Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • problem filmu podle her je to ze se v 90% nedrzi pribehu hry a tim padem pokud je to blbost pro verejnost tak je to blbost i pro hracskou komunitu ktera je schopna i neco odpustit pokud by se drzeli jejich oblibenyho pribehu
    • Psychotic
      Nemyslím. Jestli něco vidět nechci, je to hra převedená do filmu krok za krokem.
  • Assassin's Creed bych jako film uvítal, ale Ghost Recon určitě ne, stříleček je tu jak nas..seto... Nebránil bych se ani AC1, nemám nic proti muslimům, navíc při křížových výpravách byli v právu, křižáci je sprostě napadli kvůli nesmyslu se svatou zemí.
  • no assasina by sfilmovať mohli bola by to paradička :)
  • Tak já myslím, že záleží hlavně na tom, kdo si to veme na triko. Třeba právě již zmiňovaný Uwe Boll dělá úděsný filmy podle her. No spíš bych řekl parodie. Jinak se ty jeho filmy ani rozdejchat fakt nedají *1* . Třeba takový half-life, mass effect nebo assassins creed má výborný základ pro kvalitní film. U toho ghost reconu si nejsem za až tak jistý. Splinter cell by byl určitě lepší. Akorát nevím kdo by hrál Sama Fishera, aby vypadal jako Fischer a zároveň aby měl hlas jako Michael Ironside. To fakt nevím *1* .
  • no assasi by bol zauimavy, al ghost recon, nwm to by uz ebolo ta dobre
    • *blbne mi keyboard*
  • No na Ghost Recon at se rovnou vykašlou,nic proti té hře ona mě celkem bavila ale první díl nám naservíroval 100x viděnou zápletku o tom jak ruští nacionalisté se snaží destabilizovat Rusko ale je mě jasný že producenti nasáli průser v Mexiku takže to bude něco ve smyslu drogový karteli dostali do rukou střely země-vzduch,jadernou hlavici nebo česnek z Číny a jelikož je to velké nebezpečí pro Ameriku tak tam pošleme super-futuro tajnou jednotku aby tam zřídili pořádek.Obávám se že film ve stylu Zelená zona by jsme se těžko dočkali a spíš bych to viděl na nechtěnou parodii ve stylu Stealth:Přísně tajné
  • Hanzales
    Film se dá natočit o čemkoliv (podle čehokoliv), otázka je jak, nebo spíše, kdo má na natáčení hlavní podíl :) *4*
  • ježiš snad radši ne, zase to bude stejnej trapas jako filmy Tomb Raider, Resident Evil, Doom apod...jedine film podle hry, kterej se docela povedl byl podle mě Silent Hill
  • Uwe z toho udela trhak *1*
    • postal bol perfektny film
      • aha a proto dostal zlatou malinu za nejhorsi rezii a za nejhorsi vedlejsi roly *1* ale tak kazdemu se libi nevo jineho jen ze Uwe vetsinou toci filmy podle her a vetsinou to dopada katastrofalne
        • sak to bol presny postal vo filmovej podobe ... to ze to dostalo nejake debilne ocenenia s tym nema nic spolocne... ked si to pozres a zahras postal 2 tak to pochopis
          • Uwemu nevěřim ale pokud je to parádní satira jako hra tak proč ne.
  • Válečných a military filmů tu je víc než dost. Ale film podle AC2 si dokážu představit a dokážu si představit, že mě vytáhne do kina.
    Už jen ty lokality jako jsou benátky (nedávno točený film Turista je tam vcelku parádně natočený) a další místa kde se Ezio pohyboval. Klidně by se dal film postavit na příběhu, který byl ve hře. Dát tomu spád a do hlavní role osvědčeného parkouristu a máme tu parádní film :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit