Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dave už někdy byl ve Fight Clubu?? Dáte někdo číslo?
  • Tilwaen
    Mně osobně tedy Pavlač přijde vždy jako nejslabší článek časopisu; zbytečně leze svým osobitým stylem Score do zelí, přestože to není v LEVELu vůbec zapotřebí. Občas donutí se pousmát, většinou ne.
  • Pořád by to bylo levnější než score :D
  • Jack1947
    To bych se divil ze tady vybudoval navtesvnost... tento clovek pravda ten aspon neco dokazal. http://www.jandostal.cz/ *4*
  • Spades
    Číslo super, akorát mě zklamal plakát.
    Těšil sem se podle krásné obálky na pořádný plakát Dark Souls, ale to co sem uviděl bylo dost hnusné teda. Kdyby dali obálku jako plakát, tak bych byl daleko raději. A není to poprvé.

    Holt sem si v pokojíku musel vylepit Thiefa.
  • Erien
    Obálka je nejlepší jaká zatím byla, jestli chceš sluníčko, tak kupuj Médvídka Pú, nebo vytáhni žaluzie.
  • N7N7 : no Score ,ze ma pestrejsi nabidku clanku ?Jake clanky konkretne mas na mysli ? Ehm a v jakych to ze letech zijes ? Score i Level ctu od prvniho cisla a tam kde je ted Score v ramci urovne clanku tak tam slunce nesviti . Ja se priznam ,ze Score kupuje jen kvuli konkretnim hram ,ale casak me moc nebere . Nemluve o naprostem nadrzovani Intelu a Nvidie vuci AMD . Ty jejich HW rozbory jsou naprosto smesny .
  • janchor
    V Palestině se hraje taky, žádnej strach.

    Jinak Pavel svýho času pořídil ze svejch cest sérii herních reportáží (např. tuhle z Pákistánu: http://www.youtube.com/watch?v=IhGTm7I_g2Y), takže minimálně nějakej retrospektivní článek by se určitě šiknul.
  • Veskoslav
    Jako myslíš: Ukamenuj svoji cizoložnici nebo oblíbená hra odpal se na náměstí? Jinak v Izraeli jako takovém se hraje to, co u nás:) A třeba v Moldávii je poslední dobou hodně oblíbená Arma, ale to už odbíhám.
  • A hele zabanovaná páta kolona z EG dorazila. Vyndej hlavu z p*dele Doskočila a žij svým životem. Z Doskočila se stala zhrzená troska, která každého pomluví. Nic víc. A to jsem ho četl ještě v době, kdy jsi h*vnu říkal papů.
  • Oprava, 7600 výtisků
  • Ty to Indie nacpeš všude, tvá zaslepenost dosáhla asi maxima, kde všude vidíš nadržování. Poradil bych ti, aby sis vzal prášek, ale evidentně by to bylo zbytečné.....A Score modernější? Proboha....Jinak hardware byl vždycky nejhorší, co se týče Levelu a Score. Když chci časopis o hardware, rozhodně si nekoupím Score nebo level. A větší formát je lepší? V čem? Kvalita papíru je naprosto stejná. Score je takový herní Maxim. Pozlátko. Nic víc.
  • N7N7
    Ach jo, zase ty otřepané fráze jako Score humor a časopis pro puberťáky. Kdy jsi ho četl naposledy? Ne, není mi 15, je mi víc než dvakrát tolik. A časopis kupuji kvůli časopisu, plné hry jsou pro mě jen bonus. Jak říkám, Score má pestřejší nabídku článků, např. více hardwaru, lepší design, větší formát, lepší kvalitu papíru. Level se specializuje spíše na retro, Score je modernější a nenadržuje indie hrám (např. Nidhogg 65%) Ale Level za stovku je též adekvátní cena. Oba si jdou svou cestou a v obou se dá dočíst spousta zajímavého. Oba stojí za koupi.
  • Jack1947
    Deti? Moc slozity ale obcas se nejake dite chytne a to je dobre, maji vyrustat na cteni clanku a textu ne Her zadarmo (ktere uz pravdepodobne i hrali).
  • Jack1947
    Zrejme pro ty co to dane cislo ve kterem byli nestihly *2* ... ale zas na druhou stranu ma co nabidnout a hejt si nezaslouzi drzi si i po letech ( kdy LEVEL mel neskutecnych 219,-!!!) svych "lidovych" 199kc. *3* Ne fakt, obcas si prectu obe jen LEVEL ma vzdy prednost prirostl mi k srdci holt nejak vice.
  • Tak mě napadlo. Evidentně Aleš a Pavel jsou lidi co se zabývají Středním východem, arabským světem. Speciálně dle vzdělání Aleš. Nechtěli byste někdy napsat článek o tamní herní scéně, jak funguje, specifika a tak?
  • Overlord byl už zadarmo (i v rámci Humble), Titan Quest Gold byl na Steamu v akci za 0,79 euro. Alice byla za 2,99 euro v akci. a Painkiller? Odpad. A jestli si kupuješ časopis kvůli hrám, tak je to smutné.
  • Pokud holduješ "humoru" Score a je ti 15, tak ano. A větší nabídka her? K čemu, když už Score recykluje hry, co už jednou dávalo. To je "výhra". A rozhodně není dvojnásobná kvalita na to, aby to stálo 200 Kč.
  • Trisska
    Mi už je to jedno.
  • N7N7
    Titan Quest Gold, Overlord Gold, tomu říkáš slabota? Slabota jsou tvoje příspěvky. Hádám, že jsi ty hry ani nehrál, jinak bys tady nepsal takové hlouposti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit