster
      Mě trochu morbidnosti nevadí :)... spíš naopak
    • Mechwarrior_bw
      mne to príde fajn, i keď tieto rentgenové pohľady nemusím. Stačili by proste realistické zranenia tak aby projektil vytvoril nejakú tú dieru v tele, roztrhal šaty na otvoroch alebo utrhol časť končatiny alebo pri zásahu hlavy by bola vidieť lebka a mozog ) ...

      ono je skôr divné, že sa snažia ukázať akú paseku urobí projektil v tele človeka a na druhej strane v čase 2:08 hráč schytá priamy zásah od nepriatelského odstrelovača a iba to s ním trochu pohne aby sa nepovedalo a pokračuje v boji :)
      • Lawliet
        tomu se říká mít bojového ducha! neznáš ?
  • uzivatel1982
    Jednicka byla mezi urcitou skupinou lidi vcelku uznavana, ale ani ta me tenkrat moc nechytla a ani, kdyz jsem ji zkousel znovu asi pred rokem. Dvojka nevypada, ze by mela bejt necim lepsi...spis naopak.
  • hra se jmenuje sniper elite a pritom tam dava headshoty jako totalny zelenac. Zadny sniper nestili do hlavy pokud nemusi, ale hlavne ze jim to decka zerou boze...
    • DeathOnVacation
      Víš co, tato generace hráčů je odkojena na CSku a tam je to hlavně o headshotech. Střelba kamkoliv jinam, než na hlavu prostě není "freecoolin"
      • V dobách Bad Boys bylo velice "volné, chladné a v" trefovat prostatu.
      • kazde male dite prece vi, ze kdyz to neni do hlavy tak to neni smrtelny :)
    • -totalny +totalni
  • DeathOnVacation
    Hmm, tady se někdo inspiroval novým Mortal Kombat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit