Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jízdní model má evokovat akční filmy typu Bullit, myslím, že povedeně. I slabší hráč má pocit, že je dobrý řidič, simulační mód však přidá jen přetáčivost v zatáčkách a na mokru (povinnost zapnout). Celkově se mi auta ovládají lépe než v konkurenčních hrách tohoto typu. Střelba a auta tu za mne fungují dobře, AI je srovnatelná s jinými hrami, výše zmiňované hvízdání je "overpowered feature" a né otázka inteligence. To znamená, že ji lze opravit velmi snadno patchem. Opět čistě za mě osobně i ty souboje fungují hezky, jako v béčkovém akčním filmu (se Segallem a spol.).
    Na závěr dvě doporučení - nehrát hru v kuse a vybodnout se na to, že je to pokračování série M., je to jiná hra, která se hezky hraje, není-li člověk naprostý hňup co musí omílat 100x řečené. Na fixech krizových věcí se pracuje, možná release PC verze ve stejný den nebyl šťastný, ale kdo si vzpomene na GTA4 problémy? Dyť se to nedalo dlouho hrát.
  • To jsem samozejme udelal ale ptam se lidi tady co treti Mafii vyzkouseli.
  • Stačí číst.
  • Tilwaen
    Fanoušek nefanoušek, pokud v den, kdy si chceš koupit tříáčkovou hru, nejsou k dispozici žádné recenze, mělo by se ti v hlavě rozblikat varovné červené světýlko. Pokud si už hru musíš za každou cenu koupit dřív, než recenze vyjdou, obvykle není problém zažádat si o refund.
  • Mě akorát zaráží ta neskutečná drzost a arogance... moc dobře si byli vědomi toho, že ta hra není dobrá. Neposkytnutí hry před vydáním herním serverům je toho důkazem, důkazem, že spoléhali a využili fanoušky této série. Myslím, že nakonec na tom braku slušně vydělali a teď se ještě smějou. Je to hnus... chovají se jako *12* *12* *12* Tohle by měl v herním průmyslu někdo začít hlídat... a takové tunely trestat vysokýma pokutama.
  • jak jsou na tom vlastne v M3 auta? Rozjel jsem ted znova M2 a hned jsem si vzpomel ze rizeni je jedna z tech veci co me na M2 bavilo uplne nejvic!
  • Myslim, ze Daniel Vavra to vystihl nejlepe:
    "Je smutný, že je to takřka po všech stránkách horší než M2. Vlastně je to naprosto neuvěřitelný. A hlavně po grafické stránce to nechápu s vyjímkou ksichtů, ale i faciálky jsem už viděl lepší. Design je bez komentáře a příběh je vcelku tuctovej, ale u her platí, že mezi slepými je jednooký králem a když si vybrali "kontroverzní" téma tak mají charisma +10 bez práce."
  • Paulcz
    jojo, GTA V :)
  • Ubisoft to jednou udělal s AC Unity, původně placené DLC vydali zdarma jako omluvu za zmršené Unity jako celek. Hangar by si z nich mohl vzít příklad. Ale ten jejich game director, co se s ním vedli rozhovory, na to moc nevypadá, to je takové menší ego, které se pyšní tím že ty předchozí díly ani nehrálo :D
  • My víme že Čelisti dělalo spousta lidí, herců, střihač, kameraman... a přesto je to film Stevena Spielberga.
  • Tato AI mi přijde dost reálná, jestli je to pravé http://imgur.com/gallery/WBqpT :o) ooo)
  • Lukass
    Fear!!!
  • Zdenda666
    Která hra měla dechberoucí AI ?
  • Fordzy
    Správně pochopení je to, že Joe umřel. Podle tvé dedukce nemá konec dvojky žádné vyústění. Smrt Joea byla pro Vita ponaučením. Ve trojce je Joe živí, protože trojku psali nějací američtí hlupáci a očividně neměli důvod a ani nechtěli konzultovat s Danem Vávrou jeho původní vizi.
  • Umělá inteligence je komická.
    Stačí někoho zabít, stoupnout si před telefonní budku a lidi, co na vás chtěj zavolat policii poběží přímo k vám.
  • Mart9
    Tak ty tu ze mě děláš hlupáka, že jsem nepochopil konec a zároveň sem dáš video, kde přežil *1*

    A opět - jediné správné pochopení je to, že ho SEJMOUT CHTĚLI.
  • Fordzy
    https://www.youtube.com/watch?v=ARrk8z7fqF8
    Joe je očividně spokojený. Amíci mají prostě rádi happyendy. Jsem se musel smát, když jsem to viděl. *15*

    Pokud si nepochopil, že ho ve dvojce sejmuli, tak ti to asi nemá cenu vysvětlovat. *1*
  • Mart9
    Fordzy: Vážně je ve trojce kromě Vita i Joe?

    A jaký nepochopení??? Jasně jsem napsal, že ho chtěli sejmout. To je to úplně nejjasnější pochopení celého konce. Kdokoliv píše něco jiného, nemá pravdu, pokud to scénáristé hry někde oficiálně nepotvrdili.
  • Fordzy
    Podle pochopení/nepochopení konce Mafie 2, by se dali rozlišovat dva druhy hráčů: Ti chytří a ti "druzí". Ne všechno musíš mít naservírováno na stříbrném podnose. A stejně Joe v Mafii 3 zase obživl, takže celé ponaučení z konce dvojky je úplně v řiti. *7*
  • frantisek_nejezchleba
    hrál jsem to na PS3 a nevím, možná to bylo chybějící mimikou (grafické řešení toho portu je fakt něco nevídaného ve špatném slova smyslu), ale z konce jsem nic necítil. Vůbec nic...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit