Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Oprava, Jan Doskočil
  • SI z toho děláš srandu, ale Jan Dostál opravdu vybudoval návšětvnost tohoto webu, vy se akorát vezete. Z nuly byste takovou návštěvnost nikdy nevybudovali, viz. Level, který skomíra na pěti tisících výtisků.
  • Měli tam dát teplouše jak se drží za ruce a pod tím nápis "Byli jsme v San Franciscu".
  • N7N7
    Score je lepší a pestřejší časopis s větší nadílkou plných her, na druhou stranu stojí 2x tolik, takže v poměru cena:výkon jsou na tom oba časopisy zhruba stejně. Oba jsou zajímavé a oba mají co nabídnout.
  • Jdi si trolovat s kytičkama vesele někam, kde umírají trolové na něco hodně bolestivého. Nikdo ti nežere, že jsi holka.
  • Amylee.Anderson
    A co Botanicula? Ta mi přijde mnohem mírumilovnější.
  • Trisska
    Zatím nejlepší plná hra v Levelu podle mě, pěkně malovaná adventurka a navíc v češtině. Toto číslo si určitě koupím. *4* Jedinou výtku bych měla k ošklivé obálce, začíná jaro tak by to chtělo něco víc optimistickýho, třeba květiny, sluníčko a ne nějakýho bubáka, navíc zádama otočenýho... To je ale opravdu jen drobná výtka a jinak jsem tentokrát maximálně spokojená. *4* Plánujete dávat i další díly té Deponie?
  • Thorar
    Ostříhaný Draken? Wow, to by měl navštívit FC *1*
  • Je vlastně otázkou, jestli to děti opravdu ČTOU. Je tam pro ně příliš málo obrázku. Podle mě sotva popojdou pár metrů od trafiky, hned hází časopis do koše a berou si z něj jen hru.
  • Veskoslav
    Jo dočteno:) Fajné. Člověk se zase po letech těší na poštu. Jinak za mě osobně nejvíc Retro rubrika.
  • Soutěžíš o titul d*bil měsíce? *7*
  • Mám brigádu jako "trafikant" a není to tak. Level si většinou kupují starší "děti" něco v mém věku okolo 25-30. Děcka si kupují Score.

    Level je nemá čím zaujmot. Hlavní strana příliš konzetvativní a pouze jedna hra. Navíc obsah článků polovině z nich absolutně nic neřekne. Ať už v narážkáš nebo přímo. Věřím, že si klidně koupí 1-2 čísla, ale pak se vrátí vesele ke Score se "4 super, hyper hrami". Sice většina z nich je stará X let a byly už většinou i zadarmo, ale takto funguje marketing. Jedna hra zdarma nemá sílu jako 4 hry zdarma.
  • Jack1947
    Tentokrate je to totiz slabota *15* ... Titan Quest gold( uz kazdy ma ne?)... Painkiller:Hell&Damnation (průjem)
    American Mcges Alice ( no jeden, dobre dva svetle body) Overlord, Level i prestoze je kratsi je ctivejsi a lepsi kvatita u score neni vzdy to nej...
    Pepa to jednou pochopi, pokud jen netroli pak neni k chapani asi nic.
  • Ikdyž je to jen moje spekulace, z tý ankety mam tak nějak pocit, že zvažujete, zda nevyškrtnout plnou hru. Pokud byste ji přestali dávat úplně a snížili cenu, pak bych byl raději, kdyby plná hra zůstala. Ale pokud byste hru stáhli, nechali cenu, ale přidaly více obsahu (stránek), potom bych byl všema deseti pro. Styl a úroveň bych nechal (=celkový koncept časopisu je fajn), jen každý měsíc o něco více těch tematických článků. Líbí se mi že dáváte hodně prostoru externistům, klidně bych "snesl" nějaké články od samotných vývojářů - nepočítám pravidelné sloupky Lukáše a Dana, spíš něco tematického a do hloubky.
  • x_ander
    Tento měsíc žádné "panečku nadílka?"
  • Larky
    Jsi si ten trolling moc nepromyslel, viď ?
  • Dave de Sade je frajer, už jen kvůli tomu jeho článku si Level koupím. Mohli byste ho zase někdy pozvat do FC.
  • maros.goc
    kto si kupuje casopisy len kvoli free hram je úplný idiot..také čítaníčko ako je v LEVELi nenájdeš nikde na internete :)
  • Jack1947
    Hele, vim ze jen si potrbijues ulevit ale stejne se zeptam hry super u SCORE a co Obsah ? Kolik si toho vubec prectes... kdyz tady jen rikas jak v blate zde jsou? odpovim si sam no zajimaji te asi hlavne plne hry. *3* Cteni je prece pro "blbce". Pepo, vid?
  • Jack1947
    Super cislo, pekna atmosfericka obalka i plakat neni k zahozeni - Tema o smrti ve hrach taky skvela prace stejne jako rozhovor s Olegem o Dayz. Kus herni historie v kazdem cisle, plna hra zase potesi adventuristy a prilezitostne si ji asi vyzkousi kazdy. Fakt skvela prace... treba jeste prihodim nejake ty poznatky az se doctu dal.

    ( jak zde bylo zmineno zadni strana casopisu You died, temer uz legendarni pojem, super).
    Jo a taky Temata -kazdomesicni - nezklamaly.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit