Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechceš tu hru rovnou zrecenzovat? Jeden trailer, rok před vydáním, ti přece úplně stačí.
  • A máme to, multikulturní akční arkádový stupidní barevný bakšiš se vším všudy. Tak to dopadne, když prodáte svá autorská práva američanům. Danovi Várovi se musí v ruce kudla protáčet. S původním hrou pojí toto pokračování jen pár převzatých jmen. Tohle už není herní business, ale jen obyčejný business. Málokdo z mladších generací to pochopí.
  • Davide, ta sympatická "trojice" z traileru je starý Vito a Joey, všiml sis? :-)
  • Lukyz
    Koukám, že na začátku traileru máme ještě upozornění PEGI 18 s krásným podtitulkem "dočasné"
    Já jsem si říkal, že k dokonalosti tomu chybí už jen PEGI 12 nebo T, konečně by jsme dostali genderově a etnicky vyážený příběh o nadlávdně a nadutosti bílého muže a jako třešničku na dortu bych přidal trochu patriotizmu a hrůzy jako PTSD, které si tito rekové přivážejí domů...
    Jo tohle by bylo nadmíru originální *1* *1* *1*

    EDIT: Ještě by mohli tady na Games vytvořit nějakou známku morální nezávadnosti, jako že by na konci recenze bylo "razítko" Grygar approves! *1*
  • No, nechám se překvapit. Zatím to na mně působí jako, jsem americkej Rambo, a postřílím vše, co se bude hýbat... Jsem nasr... štvanej a bez špetky respektu... já, já, já... pomsta, zaslepenost... a výsledek je znát už dopředu, stejně jako v amerických klasických akčních filmech. Jestli se jim do toho podaří vložit příběh s větší hloubkou, bude fajn - proto jsem taky původní díly Mafie hrál. Jinak to bude další střílečka, kterých je tu hrozně moc a název Mafia 3 zbude jen na okrasu a bude sloužit jen ke vzpomínce starších dílů. Trailer se mi líbil svým zpracováním, ale všichni tři vedlejší hrdinové z traileru mi přišli sympatičtější a hlavně ne tak nasr... štvaní a zaslepení. Takže otázka je, jestli se s Rambem z traileru bude dát mluvit. No, uvidíme.
  • prosím raději udělejte Hidden and Dangerous 3
  • Veď by som sám sebe klamal, keby som povedal, že to tak nie je. Sám musíš uznať, že mám pravdu.
  • Dneska je černočerný den pro Česko, sparta s plzní dostanou takhle za vyučenou a amíci takhle krásně zku*ví českou klasiku... mafia *13*
  • Video z gameplay. To je prebarevna, nerealna hruza...
  • Hold časy keď hry predstavovali pre hráča výzvu, dokázali zaujať príbehom a ktoré zanechali v hráčovi silné emócie na ktoré s nostalgiou spomínajú do dnes sú preč. Máme tu dobu plnú akčných, stupídnych a primitívnych sračiek, ktoré nevyžadujú od hráča aby čo len na chvíľu pri hre využil svoj mozog a kde stačí strieľať, trieskať či vyhadzovať do vzduchu všetko čo sa pohne a samozrejme pri týchto aktivitách nesmú platiť pozemské zákony fyziky, veď uznajte sami, to by už nebola taká sranda že áno.

    Nechcem hodnotiť hru na základe traileru a gameplayu z alfa verzie ale mám silný vnútorný pocit že tento diel Mafie sa na mojom PC neobjaví a ani toho nebudem ľutovať.

    Škoda že dnešná doba vývoja hier je tak trochu naopak. Hry s potenciálom krachnú na nedostatku finančných prostriedkov zatiaľ čo bezduché AAA tituly namiesto toho aby napchali miliardy do vývoja minú 99% rozpočtu na megalomanské promo a vôbec ich netrápi že hrá nemá hlavu ani pätu a v podstate po prejdení nenechá v hráči žiadne emócie okrem sklamania z minutých peňazí.

    No čo je najhoršie a čo ma najviac zaráža a trápi že väčšina hráčov to takto chce a takto sa im to páči a dotujú týchto nenažraných vývojarov, ktorí v honbe za ziskom neraz sprznia meno zvučnej hernej série a bez štipky hanby sa na konci roka vychvaľujú aký to skvost stvorili že im priniesol takéto obrovské tržby. Opäť raz som si tu vylial svoje ubolené a žiaľom zlomené herné srdiečko.

    UPOZORNENIE: Táto esej len vyjadruje autorove vnútorné pocity a dojmy a nemusí korešpondovať s názormi širokej verejnosti. Akákoľvek konštruktívna kritika je vítaná.
  • Keyz
    Stačilo by, aby to byla opět realistická hra....To je celé.

    Jak Vávra popisoval fyziku vozidel ve FC k Mafii 1...To bylo něco. Zde to na tom videu vypadalo jako Saints row anebo watch dogs...Trapné.

    Navíc arkád je více a tedy kdyby opět to jádro bylo realistické, tak to nebude něco co každý viděl po 150.
  • Tak třeba to bude dobrá hra, ale kdybych představoval novou hru, snažil bych se, aby zaujala. Jedna možnost je, že jsou prostě trailer a prezentace špatné a také tu máme problém s tím, na koho jsou ukázky směřované. V Americe pravděpodobně zaujme něco jiného než tady, kde "ctíme" památku původní Mafie a čekáme spíše komornější/romantickou atmosféru. V Americe také nikoho nebude zajímat, kdo je Vávra, co si myslí a jestli ho štve, co se se značkou stalo.

    Prozatimní prezentace je zkrátka zklamání z pohledu jakési tradice a nevidím důvod, proč by se lidé nemohli vyjádřit v negativním smyslu. Třeba se pleteme a svižnější tempo bude hře slušet (a opravdu bych si to přál), ale momentálně si myslím, že Mafia III by měla být spíš prvním dílem nové značky.
  • to bude skutecna vyzva, hrat hru, kde hlavni hrdina je nejnesympatictejsi postava ve hre...
  • Prosím, zopakuj ještě párkrát, že je to kvůli casual konzolistům. Je to tak sexy. Úplně cítím, jak ti raší strniště na tváři. *14*
  • Jak tak ctu tak se dnesnum hracum fakt nikdo nezavdeci. Jen par gameplay zaberu a kazdej to musi hned hanit.. Samozrejme ze jednička byla klasa ale to chcete aby se porad opakovalo to co uz kazdej milionkrat hral?
  • Že je hrdina nesympatický hromotluk.. ok, takoví "mafiáni" jsou také. Hrát za Ramba je ale prostě divné. Trochu reality by hra pobrat mohla...

    Autoři mají jedinečnou příležitost využít skvělou a moc zajímavou dobu. Kdo chce trochu nasát tehdejší atmosféru, doporučuji kouknout na seriál Aquarius s Davidem Duchovnym (první 2-3 díly jsou sice trochu zmatené, ale pak už je vše super). Seriál zachycuje přesně to, co bych od hry čekal a chtěl v ní najít - drogy, děvky, smažky, probouzení se společnosti do nových zvyků (větší začleňování černochů atd.).

    Tady zatím prezentovali jen zběsilé bodání nožem do krku, přebíhání mezi překážkami s pistolí v neomylné ruce a přetažené "family forever", které mi na konci traileru bylo už opravdu protivné.
  • Zprvu som si tiež myslel že to tak bude, ale mám takého tušáka, že ten hlavný protagonista bude členom nejakej mafie, keď nie od začiatku tak časom určite.
  • Zklamalo mě, že hlavní postava nebude klasický mafián, ale člověk, který se mafii mstí, bývalý člen gangu a do toho navrátilec z války. Příběh vypadá na hrozné klišé. Neohromil mě ani gameplay. Vážně to na mě působí jako GTA zasazené do 60. let. Jestli si tuhle hru někdy koupím, tak jedině ve slevě.
  • Sr_Lobo
    Aha tak tomuhle teda rika ten socialni zivot soucanosti *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit