Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • James110
    Je třeba se ted omluvit verejne jak jsem pomlouval Mafia 2 protoze ve srovnani s timto to byla pecka, Jediny duvod proc hrat Mafia 3 je pokud chce clovek vedet jak pribeh dopadne. jinak nuda nuda nuda. At se vyvojari vzpamatuji, je rok 2016, meli engine meli za sebou jednu stejnou hru a presto z nich vyslo toto. Jsem zklamany.Ted je to jen prazdny svet a mozna DCL mozna patche, mozna komunita z toho jednou udela. 6/10!
    • KrPa
      To radeji usetrim 1200 kc a podivam se na YT na nejaky lets play zadarmo.
      • Zdenda666
        Hry jsou od toho aby se hrály.Dívat se má člověk na filmy.
        Nic proti lets playum :)
      • Femto
        Jo, to jsi jim to nandal...
  • Jen jsem chtěl poděkovat za odkaz na ReShade , už nevím kdo ho postoval ve vlákně u GamesPlay.
    Grafika je konečně ostrá! Velká změna! Paráda.
    • Jen aby byl vidět rozdíl v grafice, pár ukázek:
      Původní grafika:https://postimg.org/image/csjin9mnh/
      Po ReShade: https://postimg.org/image/y3h2rj4rx/
  • SimcaJB
    Musím Mafii 3 ohod­no­tit níz­kým ohod­no­ce­ním, které pro­stě výš dát nejde. 50 % je pro­stě málo a stu­dio, které tuto hru stvo­řilo, by se mělo zamys­let na tím, jestli má být nějaké pla­cené DLC, nebo zdarma. Asi bude pla­cené, ale kvůli kva­litě zpra­co­vání celé hry, bych si přál, aby pří­davné balíčky byly zdarma, aby vše, co tvůrci zapo­mněli a do hry nedali, bylo zdarma. Updaty, pří­bě­hové DLC i nová auta.http://www.zk4.cz/7n
    • Ubisoft to jednou udělal s AC Unity, původně placené DLC vydali zdarma jako omluvu za zmršené Unity jako celek. Hangar by si z nich mohl vzít příklad. Ale ten jejich game director, co se s ním vedli rozhovory, na to moc nevypadá, to je takové menší ego, které se pyšní tím že ty předchozí díly ani nehrálo :D
  • VaZqeZ_EU
    Rant o nebi https://www.youtube.com/watch?v=g24KExuSBMk by AngryJoe *15*
  • Tony2309
    Nechápu proč si stěžujete že se pořád mise opakují a je to nuda!!! Třeba Call of Duty je furt to samý dokola,dojít z bodu A do bodu B a přitom kosit hromadu nepřátel. A Těch dílů je hromada a taky si nikdo nestěžuje že po několikátý hraje téměř to samý akorát v jiným prostředí!!!!
    • Goblin
      Umm... Protože CoD nikdy nic jiného neslibovala? Sám nejsem fanouškem Mafie, ale podle těch co jsou, má Mafie na víc. Jde o to, že trojka nedostála marketingovému hypu a to se jen tak neodpouští. Call of Duty dává přesně to, co se od ní očekává. Nic víc, nic míň.
    • nightborne
      Umm, proč? Protože se opakují a je to nuda. Proto.
      • Tony2309
        Hlavně že mise v Call of Duty se neopakují že tvl!!
  • DonVirtuous
    Dobře napsaná recenze. :)))
  • Preed
    Pri mafii som sa bal jedinej veci a bola jedna vec co ma zaujimala,ci ta hra bude mat repetitivny obsah a presne to sa aj stalo,no co uz...tak mozno inokedy.
  • frantisek_nejezchleba
    jen bych rád dodal, že M3 rovněž nedbá na detaily (viz srovnávací videa M3 vs. M2 a vs. M1).

    Suma sumárum: na hře není nic nosného (takový mám pocit z recenze), ani neobstojí v detailech. Nehrál jsem, ale můj názor je, že M3 nemá k absolutnímu dnu daleko.
  • Veskoslav
    Mafia 3 – PC Low vs. Medium vs. High detailed Graphics Comparison 1440p

    https://www.youtube.com/watch?v=Sk4rGq8IExk

    Občas mi přijde, že high a low jsou stejné....
  • Morraw
    Každý hodnotí jinak a má ve hrách jiné priority a podle toho také dokáže přehlédnout jisté nedodělky. Já jsem od nové Mafie mnoho neočekával a přesto, že má dost nedostatků, tak jsem si na ní dokázal najít pár věci, díky kterým mě baví. Přesto to neodpovídá AAA kvalitě a jen 2K a Hangar13 vědí, kdo na tom má nějvetší podíl (hádám, že 2K)
    ++ Skvěle vybraný soundtrack (už se těším, až si pustím desky :))
    ++ Styl vyprávění příběhu, animace cutscén, herecké výkony, dabing, pohled z druhé strany, Vito
    ++ Lincoln - byť je to takový chladnokrevný psychouš jako byl třeba Aiden, tak je mi celkově ta postava sympatická
    +- Grafika je v základu díky vintage filtru opravdu strašná. Naštěstí pro PC hráče se tento neduh dá vypnout a hra prokoukne. A ikdyž se přímo nekochám, tak existuje pár momentů, kdy si típnu obrázek. Přesto má hra problémy s nasvícením, některými texturami, počasím a oblohou celkově. Opravdu černá noc je ovšem skvělá.
    +- příběh je hlavně o pomstě, což je dost přímočará cesta a zatím se mi nezdá, že by hra úplně vužívala situace z té doby (rasismus, Vietnam..) a celkové téma. A celkově me překvapilo jak přímočaré násilí tam je a nikdo ani nemrkne.
    +- detaily pro mě nejsou všechno a třeba věci jako nutnost doplňovat benzín, poškození či vylepšování vozů nebo změna oblečení Lincolna nejsou věci, které by pro mě hratelnost posunovali někam dál. Přesto mi třeba vadí, že se autem zarazíte třeba o lavičku nebo dokonce křoví, tak se radši všemu vyhýbám. Vozový park mi také přijde celkem chudý.
    +- mise se opakují jako v jakékoliv jiné open-world hře. tady vidím problém v tom, že jsou dost statické. Ale třeba budou časem i jiné. Mám ale pocit, že když nějakou misi poděláte, tak po restartu je úkol trochu jinde a nebo když někoho honíte v autě, tak nejede vždy stejnou cestou.
    +- Obtížnost bývá u open-world her většinou nízká a tak je tomu i zde. Myslím ale, že Hard mění počet nepřátel a možná i některé objekty u skriptovaných misí. Přesto tam není žádná výzva, ale nevzpomenu si na žádnou open-wold hru tohoto typu, kde by nějáká byla. Rentgenové vidění nepoužívám.
    -- Optimalizace a zprasený port. Čekal jsem na fps unlock, ale měl jsem dropy 30-50, takže jsem si to zamknul zpátky na 30. To sice není pro open-world hru ideální, ale pořád lepší než ty dropy. Naštěstí mě zatím nepotkaly žádné bugy nebo glitche. Momentálně dávám pauzu a počkám si na další patche. Hra mi za to stojí, abych si ji zahrál v lepší technické kvalitě. A Season Pass vypadá taky dobře.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit