Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 2Pardon
    Tak to je snad jasný. Jinak trailer hodne brutální, snad by tam mélo být i varování aby na to nekliknul nějaký mladistvý nebo dítě
  • lol, trochu lacinost
  • Ja nejak nechapu, co vas rozciluje. Vypada to stejne jako Mafia 2. Takze technicky moc hezky, ale jinak naprosto priseny. A co jste jako cekali?
  • dalsi mestska akce jakych jsou miliony dneska, opravdu nevim s čím chteji prijít když se chcou na tomhle trhu prosadit.
  • Jelikož nežiju v minulosti a navíc nepovažuju první Mafii za nejbožejší hru, co kdy byla a bude udělána (to spíš dvojka se k tomu blíží víc), mě jak traler, tak i následný kousek gameplaye velmi zaujal, takže rozhodně těším a nemyslím si, že by vývojáři něco totálně mohli zvrtat. Hratelnostně se to bude blížit určitě ke dvojce, což taky je velké plus.
  • maros.goc
    A ja som si naivne myslel, že Vita v čo do nesympatickosti už nič neprekoná a hľa, v tretej Mafii je hlavnou postavou The Thing z Fantastickej 4ky :D
    • PreidaQ
      To mě spíš ihned připomněl hrubej ošklivej ksicht Ala Caponeho.
  • Dolero
    Čekal sem Mafii II s novější grafikou. Jenomže ten gameplay, co byl uvolněn, vypadá strašně a podobá se nejvíce mixu Just Case se Saints Row . Atmosféra je fuč a co se týče hratelnosti to vypadá ještě hůře.
    U gameplayů a trailerů z Mafie II sem skákal radostí, u GTA V taky, i u toho propadáku jménem Watch Dogs sem se mohl uslintat nad tím gameplayem z E3 (asi jako většina lidí)... Gameplay na Mafii III mi dokonale tu hru znechutil, nic od ní nečekám. Ale aspoň je to výhoda, nebudu klamán o tom, jak je ta hra úžasná a skvělá a nepřijdu zbytečně o peníze :)
    • ono jestli to nebude možná tím že si vystřízlivěl a konečně dostal rozum :) než že by by byla mafie 3 otolik horší
  • Gordar
    Ty vybuchující auta vypadaly už opravdu komicky. Trochu ubrat s tou arkádou.
    Jinak to že se hraje za mulata (černocha) je prima, nechápu proč by to mělo někomu vadit, konečně změna.
    • Sr_Lobo
      Me je putna ze se hraje za mulata, me stve ze je mi (alespon dle traileru) tezce nesympatickej a chova se jak nejakej rodinnej psychonaut, coz mi k Mafii sedne asi jako veprovy kotley ke krupicovy kasi.
    • Spíš tragikomicky *15* Ze série která si zakládala na uvěřitelnosti udělat 100% arkádu ala Saints Row je určitě krok "správným" směrem..
    • Dolero
      Mně nevadí hrát za Černocha, Japonce atd., jenomže "hrdina" z Mafie III vypadá velice nesympaticky, podobně jako Connor z Assassin's Creed 3...
  • Tomu, komu se ještě nějak líbil trailer se dopuručuju podívat na tohle video od 4.minuty a zjistíte, jaká to je vskutku sr*čka *3*

    https://youtu.be/n6enkC6lF0E?t=4m

    Se slzou v oku vzpomínam jak jsem v Mafii 1 nemohl vyjet kopec díky reálnýmu jízdnímu modelu aut z 30. let *13*
    • Keyz
      *15*

      Ještě má tu drzost kecat o tom, že měl rád ovládání auta v předešlých Mafia hrách...
    • N0isy
      4:30 - Co to sakra mělo bejt!?
      • Michael Bay, spíš ten čas 4:00 mi připomněl Simpsons hit and run.
      • Těžko říct, asi papírák nasáklej benzínem..stejně jako ten záběr potom kdy to lízne 2 auta a ty okamžitě vybuchujou *15* To je úplně absurdní, takhle trapně přehnaný to neni ani v největších arkádovejch shitech.. a to, že vidim něco takovýho ve hře s názvem Mafia je pro mě celkem šok, čekal jsem aspoň nějakou věrnost původní serii *10*
  • Jestli mi chce někdo říct, že TOHLE https://www.youtube.com/watch?v=KCxXOSZABLc jsou záběry ze hry rok před vydáním, budu nejspíš zvracet. Pro jednou pominu technickou stránku věci, která je překvapivě mizerná (mají dámy a pánové ve třináctém hangáru vůbec na zdi kalendář a zaznamenali, že píšeme rok 2015?) a zaměřím se pouze na "hratelnost".

    Na úvod jednoduchá otázka: WTF?! Co to má být za mizernou arkádu? Copak se dnešní herní svět úplně zbláznil? Chápu nezbytné úlitby krabičkářům, kteří si svými páčkami chtějí také rozumně zakroutit, ale tohle je snad příliš. Červené blesky nad hlavami nepřátel - jsou snad hráči retardovaní, aby sami nepoznali, že postava, která po nich střílí, se s nimi nechce kamarádit a nehodlá je zvát na pivo?

    Nikdy jsem neměl rád GTA, ale jeho páté pokračování jsem si zamiloval. Mafii jsem miloval i přes neslaný nemastný druhý díl, ale teď mám pocit, že je to vše najednou pryč. Do vydání sice zbývá rok a možná i něco více, za tak krátkou dobu se však obvykle změní jen velmi málo věcí. V tomto případě zřejmě bohužel.

    Jo, to mám jako vážně hrát za černocha? Děkuji pěkně...
    • Ovšem ty vybuchující auta sotva se převrátí to je taky liga.
    • Vetsina helpru se da v jinych hrach povypinat...
      • Doufejme, že to půjde i zde, nicméně ukazovat tyto berličky hned na samém začátku se mi zdá poněkud nešťastné. "Pepíčku, podívej, tohle je nepřítel. Zastřel ho."
        • Nic takoveho tam neukazuji. Se na to podivej pozorne znova...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší