Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rozešli to všude, celej internet ať je toho plnej :)
  • http://www.imgup.cz/image/P7B
  • Beep_Beep_I_am_Jeep
    Děkuji za reakci. Nicméně, nechápu, proč by to mělo vadit? Více lidí, více názorů. Nebo je snad novinka o Mafii 3 jen na jednom webu? Že bychom jí na ostatních herních webech zakázaly, ať není novinka všude.
  • Uz jsi to stejný napsal na Hrej.cz, tak už zbývá jen eurogamer, doupe a zing.
  • Ale Dan v hrobě není a nevadí mu to ;)
  • Beep_Beep_I_am_Jeep
    Trailer úžasný, hlavní hrdina mi přijde také skvělý, Vito potěšil, řeči o rodině se mi také líbily.

    Gameplay šílený, pohyb postav hrozný, řízení aut je podle toho, co jsem viděl, také hrozné. Grafika v noci skvělá, ve dne o hodně horší, snad to ještě doladí.
    O srážkách s auty vůbec nemluvím (radši).
    Soundtrack se mi velice líbí, nevím proč, ale připomíná mi to True Detective. Prostředí také skvělé. Přestřelky vypadají jako ve druhém díle, takže s tím problém nemám. Řešení tachometru se mi také líbí, i když je to drobnost.

    Celkově nevím, ale připadá mi to jako Just Cause, Mafia mi vždycky přišla taková vážnější, realističtější. Toto mi přijde příliš akční, uvidíme.
  • Ten zúfalo negativistický až priam agresívny postoj ku hre od prítomných prispievateľov, ktorí dokážu už len na základe kratučkej pred-renderovanej ukážky spolu so b-roll ukážkami zo samotného hrania odhadnúť kam hra smeruje a o čom v skutočnosti bude.. Spamätajte sa, chováte sa ako rozmaznaní sopliaci, ktorí bezpredmetne kritizujú hru len preto, že to nerobí namiesto američana nejaký čech.

    Hra podľa mňa vyzerá celkom dobre až na zopár vecí, na ktorých ale môžu do vydania ešte popracovať, patria medzi ne najmä tie vybuchujúce autá alá Michal Zátoka a to automatické zameriavanie na kolesá áut, ktoré keď prestrelíš tak sa prekotia na kapotu ako keby ste im pod kolesá hodili betonový stĺp.
  • TheGGG
    big mac si dám rád kdykoliv, lepší než český blafy
  • The_Troll
    Boha jeho, takže halušky už tým dupľom nie...takže ostáva len hnusný Big Mac.
  • h0p3
    To je přesně ono. Když hrát za hajzla, tak ať už i tak vypadá. Na nějaký soucítění s těmahle lidma nejsem zvědavej. Jedinej s kým jsem v téhle sérii kdy sympatizoval byl Frank v jedničce.

    A je fakt, že ty kecy o rodině byly hodně over the top.
  • VaZqeZ_EU
    Kdyby byl Dan v hrobě, určitě by se otáčel. Aneb, jak se dá sprasit "český" klenot...
    Avada Kedavra na ně *16*
  • Moc nechápu ty negativní ohlasy, když vůbec nevíme, jaká ta hra bude, jaký bude mít příběh.
  • h0p3
    To jo, ale Tommy se živil jako taxikář a práce se neštítil jako Vito. A co si budeme namlouvat, jednička je hodně romantická v tomhle ohledu. U dvojky mi přišlo, že se tohohle romantickýho pohledu na věc chtějí zbavit a ukázat co za hajzli to ve skutečnosti je. Což skončilo tak na půli cesty, jak je vidět.
  • TheGGG
    no jo no, holt nedělají to čecháčci, tak tam nebude vepřo, knedlo, zelo, nasávání v hospodě a brblání nad mizernou existencí
  • Ovšem ty vybuchující auta sotva se převrátí to je taky liga.
  • Ty si to špatně pochopil. Chce se mi z tebe zvracet. A co Tommy? Ten ti jistě nevadí, přitom sám se přiznal v příběhu, jakmile viděl kvádra mafiánů, už mu stříkala radost, a chtěl se k nim přidat.
  • Vybuchujici auta OMFG, to je neco co v zivote nepochopim, tedy chapu to takhle, i mne bavi obcas blbnout v GTAcku nebo tak, ale u Mafie? Tady bych spis cekal realisticky gameplay, mne prisli uz i auta v prvni mafii az moc explozivni a to vybuchovali jen kdy hrac opravdu chtel, tohle je hnuj.

    Zatim snad vsechno, co rekli mne moc nenadchlo, zasazeni zni dobre, ale moc toho neukazali, tak se bojim i u toho. A co se tyce grafiky tak u "next-genu" sem cekal vic, i kdyz na grafiku ja osobne kaslu.
  • GTA+Max payne - Mafia1+2= Mafia 3
  • Jako je pěkný že tam bude i Vito, ale Michael Bay to režírovat nemusel
  • Vito mi byl take tezce nesymapatickej. Tento mi je nesympatickej jen vzhledove (hlavne ty rty)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší