Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to bude skutecna vyzva, hrat hru, kde hlavni hrdina je nejnesympatictejsi postava ve hre...
  • Jak tak ctu tak se dnesnum hracum fakt nikdo nezavdeci. Jen par gameplay zaberu a kazdej to musi hned hanit.. Samozrejme ze jednička byla klasa ale to chcete aby se porad opakovalo to co uz kazdej milionkrat hral?
    • Co ja vidim, tak se jen donekonecna opakuji hloupe arkadove hry(ve kterych zabijite nepritele jak na bezicim pasu) s prisernym pribehem, prisernym dabingem(v tomto pripade mluvi hrdina tak hluboce jako by mel doktorat z filozofie a narovinu, kdyby na me takovymto tonem nekdo promluvil na ulici tak asi vybuchnu smichy) , prisernymi postavami(wtf zadna sikmooka postava ? RACIST !), prisernou AI(vrchol nekdy pred 10 lety, od te doby pozvolny pad) a tak bych mohl pokracovat. Bohuzel malokdo v dnesni dobe chce nebo dokaze udelat neco vic. Lidi uz si navykli na prumernou kvalitu "AAA" titulu.
    • Keyz
      Stačilo by, aby to byla opět realistická hra....To je celé.

      Jak Vávra popisoval fyziku vozidel ve FC k Mafii 1...To bylo něco. Zde to na tom videu vypadalo jako Saints row anebo watch dogs...Trapné.

      Navíc arkád je více a tedy kdyby opět to jádro bylo realistické, tak to nebude něco co každý viděl po 150.
    • Tak třeba to bude dobrá hra, ale kdybych představoval novou hru, snažil bych se, aby zaujala. Jedna možnost je, že jsou prostě trailer a prezentace špatné a také tu máme problém s tím, na koho jsou ukázky směřované. V Americe pravděpodobně zaujme něco jiného než tady, kde "ctíme" památku původní Mafie a čekáme spíše komornější/romantickou atmosféru. V Americe také nikoho nebude zajímat, kdo je Vávra, co si myslí a jestli ho štve, co se se značkou stalo.

      Prozatimní prezentace je zkrátka zklamání z pohledu jakési tradice a nevidím důvod, proč by se lidé nemohli vyjádřit v negativním smyslu. Třeba se pleteme a svižnější tempo bude hře slušet (a opravdu bych si to přál), ale momentálně si myslím, že Mafia III by měla být spíš prvním dílem nové značky.
  • Že je hrdina nesympatický hromotluk.. ok, takoví "mafiáni" jsou také. Hrát za Ramba je ale prostě divné. Trochu reality by hra pobrat mohla...

    Autoři mají jedinečnou příležitost využít skvělou a moc zajímavou dobu. Kdo chce trochu nasát tehdejší atmosféru, doporučuji kouknout na seriál Aquarius s Davidem Duchovnym (první 2-3 díly jsou sice trochu zmatené, ale pak už je vše super). Seriál zachycuje přesně to, co bych od hry čekal a chtěl v ní najít - drogy, děvky, smažky, probouzení se společnosti do nových zvyků (větší začleňování černochů atd.).

    Tady zatím prezentovali jen zběsilé bodání nožem do krku, přebíhání mezi překážkami s pistolí v neomylné ruce a přetažené "family forever", které mi na konci traileru bylo už opravdu protivné.
  • Zklamalo mě, že hlavní postava nebude klasický mafián, ale člověk, který se mafii mstí, bývalý člen gangu a do toho navrátilec z války. Příběh vypadá na hrozné klišé. Neohromil mě ani gameplay. Vážně to na mě působí jako GTA zasazené do 60. let. Jestli si tuhle hru někdy koupím, tak jedině ve slevě.
    • Zprvu som si tiež myslel že to tak bude, ale mám takého tušáka, že ten hlavný protagonista bude členom nejakej mafie, keď nie od začiatku tak časom určite.
  • Já nevěděl že vychází další Saint's Row.
  • MickeyMutant
    Starting Class:
    Half-Orc
    (+3 Family bonus, +2 Dagger, -5 Charisma)
  • Lukass
    Je to presne takovy jak sem cekal, psal sem to tady uz pri oznameni ze to bude mit spolecny s Mafii jen nazev. Proste to delaji lidi ktery premysli uplne jinak a taky to podle toho vypada, hlavni postava cernoch co se potyka s rasismes, proc asi.
    Ale lidi proc se rozcilovat vyjde tolik lepsich a zajimavejsich her ze neni duvod tuhle hru hejtovat ( zamerne nepisu Mafii, protoze to zadna Mafie neni) hru nechte tem co se libi a bezte hrat co bavi vas :-)

    Jinak rady bych si taky jednou zahral za heterosexualniho belocha co se potyka z rasismem, cili to co se dej dneska zcela bezne, a zname to vsichni na vlastni kuzi.
  • Dobrá,podle traileru nemůžu hodnotit hru ... ale je příšernej . A proč to píšu ? No podívejte se na Trailery Mafia a Mafia II tam už jen ztoho prvního momentu jde vycítit že ta hra bude mít něco do sebe .
    Trailer má být o představení hry . Prostředí atd... Ale tady si jen nějakej ''cápek'' jede v autě
    a vyprávý co je to rodina atd.... Je sice hezké že toho zajatého , co byl v autě předhodil aligátorům ale myslím si že to nikoho nezajímá . To co bych mohl brát za kladné bylo že ukázali, ty tři postavy v pozadí.
    Nechci teď na někoho narážet ale hodně lidí píše , ''Je tam Vito,to je skvělé'' (a vtom smyslu).
    To že tam je Vito je sice dobré ale pokud ta hra bude nějaká , jako ten trailer tak nepomůže nic , ani český dabing,který není jistý.

    Tohle je jen můj názor *4* tak si to neberte někteří za zlé . Vývojáři si stím dali,práci a já jejich tvorbu nechci nějak ''poškodit'' . Nikdy bych toto nedokázal ... JÁ NE ALE DAN jo a ještě lepší . Škoda že na tom nemá podíl *7* . Mafia III může jen překvapit .
    • MAfia 2 trailer mel minutu po osmi letech vyvoje a byl jen ze hry. Dle myho trochu pokrocili.
      • Pokročili ? No možná vtom že byl delší . Mohli tam dát nějaký záběr ze života města . To si myslím že by mělo být v této hře , kde je volný svět .
  • Hlavní, že se ti doplní fame po super driftingu, to jsem měl u mafie vždycky rád
  • Vypadá jako Magic z Jagged Alliance.
    • http://i.ytimg.com/vi/USNmRFKF4lk/maxresdefault.jpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit