Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • R-BLOG
    Gamergate.Gamergate.A zase gamergate.Z téhle kauzi by byl skvělí sitcom.Vážně.kdybych to měl shrnout tak Projekt gamergate je v jádru medii uměle vykoustruovaná komedie bez známky nějaké logiky,masivně podpořená zaintesovanýmizakomplexovanými jedinci,co ve všem vidí vyšší smysl.Šovinistická usa media se předvedla v celé své konzumní kráse a naservírovala nám
    podivný žrádlo.Okomentovat tuto stravu měli možnosti všechny zainteresované skupinyi jednotlivci.A už šlo o kauzu x nebo y,vždy měli společného jmenovatele:Virtualní realita.Je až k neuvěření čeho jsou lidé schopní,jen aby se vycítili šanci a veřejně někoho ponížit nebo zesměšnit.Výhružky Smrtí nebo znásilnění od náctiletých fakanů je jen taková třešnička na dortu extremismu.Není čemu se divit,v době centralizované společnosti je internet možná dobrý sluha ale i zbran pro masy anonymních pokrytců.Je dobře že pár lidí dalo si tu práci a provedl důkladný rozbor dané věci.Rozbor sehrál klíčovou roli pro rozpoznání problematiky tohole "konfliktu".Verbální komunikace zanechala za sebou fragmenty nebo chcete li indicie.Ty samo o sobě měli větší hodnotu než multitaskglobaltroling na druhé straně.
    Představě sexu za kladnou recenzi tedy "něco za něco" bych těžko uvěřil.Připomínám že šlo o text adventuru.Zoe quin je jednou z mnoha žen co měli smůlu.Její partner byla opravdu špatná volba.Její ulohu v našem příběhu vidím celkem jednoznačně.Celou davovou hysteri odstartoval její expřítel.Jeho ego nemohlo unést že má vztah s někým jiným/ani se jí nedivím/rozpoutá blogo divadlo aby se pomstil.Media zase ukazala co velice dobře umí,tedy obtěžovat lidi konkrétními cili,ale navenek dělat,že vás podporuje.Jenže sémě pochybností bylo zaseto.Bylo to nevyhnutelné.Trolíci přišli se svými konvemi,a zalejvali a zalejvali,a hnojili a HNOJILI.Oni možná spatřili překrásnou květinu slibující pomstu i naplněné ego krásným zlatavým hnojem,pro normální smrtelníky byli jen slabými ubožáky.Hackovali,vyhrožovali,nadávali,řvali.....a pak skončili pod mostem.Reddit a
    tumbir se rozhodl velice správně.Je nepřípustné aby weby tolerovali takovou havět.Vyjadřit nesouhlas lze i kultivovaně a s citem.Sdělením,že se cítím ohrožen nevynucuji sympatie,jen informuji veřejnost
    pravdivými informacemi.Ach panebože......A TO bYL JEN ZAČÁTEK.
    F-Razantní změny charakteru Ellly langford ze hry Dead space.V druhém díle emancipovaná žena co má přehled a kuráž.Ve trojce Emo telenovel putka,chudák ani neví s kým má chodit.A kde má sakra bouchačku?....no comment
    S-Reklama inspurtlime.Muž užívá trenažer normalním způsobem.Žena převádí kopulační pohyby s neviditelným.Chcete vědět víc?
    Anita sarkeesian je zvláštní osobnost.Trochu zaujatá.Její feministické postoje jsou jasně čitelné.Nebudu zbytečně rozepisovat spekulace,že ona todle nebo tamto.Vynechám zbytečný balast a popřemýšlím nad tím co my bylo zděleno.Od youtuberky jsem dostal slušnou nalož Videí zobrazující nasilí na ženách.Ženy v roli oběti bez osobnosti,ženy coby podřadné zboží
    demonstrující nadřazenost mužské ješitnosti,žena jako "sex object only".Na první pohled možná sestřih videoherní produkce vytržená z kontextu.Na ten druhý nebezpečný konsensus.Paralelu mezi virtualním a realným světem s trochou skryté pravdy.Součástí společnosti budou vždy lidé at už dobří nebo špatní.Člověk je tvor vskutku nedokonalí.když se rozhlédnete kolem sebe,uvidíte proč je v očích mnoha lidí tahle generace nečitelná.Demokracie nastolila bizardní řád bez pravidel a závasků k budoucí generaci.Feminismus/+ ten zbytek/je výsledkem tohoto chaosu.Nechci abyste mě soudili jak to udělali druzí,ale na rovinu,počátkem všeho nedorozumění bylo neznámo obou "pohlaví".Vzájemně si nemáme co vyčítat,byť agresivními sklony dominuje ta druhá strana/hádejte
    která/.Rozdílnost v myšlení nebo biologické struktuře fascinuje i provokuje dodnes.Ponevadž,kromě touhy spolu nemáme nic společného.To není filosofie,ale fakt.Láska,cit,je jen pojítko/mezi mužem a ženou/ k učelu člověka jako dominantního druhu: zachovat kvalitní genom pro další generaci.Ti inteligentní to ví,ví o vzdušných zámcích,ale věří romantické pohádce,protože si to zaslouží.Já bych to nazval štastné partnerství.Zapomente na gamergate.Jen ukázala v jak "různorodé" společnosti dnes žijeme."You can't Judge ME! I am Justice itself!" reakce na události 3,4,5.
    • Dokážeš mi normálním způsobem, nejlépe jednou větou (překousnu i kratší souvětí) vysvětlit o co v tvé slohovce jde? Přečetl jsem to, ale vůbec nic mi neutkvělo v paměti.
      Rád se občas povznesu na filozofickou úroveň, ale ta tvá slohovka je někde mezi blábolem a naprostým blábolem.
      PS příště přidej mezery, takto se to nedá přelouskat a možná, že právě to je důvod, proč se mi nic nedokázalo uchytit v paměti. Příliš soustředění na louskání hatmatilky... Promiň.
    • Iritace, da se rict, toho nejvyssiho zrna.
      • říka se nejhrubšího hnupe
    • zběžně prolítnu tvoje dílo a už je mi špatně z toho jak se oči zasekávaj na těch pravopisnejch perličkách. Když píšeš slohy, tak si to po sobě alespoň přečti. A k vánocům si přej pravidla českého pravopisu. Veselý vánoce
      • Správně je Veselé vánoce. Ty gramaticky nacistický idiote. *7*
        Ty můžeš někoho kritizovat, až nebudeš přiblblý nerd, co si honí ego a svoji 5 cm klobásku, ty chudáku.
        Přej si jedny pravidla i pro sebe, ať nemluvíš jak primitivní čecháčské prase !!
        • wenceslaus
          Ne, správně je to „Veselé Vánoce“.
    • proboha to tu tapetuješ do diskuze pod level o gamergate aby si tvoje názory přečetlo víc lidí ?? piš si to ma svuj blog, co tohle má za smysl
      • Pánové,co říkáte nedává absolutně žádný smysl.
  • R-BLOG
    .
    • Uz me se*eš ty kriple debilni
    • Klasické hodnocení vesničana, který neumí anglicky, a nemá srovnání se zahraniční žurnalistikou.
    • proč píšeš o 247 pod článek o 248 ?? nedává mi to moc smysl, to je jako recenze levelu nebo co ??
  • Ahoj. War Thunder hraji a kod by se urcite hodil. Pokud ho nepotrebujete predem dekuji sensei666@seznam.cz
    • Tilwaen
      Ahoj, mám ho a nepotřebuji, za stovku prodám *3*
      • kdyz kupuji tak aspon 2500 goldu za 300
  • ten elektronicky nahlad je fakt dobry napad, skoda ze to je az tak velmi rozmazane ale aj tak sa da spravit richly prehlad ze o com pisete.
    nice
  • je fajn, že je nějakej bonus, ale tyhle válečný blbůstky nehraju, škoda...
  • Tak obálka se jim povedla!
    • corfer
      A to já bych zase neřekl, ze všech obálek nové éry Levelu je tahle zdaleka ta nejméně estetická.Ty čtyři rámečky pod titulem jsou fakt prasarna a ten font World of Warcraft je hnusnej low-cost jak z Rytmu života... Jen můj postoj, respektují i tvůj názor.:-)
      • Tilwaen
        Musím souhlasit, že tato je z nich asi nejméně povedená. Možná kdyby zvolili jiné, méně kontrastní pozadí, tak by se na to napasoval text lépe a nevypadalo to jako pět let zpátky.
        Zpět s čistým designem, který umíte, prosím!
  • Přátelé, doporučoval bych trošku proplesknout korektora, zejména ve článku o cheatování máte chyb jak naseto. Jo a psát článek o superhrdinech ve hrách a ani jednou nezmínit Freedom Force je ostudné.
  • kdo dneska jeste kupuje papírový časopis? *7*
    • Mart9
      Lidi narození před rokem 2004
    • třeba já *7*
    • Jmenovitě? Já.
    • Myslíš konkrétně papírové časopisy o hrách nebo kompletně všechny papírové časopisy?
      • herní
  • Takze kluci, Level sem kupoval pravidelne ale potom co sem si precetl fanaticke clanek od Olejnika proti PC hracum koncim. Odeme uz neuvidite ani korunu, navrat ke Score to jisti, skoda, ale takovy paka a fantiky jako Olejnik podporovat nehodlam.
    • kdo je kurv*Olejník?
      • Nejlepší chlápek? Ne vážně, společně s Pavlem ho mám asi nejraději. Je osobitý, vtipný, erudovaný a má navíc legrační image, kterou zkrátka "žeru".
        • Jako legrační image myslíš image který nutí kolemjdoucí šmátrat po drobných?
          • Coffin.Corner
            Jak se do něj trefuješ v diskuzi pod recenzí na Playstation TV a tady, to vypadá že z něj máš nějaký komplex...
            • kurwa, zase jsi mě odhalil, Coffin Cornere! Jdu si dát housku s máslem a salámem a dělat něco pořádnýho!
    • Ale no tak, to se tě ten článek tak dotkl? Navíc, pokud si článek pamatuji dobře, v částech, kde psal něco o PC hráčích, měl na mysli reta*dy z tlupy PC master race a nehovořil tam o PC hráčích obecně.

      Nemluvě o tom, že pokud přestáváš kupovat kvůli Olejníkovi, tak nechápu, proč jsi jej kupoval doteď, když tam píše i Vávra, jehož názory na PC komunitu by se ti asi také moc nelíbily (článek na games.cz si dohledej)...
      • to ze je pc master race neni snad ani potreba zminovat. To chape kazdy kdo pouziva mozek
        • pozeram ze pseudohumanisti chodia aj sem na games minuskovat :)
          • Promiň, jsem trochu hloupější, ale nemohl bys mi prosím vysvětlit, co to znamená ten pseudohumanista a co má společného s hanlivým označením určeném pro lidi, kteří příliš dogmaticky adorují počítače?
            • wenceslaus
              Možná mluvíš o Čachtické paní :-D Pardon, ale pokud takhle tupě komolíš jména, tak jsi chudák.
              ¨
              PS: Madeleine
            • Mandelinkou sem myslel krvavou lady, pokud vis kdo to je, ty tupce.
            • wenceslaus
              Lukas: Mandelince? Jistě soudruhu...
            • Pseudohumanista, aehm grrr aaaeee Havel. Mluvit o svobode a lasce a pri prvni prilezitosti a moznosti vlest USA a mandelince do zadku, schvalit udajne humanitarni bonbardovani.
            • Conchito? Conchito? JSi to ty? Co tu děláš? http://en.wikipedia.org/wiki/Conchita_Wurst#mediaviewer/File:Conchita_Wurst,_ESC2014_Meet_%26_Greet_08_%28crop%29.jpg
        • A pc je nějaká živá entita? Malé počítače chodí po ulicích se zdviženou pravicí a provolávají věrnost sálovému počítači? A jinak zdravíčko slouží?
          • Joho, joho, jezis kristus je buzn@, joho, joho jezis kristus je buzn@
            • Ano jsem, ale tenhle šlágr už se dneska docela oposlouchal.
      • Nedotkl se me, jenom nehodlam podporovat fanatiky. Tak Vavra haze spinu na kazdyho, PChrace, konzolisty, publishery atd.
        • wenceslaus
          Prosím? V posledních měsících se hráčů dost zastával, řekl bych (GamerGate). Můžeš mi uvést nějaký příklad, abych byl v obraze?
          • Možná ho štve jeho dogmatický přístup.
  • Ahoj pokud někdo chce ten kód mě je k ničemu nehraju war of thunder.
    Váš unikátní kód k aktivaci bonusů do hry war of the thunder a e-verze levelu 248 zdarma je W9YG-R473-AE4N. Pozor kód aktivujte na www.level.cz/hry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit