Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 16 DLC no fuj a ještě k tomu zdarma tak to je rovnou na ukřižování :-D
  • Nějak nechápu to zdůrazňování, že je to pro lidi co si to koupili. Pirát asi težko půjde na jejich officální stránku to stahovat....
    • Ten si pusti svuj neofiko patchovator, a dls se mu sosne v den vydani.
      • Můj point, lidi co to koupí, tak to budou mít, lidi co si to ukradnou to budou mít stejně. *Majitel jako *majitel to oba budou mít.
  • CDprojekt.. tomu říkám "od lidí pro lidi"!.. kdyby si z nich tak vzal příklad ubisoft, EA atd, jak by bylo na světě líp.
    • Tjn, to by skončily války, hladomor, násilí a všichni lidé by spolu tancovali v kruhu jak hipíci...
      • krásná utopie, zatancoval bych si :X
  • Kozy
    Proč 16 proboha? Proč to nevydaj najednou, nadvakrát?
    • species
      Pac si predstav ze se ti libi vlasy z dlc c.4 ale vubec se ti nelibi bradka z dlc c.8. Proc stahovat a "zasirat" si hru vsim kdyz si muzes vybrat. Je to zdarma tak neni co resit.
      • No to by byla opravdu hrůza, jelikož jedny vlasy budou rozhodně zabírat minimálně 4 GB, že? *7* *6*
        • species
          Porad nechapu proc si tahat do PC 30typu vlasu, i kdyby mely po 1kb, kdyz se ti libi jen jedny.
      • Jack1947
        To by byla hrůza, takhle je to aspon pěkně pohromadě no. *3*
  • tak snad už po tomhle dile dají s touto serii pokoj
    • Paul_cz
      dej si facku
    • Jack1947
      Jo, potom až Cyberpunk... bůhví kdy takže bude pokoj no. *4*
  • species
    Smekam, opravdu smekam. CD Projekt je takovy ostrov v tom megakorporacnim pekle, svetlo na konci tunelu ze to mozna pujde i bez instalovani originu a dalsich kravin omezujici vsechny krome piratu proti kterym je to zamerene.

    Zaklinace mam ve sbirce vsechny a treti dil rozhodne nebude chybet.
  • Jack1947
    Takto radši shrnu, konečně někdo dá věci zdarma které dříve byly zdarma samozřejmostí.

    Pochybuji že tam bude nějaké větší rozšíření... třeba mne opravte jestli se mýlím.

    Tzv. asi ne nějaké nové questy/ lokace nebo bůhví co... ještě.
    • Lotr
      Jde o čistý marketing to máš pravdu.
      Ale musíme ocenit že vydavatel se oproti své konkurenci rozhodl vydat DLC tedy obsah který byl vždy součástí hry zdarma.
      Vím o mnoha společnostech které by klidně za novou sadu vousů požadovali několik dolarů.
      • jj, treba textura "brneni na kone" ... ;D
        • nebo rovnou toho kone :D
    • Veskoslav
      Až na to, že k obou Zaklínačům byly v tichosti vydány mise atd. aniž by se o tom kdekoliv psalo. V rámci obyčejných patchů. Takže Jacku, nepiš prosím Tě už nic. Ono bohatě si stačí přečíst vyjádření CD Projektu. Je to jak v angličtině, tak v Polštině. Pokud neumíš ani jedno, tak bohužel dál budeš psát bláboly.
      • Jack1947
        Já nevím to nesleduju, věřím že si fanboy a tak ti to neberu. Já jen prostě trpím tím nedostatkem vždy se vyjádřit. I kdybych se netrefil... but i still trying... its hard.

        Nemůžu přece zklamat, ostatní kteří na mne závisí no... to nejde. *2*
        Radějc to zabodnem ted na začátku, než třeba dělat nějaké větší... soudy atp.

        Vidíš dokážeš se i normálně vyjádřit když chceš, tak to jde. Věřím že si ve skutečnosti, dobrej kluk. Jen to internetově dáváš dost blbě na jevo. Třeba jsem ještě nad tebou nezlomil hůl, kdoví.
        • Nevim sice, jestli Venkoslav je fanboy, ale ty ses kazdopadne megazmrd.
          • Jack1947
            Kazimíre...
        • tak to není nedostatek, od toho ty diskuze jsou aby se lidi vyjadrovali, a kolikrat chteji. tvůj problém je spis v tom ze když mas slabou chvilku tak to po tobe cist je jako když člověka tahnou za nohy, drncaji mu hlavou o dlazebni kostky a nuti ho přitom cist. Ja taky pisu jak cune, delam hodne preklepu a od ty doby co sejde prihlasit přes FB to ani neopravim, ale to co kolikrat sesmolis ty se kolikrat vazne cist neda a je to pomalu na celodeni migrénu:)
          • Jeho problém je hlavně ten, že cítí potřebu vyjadřovat se naprosto u všech diskuzí a ke všem příspěvkům. Že 90% jeho "článků" naprosto postrádá smysl, to už řešit nebudu.
            • Jack1947
              Nejhorší je že o tom co píše, povětšinou ani moc neví... na hranici s ním. *7*
          • Jack1947
            Psal jsem to že to tady mám spíš jako Chat. Mne většina věcí smysl nák dává ale tak no... něco třeba taky ne.

            Hlavně delší slovní utvary, prostě něco kde se musí přemýšlet ale už sem se smířil že se nedá zavděčit. Tak sry, že to častokrát neberu vážně, jsem např ve spěchu, nebo mi to je u prdelle.

            Stačí že mne něco nebo někdo naštve a hned, začnu sekat narozdíl od jiných - čitelnější texty.
            máš tam chybu celodenní btw. Prostě to mám takové pokus, omyl - jednou se mi to povede jindá, holt ne no. Proč bych měl přemejšlet a pozastavovat se. Navíc většina textu už je hodně spjatá s mým nickem. Hodně jsem se po léta s ním zzžil no. Oproti textu, má mluva je jinak myslím na celkem dobré urovni. Žel tady to těžko pomůže.

            Kdoví třeba je to taky nějaká skrytá vada, jenže co tu provádí ty někteří anonymové občas... to je něco neskutečného.

            Prostě něco píšu, a už myslím na něco jiného... spojení se nepovede atp a výsledek je na světě. Tak těžký muj text snad není ne lol. Prostě... už jsem takový. hejtri mám těžce deeply in my ass.
  • Krescz
    na Zaklínačova DLC jsme zvyklí nicméně není 16 trochu moc?....počítám že to budou převážně maličkosti typu ultra badass meč, ale i tak.... *8*
    • misho8723
      Tak predtým dávali zadarmo misie aj v Rozšírených edíciách a pri trojke nechcú vydať RE, tak možno aj preto toľko DLC.. celý tým nebude robiť na patchoch, tak ostatný môžu na DLC
  • Možná by se na to měli příště vykašlat a vše prostě vydat jako součást původní hry. Tohle je jen prázdné gesto, aby jim cvičené opice zobali z ruky.
    • Přečti si řádné důvody, proč tohle bude vycházet a potom teprve piš.
    • Magister_Peditum
      Takže bys byl radši, aby se kvůli takovýmhle blbostem posunulo vydání hry? Hru mají hotovou třeba měsíc dopředu a mají už vylisovaný DVD...
      • Posunutí data vydání by mi rozhodně nevadilo, pokud bych měl jistotu, že dostanu opravdu kompletní hru. A vzhledem k situaci na trhu s grafickými kartami bych to momentálně i ocenil. *3*
        • Magister_Peditum
          Kompletní hru dostaneš, nebo snad máš za to, že pro dohrání jsou vousy a sada brnění nezbytně nutná?
          • Navíc tam očividně nebudou jen vzhledové doplňky. *3*
            • Magister_Peditum
              Myslíš pár úkolů pro nějaké horníky? K těm se určitě během jednoho dne dostaneš. *15*
          • To samozřejmě ne, ale je evidentní, že většina z toho bude nejspíše už dávno hotová, proč to tedy nedat do základní hry. Prostě mi vadí to, že čtvrt roku před vydáním hry už ohlašují 16 DLC, je jedno jestli jsou zadarmo nebo ne.
            • Magister_Peditum
              Já z toho taky radostí neskáču deset metrů vysoko, ale vzhledem k tomu, že druhý den po vydání (hru v den vydání asi sotva budu hned hrát) dostanu zdarma pár prkotin, tak mě to fakt srdce neláme. Principiálně prťavá DLC (zvlášť ohlášená několik měsíců před vydáním) mi taky vadí, ale prakticky řečeno to vůbec nepocítím.
    • naprostý souhlas, když jsem to psal dole, tak jsem od devíti idiotů dostal paleček dolů *9*
      • Magister_Peditum
        Kolik ti je? 5 let? *1*
        • řekněme že pamatuju ještě osmibitové počítače :-)
          • Magister_Peditum
            A proto si stěžuješ, že ti nějací idioti dávají palečky dolů? Už podruhé v jedné diskusi? Hmm...
            • Magister_Peditum
              Spíš narážím na ty "palečky". *15*
            • Rolka, na kterou jsem reagoval, napsala "fakt že tyhle věci měli být v základní hře asi už v této době idiokracie nenapadne asi nikoho". Tak jsem napsal, že mě to napadlo a že několik idiotů (jako příslušníků té idiokracie) se mnou nesouhlasí
      • z toho si nic nedelej, ono tady je kolikrat takova slezina tupcu ze když dostavas minusy je to spis pochvala *3*
        • já si z toho dělám tak maximálně legraci :-) Mně ani nestojí za to příspěvky druhých palečkovat a považuju za trochu dětinské. Přesto mne překvapilo, že stačí napsat, že pamatuju dobu, kdy žádná DLC nebyla a hry byly jako celek kompletní a DLC nemám rád a už to jede :-)
      • A to mám Zaklínače rád a trojku budu kupovat stejně, jako jsem to udělal u předchozích dvou dílů, ale tohle je prostě napováženou. Pokud by jim opravdu šlo o hráče, tak by všechny tyhle věci šoupli do základní verze. Kdyby tohle třeba ohlásili měsíc po vydání, neceknu a budu je asi chválit, ale takhle prostě ne... Ale jinak se to prostě neliší od praktik Ubisoftu, EA atd. A ono to pak jednou přijde, kdy si za to řeknou o peníze.
        • Blue.Shark
          Já za to nemůžu, ale Veskoslav to tu několik příspěvků zpátky shrnul docela hezky - hra se lisuje, tak vývojáři mají čas pracovat na nedůležitých "přívěšcích". Zdá se mi to vcelku pravděpodobné. No a dokud jsou DLC zdarma, je to podle mého názoru velmi odlišné od praktik tebou zmíněných společností. Jednou může přijít, že si řeknou o peníze, ale zatím se to nestalo, tak nemám zdání, proč je za současný přístup nechválit.
          • Hra se nelisuje, prodeje placek jsou davno naprosto marginalni a nezajimavy.
            • Magister_Peditum
              To ovšem neznamená, že se to už nedělá.
      • Krescz
        palečky dolů *1* ...chudáčku
  • Tady jde vidět krásně jak ostatní společnosti se snaží vydojit své fanoušky do poslední koruny. CDPR není žádný Ježíš gamingu, jen si jako jediná společnost uklízí hovínka po svém psovi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit