Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zajímalo by mě jestli Joe v mafiaII na konci zemřel nebo ho nechali žít.
    • Pokud přežil, tak je to trapné. Jediné co trochu vylepšovalo dojem z příběhu Mafie 2 byl ten pravý mafiánský konec. Nevím proč od toho někdo chce mafiánský looney tunes a může doufat že Joe přežil.
  • toz tak sem koukl i na ten puvodni trailer k mafii 2 a teda zaujal me mnohem vic a byl sestrihan z game enginu. aspoň naplnoval to co si pod pojmem mafia predstavim. tady o tom ale nevim, co si mam myslet. no toz uvidime
  • A máme to, multikulturní akční arkádový stupidní barevný bakšiš se vším všudy. Tak to dopadne, když prodáte svá autorská práva američanům. Danovi Várovi se musí v ruce kudla protáčet. S původním hrou pojí toto pokračování jen pár převzatých jmen. Tohle už není herní business, ale jen obyčejný business. Málokdo z mladších generací to pochopí.
    • Souhlasím. Hlavní hrdina Mafie nikdy nebyl takovejhle nesympatickej mulatskej vrahoun, ale sympatický týpek, který se ke zločinů dostal jako slepej k houslím.
      • Myslíš toho vyčůranýho taxikáře, co zabíjel, aby se měl dobře? Nebo toho válečnýho hrdinu, co se na falešný papíry ulil a vydal se "jak slepej k houslím" k prvnímu nelegální robotě, co mu vynesla víc než makačka v přístavu a taky zabíjel aby se měl dobře on i jeho rodina? Jak se od nich liší jeden tmavší, co taky prošel válkou a zabíjí, aby se měl dobře?
        • Liší se od nich tak, že dělá brutální prvotní dojem - už v traileru, bez vysvětlení kuchne týpka a hodí ho aligátorovi, s tím se hráč přece nespojí ne? Tommy začal jako všichni, v práci, se kterou se jakž takž dá smířit - stejně jako 99% pracující populace. To je trefa do černýho. Vito sice zabíjel už od začátku, ale jako voják v druhý světový. To se počítá jako hrdinství, protože náckové jsou ti nejlepší na odstřel. Co udělal ten týpek na zadním sedadle? Asi něco udělal, ale tvůrci v traileru věnovali čas spíš tupý akci, než příběhu.
        • a sakra, niekto argumentami úplne odpálil druhého diskutéra :D
        • Je černý odpověděl sis sám *1*
    • Nechceš tu hru rovnou zrecenzovat? Jeden trailer, rok před vydáním, ti přece úplně stačí.
      • Tyhle komentáře se pořád opakuji, už mě unavují. Ano, z jediného traileru a gameplaye víme v tomto případě téměř vše. Nemám slov, Mafia III je naprostá degenerace žánru i člověka, dokonce je až příliš opovážlivě považovat tuto hru za pokračovatele žánru.
        • Ještě poprosím o číselný ohodnocení, ať to máš komplet. *1*
          • Na games.tiscali.cz 8/10
        • Hele a jsou na to tabulky?
  • Lukyz
    Koukám, že na začátku traileru máme ještě upozornění PEGI 18 s krásným podtitulkem "dočasné"
    Já jsem si říkal, že k dokonalosti tomu chybí už jen PEGI 12 nebo T, konečně by jsme dostali genderově a etnicky vyážený příběh o nadlávdně a nadutosti bílého muže a jako třešničku na dortu bych přidal trochu patriotizmu a hrůzy jako PTSD, které si tito rekové přivážejí domů...
    Jo tohle by bylo nadmíru originální *1* *1* *1*

    EDIT: Ještě by mohli tady na Games vytvořit nějakou známku morální nezávadnosti, jako že by na konci recenze bylo "razítko" Grygar approves! *1*
  • No, nechám se překvapit. Zatím to na mně působí jako, jsem americkej Rambo, a postřílím vše, co se bude hýbat... Jsem nasr... štvanej a bez špetky respektu... já, já, já... pomsta, zaslepenost... a výsledek je znát už dopředu, stejně jako v amerických klasických akčních filmech. Jestli se jim do toho podaří vložit příběh s větší hloubkou, bude fajn - proto jsem taky původní díly Mafie hrál. Jinak to bude další střílečka, kterých je tu hrozně moc a název Mafia 3 zbude jen na okrasu a bude sloužit jen ke vzpomínce starších dílů. Trailer se mi líbil svým zpracováním, ale všichni tři vedlejší hrdinové z traileru mi přišli sympatičtější a hlavně ne tak nasr... štvaní a zaslepení. Takže otázka je, jestli se s Rambem z traileru bude dát mluvit. No, uvidíme.
    • Davide, ta sympatická "trojice" z traileru je starý Vito a Joey, všiml sis? :-)
      • Popravdě jsem zaregistroval taky jen Vita a z té čtyřky mě byl nejsympatičtější... :). Ale čert to vem. Snad se hra povede... Bylo by škoda zahodit značku a nahradit ji Rambem....
      • Je tam jen Vito .. Přečtěte si alespoň ty základní fakta co vypustili pane bože už .. zas nějaký debilní flame
  • prosím raději udělejte Hidden and Dangerous 3
    • Jste padli na hlavu, vsichni. Neni Illusion softworks, nebude uz zadny H&D3 ... a jestli nekdo koupi licenci, bude to jen jmeno. Proberte se.

      Je to jako s autama. Kazdej je tu hotovej z Pktavky, ale podvozek a motor to ma z Golfa. Radeji koukejte na nove znacky a prestante predobjednavat jak na hlavu padli.
  • Dneska je černočerný den pro Česko, sparta s plzní dostanou takhle za vyučenou a amíci takhle krásně zku*ví českou klasiku... mafia *13*
  • Video z gameplay. To je prebarevna, nerealna hruza...
  • Hold časy keď hry predstavovali pre hráča výzvu, dokázali zaujať príbehom a ktoré zanechali v hráčovi silné emócie na ktoré s nostalgiou spomínajú do dnes sú preč. Máme tu dobu plnú akčných, stupídnych a primitívnych sračiek, ktoré nevyžadujú od hráča aby čo len na chvíľu pri hre využil svoj mozog a kde stačí strieľať, trieskať či vyhadzovať do vzduchu všetko čo sa pohne a samozrejme pri týchto aktivitách nesmú platiť pozemské zákony fyziky, veď uznajte sami, to by už nebola taká sranda že áno.

    Nechcem hodnotiť hru na základe traileru a gameplayu z alfa verzie ale mám silný vnútorný pocit že tento diel Mafie sa na mojom PC neobjaví a ani toho nebudem ľutovať.

    Škoda že dnešná doba vývoja hier je tak trochu naopak. Hry s potenciálom krachnú na nedostatku finančných prostriedkov zatiaľ čo bezduché AAA tituly namiesto toho aby napchali miliardy do vývoja minú 99% rozpočtu na megalomanské promo a vôbec ich netrápi že hrá nemá hlavu ani pätu a v podstate po prejdení nenechá v hráči žiadne emócie okrem sklamania z minutých peňazí.

    No čo je najhoršie a čo ma najviac zaráža a trápi že väčšina hráčov to takto chce a takto sa im to páči a dotujú týchto nenažraných vývojarov, ktorí v honbe za ziskom neraz sprznia meno zvučnej hernej série a bez štipky hanby sa na konci roka vychvaľujú aký to skvost stvorili že im priniesol takéto obrovské tržby. Opäť raz som si tu vylial svoje ubolené a žiaľom zlomené herné srdiečko.

    UPOZORNENIE: Táto esej len vyjadruje autorove vnútorné pocity a dojmy a nemusí korešpondovať s názormi širokej verejnosti. Akákoľvek konštruktívna kritika je vítaná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit