Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • much0J
    Tim pádem nějakej slušnej Čech taky nemůže mít kreativního ducha aby udělal něco lepšího, než co USA chrlí pásově jedno za druhým viď? Takový totiž nejsou, všichni jsou břídilové. Jestli je tu někdo větší Čech tak leda ty.
  • Já nevěděl že vychází další Saint's Row.
  • Uplně jiná hra...
  • Som si takmer istý, že to vyladia alebo bude sa to dať vypnúť a že to je len kvôli konzolistom. Hra podľa mňa vyzerá k svetu a ak príbeh bude aspoň rovnako dobrý ako pri predošlých hrách, spolu so spracovaním mesta a podareného jazdného modelu, tak ani minútu nebudem váhať nad kúpou.
  • Som si takmer istý, že to sa bude dať vypnúť v nastaveniach, že to je len pre casual konzolistov aby vedeli kde majú mieriť.
    Celkovo to na mňa pôsobí veľmi zaujímavo, najmä to zasadenie do fiktívneho mesta inšpirovaného new orleans.
  • MickeyMutant
    Starting Class:
    Half-Orc
    (+3 Family bonus, +2 Dagger, -5 Charisma)
  • Asi jako Farcry 3 nebo Farcry 4.... *3* kdo hrál pochopí.
  • Pokročili ? No možná vtom že byl delší . Mohli tam dát nějaký záběr ze života města . To si myslím že by mělo být v této hře , kde je volný svět .
  • Lukass
    Je to presne takovy jak sem cekal, psal sem to tady uz pri oznameni ze to bude mit spolecny s Mafii jen nazev. Proste to delaji lidi ktery premysli uplne jinak a taky to podle toho vypada, hlavni postava cernoch co se potyka s rasismes, proc asi.
    Ale lidi proc se rozcilovat vyjde tolik lepsich a zajimavejsich her ze neni duvod tuhle hru hejtovat ( zamerne nepisu Mafii, protoze to zadna Mafie neni) hru nechte tem co se libi a bezte hrat co bavi vas :-)

    Jinak rady bych si taky jednou zahral za heterosexualniho belocha co se potyka z rasismem, cili to co se dej dneska zcela bezne, a zname to vsichni na vlastni kuzi.
  • Jak muže hra ve který se objeví 4 blesky nad postavama "chyť mě" vypadat dobře? :D Ten gameplay je strašnej... tohle neni mafia jak všichni znaj ale sra*ka.
  • MAfia 2 trailer mel minutu po osmi letech vyvoje a byl jen ze hry. Dle myho trochu pokrocili.
  • ono jestli to nebude možná tím že si vystřízlivěl a konečně dostal rozum :) než že by by byla mafie 3 otolik horší
  • Dobrá,podle traileru nemůžu hodnotit hru ... ale je příšernej . A proč to píšu ? No podívejte se na Trailery Mafia a Mafia II tam už jen ztoho prvního momentu jde vycítit že ta hra bude mít něco do sebe .
    Trailer má být o představení hry . Prostředí atd... Ale tady si jen nějakej ''cápek'' jede v autě
    a vyprávý co je to rodina atd.... Je sice hezké že toho zajatého , co byl v autě předhodil aligátorům ale myslím si že to nikoho nezajímá . To co bych mohl brát za kladné bylo že ukázali, ty tři postavy v pozadí.
    Nechci teď na někoho narážet ale hodně lidí píše , ''Je tam Vito,to je skvělé'' (a vtom smyslu).
    To že tam je Vito je sice dobré ale pokud ta hra bude nějaká , jako ten trailer tak nepomůže nic , ani český dabing,který není jistý.

    Tohle je jen můj názor *4* tak si to neberte někteří za zlé . Vývojáři si stím dali,práci a já jejich tvorbu nechci nějak ''poškodit'' . Nikdy bych toto nedokázal ... JÁ NE ALE DAN jo a ještě lepší . Škoda že na tom nemá podíl *7* . Mafia III může jen překvapit .
  • Hlavní, že se ti doplní fame po super driftingu, to jsem měl u mafie vždycky rád
  • jen se pas, vepříku
  • Ten hejt je pochopitelný. Fanatičnost českých uživatelů je vypěstovaná Vávrem, JD (nyní Eurogamer) a Kolářem (taky Eurogamer a také vývojář Mafie). Nic proti nim osobně, ale je pochopitelný, když tu média pěstují herní nacionalismus ve prospěch českých her, že to ti lidi poplivou, i když na tom ti češi přece jen dělají (stačí jen hledat drobky). Pokud jsem pochopil, makaj na tom lidé ze Star Wars, Bioshocku a původní Mafie (viz linked in).

    Vybuchující auta dle mého doladí a chlapík na prezentaci má možná zaplé cheaty, jinak by sám vybouch, nebo by to bylo špatně doladěný. Kola jsou příliš lehký, ale to se dle mýho bude dát vypnout a trefit kolo za jízdy s gamepadem by bylo myslím frustrující.
  • Jen pis. Sice s tebou nesouhlasim, ale nenech se otravovat ;) Cim vic nazoru, tim lepe - to plati asi na kazdym webu.
  • http://i.ytimg.com/vi/USNmRFKF4lk/maxresdefault.jpg
  • Vypadá jako Magic z Jagged Alliance.
  • No, řekněme standardní verbovací průpovídka. Nepromlouvá hráči do duše tolik, jako před pár lety úvaha o zabíjení zvířat, když je k tomu dobrý důvod. Nebylo to špatný, jen to holt nemělo takovej drajv a napětí, ale nakonec vždyť je to spíš teaser než trailer. Spekulovat o čemkoliv na základě teaseru nechci. Jen přání nám všem, ať je to zábavná hra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit