Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Film na motivy AC2 bych rád viděl. Ale já osobně bych se stranil jmen jako Cameron, Besson nedej bože Uwe nebo snad i Tarantino (i když jako druhej pohled na věc :-) ). Nechal bych to natočit Jacksona :-) jeho pohled na věc by byl určitě někde trochu jinde a podle mě by tomu dal trochu rozumné duše. Herci to je jiná kapitola..... A Ghost Recon? Jo ale před 10-ti lety postavené na původním GR a s neotřelým scénářem od Clancyho. Už má ze scénářů taky vyhrabanou palici a nic novýho pěknýho nevymýšlí. První pětice knih byla pecka, pak už to šlo dolů...
  • AC 2 ma velkej potencial stat se dobrym filmem :-)...kdyz by se pridal dobrej scenar a dobry osazeni a dobra rezie...tak pohoda...jak se krasne povedl taky AC: Lineage...suprovej minifilmek...preju AC aby to vyslo
  • ale AC nech toci Cameron, abo Nolan... a Uweho by mali cierno fixou vymazat z IMDB
    • Cameron nebo Nolan (neříkám, že to jsou špatní režiséři) by znásilnili atmosféru a zpracování filmu, pokud by chtě nechtě museli točit takový film.. když už vybírat s takových velikánu tak buď Scott nebo Snyder.. a Snyder mi přijde, že by s jeho stylem to mohlo připomínat už AC:Bloodlines, akorád s větším rozpočtem a lepším hereckým obsazením.. Scott by šel zase do živých kulis což by bylo asi nejlepší (AC1 mi strašně připomínalo Království nebeské místama) :)
      • Scorsese ten by to natocil perfektne:) ... Cameron by s toho spravil tupy akcak
  • ¨No film ghost recon By byla kazdopadne pecka ale s pritomnosti toma clansyho a Nejlip spielberga :D co se tyce assasina Dal by se natocit skvele ... Hlavne ale ne jako napr. Prince of persia .. to byl teda shit ! *11*
  • tak to já bych na AC sázel Ridleho Scota, to by bylo i témě pro něho...
    • R.S. točí na tohle téma dobré filmy. Jestli by si to vzal on, doufala bych, že to nebude taková patlanina jako Princ... Jinak už se těším
  • Rád bych viděl film typu AC! na takový film čekám dlouho! Ale! bez kvalitního režíséra to raději ani netočte a nechte tak jak je...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit