Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Meow
    Femto ten titul ve ztrapňování dávno má. Srovnávat Zaklínače 3 s tímto paskvilem je diagnóza.
  • Veskoslav
    No jistě Femťáčku, máš pravdu. Stačí? Můžeš už jít hajinkat.

    P.S: Už začneš kňučet u sebe, že si naklikáváš nebo se naklikává jenom všem okolo? *1*
  • Femto
    Je smutné, že trapný příběh v Zaklínači neumíš obhájit jinak než Applem a Dark Souls. To jen potvrzuje moje slova, že je opravdu strašný *3*
  • Meow
    Za mě 2/10.
  • Veskoslav
    Vyděl *1*
  • Femto
    Běž mu poradit, jak se to dělá. Ty takový mistr světa amoleta, který zvládá vše od raketové inženýrství až po neurochirurgii, by jistě měl co panu Smutnému poradit.
  • dej si pěstí! Lidi na tom dřeli dnem i nocí a ty to svedeš na nějakýho boha co se nemá ani k tomu aby se třeba podepsal na měsíc aby každej aspoň v noci vyděl, že papá neni vymyšlená bytost z pohádky. Bůh NENÍ A JESTLI JE tak je to otec co uteče od dětí a nechá je pochcípat stářím a nemocema samotné v chaosu světa
  • jasne v emerickejch paratech :D
  • VaZqeZ_EU
    Rant o nebi https://www.youtube.com/watch?v=g24KExuSBMk by AngryJoe *15*
  • Veskoslav
    To byl Smutný. A ten je nadšený i z prohry vlastního týmu.
  • KrPa
    Místní pazgřivec, který musí všude hanit zaklínače a vyzdvihovat konzole...
  • No mozno po par rokoch, pri dnesnom trende, budeme pisat ze vlastne ani ta Mafia III oproti prave vydanej Mafii 4 nebola az taka zla :-) *1* *1*

    Ale ono ta Mafia 3 nieje uplne tragicka, len by potrebovala par mesiacov na technicke doladenie. Pripadne mozno pol roka na dotiahnutie grafiky. S hernymi mechanizmami a sposobom ako su "riesene" misie, tazko povedat ci by sa dalo v rozumnom case nieco robit ale uplne by stacilo keby to nenazvali Mafia 3 ale nejako inak, a hned by bolo hodnotenie mozno lepsie.
    Ono ale celkovo ten nazov mafia mi k cernochom moc nesedi, nic v zlom. V principe je to vsetko organizovany zlocin ale tak nejak sa ustalilo ze mafia je prevazne talianska alebo aspon gangstri v oblekoch (politici?), cinania a azia su triady, japonci maju jakuzu, pri cernochoch su to vecsinou gangy, stredna amerika - kedze prevazuju drogy tak su to karetly atd.
    Proste Mafia do oblasti New Orleans, ako oznacenie organizovaneho zlocinu sa moc nehodi, aj ked tu vystupuje zopar talianov.
  • Inquisitor
    První Mafie zůstává nepřekonaná. Tak snad příště :D
  • Vávra se musít otáčet..... Na židli !
  • Shenkster
    Za mě maximálně 4/10...jedinný co je na tý hře dobrý je soundtrack...samej bug, graficky to vypadá hrozně, AI je totálně tupá, řízení docela ujde. Není to ale Mafie. To ani náhodou !
  • Lukass
    O to ve hrach jde predevsim *1*
  • No nechcem nejak hanit games.cz ale po nadsenych hodnoteniach z hrania demoverzie v Londyne, tusim, ked o tom hovorili vo FC alebo vcerajsieho hrania tu a jemne "kritickemu" pohladu, si asi uvedomili po reakciach ze nejake vysoke hodnotenie by nepreslo. Pride mi to skor take hodnotenie z rozumu.
  • Femto to se snažíš o titul mistra světa ve ztrapňování se nebo co to tu předvádíš?

    Hlavně nezapomeň nakliknout ten jeden osamělý plus sobě a mínus veskoslavovi *1*
  • Veskoslav
    Ale jistě Femťáčku. Je zvláštní, že když mám -300, tak držíš hubu:) Jak říkám, jdi si fňukat do DS, jak Tě nikdo nemá rád:) A i tam můžeš neustále opakovat, že W3 je brak pro nerdy a ichtylní děcka.
  • Erendiel
    5/10 ? *8* https://www.youtube.com/watch?v=95SYdjRVCR0

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit