Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    No vidíte? takhle se to má dělat a né jako u ostatních firem kde "DLC zdarma? nechtěli by jste zdarma rovnou celou hru"
    Prostě je něco co pro ně neexistuje.

    , no ale aby to hlavně nebyly jen nějaké ty udělátka... převážně ale snad ne. Je to Cdp ne vyšoust EA a activžně. Proboha.

    Tedy dobré.
    • Drbnu kozla do vemena, jestli jsem pochopil něco z toho, co jsi nám chtěl sdělit.
    • Nemá někdo Jack-český slovník? Já ten svůj ztratil.... *9*
      • Tady http://cs.wikipedia.org/wiki/Lobotomie
      • fallanga
        Chceš ho přes dobírku nebo platbou předem?
  • Mam to kupene na GoG a je mi to fuk ci to bude hned, alebo az o tyzden, pretoze stejnak to budem hrat az po nejakych patchoch. CD Projekt mam sice rad, ale kedze to je ich prvy openworld, tak neni toho boha aby sa tam nejake chybky nedostali. A nebodaj ak tam bude nejaky zasadny problerm a budem musiet hru rozohrat znova, to m alen zbytocne znechuti.
  • celá tahle moda DLC je hrozně otravná. Hra má být jedna a celistvá, ne rozkouskovaná. Je to jako prodávat dodatečné kapitoly ke knížce. Pak nezbývá než s nákupem hry počkat 3 roky a pak si koupit nějakou Ultimate nebo Platinum edici, kde jsou všechny doplnky, DLC a rozšíření už v tom.
    • hovoris mi z duse! Ty vubec nejlepsi cRPG zadny dlcka nepotrebovala.3
  • Veskoslav
    Někteří se diví, jak to může být už druhý den atd. Většina her je dejme tomu skoro dva měsíce před vydáním hotová. DVD a spol se také nelisují v den vydání a neposílají se přes Planet Express ihned k odběratelům. Mnozí nepochopili, že po dokončení práce na hře, se můžou věnovat takovým prkotinám. Navíc chápal bych to, kdyby to bylo placené, ale je to zcela zdarma. Lepší je mít odladěnou hru samotnou a tyhle "DLC" dostat navíc. Než aby místo toho hru pozdrželi či tam tyto dopňky blby jenom proto, aby lidi nekafrali, jak to může být tak a tak....
    • Wildstonecz
      Zrovna u zaklinace 2ky bylo plno veci pridano po vydani zdarma akorat nevim kdy jsme slovo patch vymenily za DLC
    • "Mé jméno je Veskoslav, protože je nás mnoho," Marek , 5. kapitola, 9. verš.
  • Mato1987
    Kvalita, aj keď je to len marketingový ťah, kedže sa jedná o dlc, ktoré obsahujú len kozmetické úpravy, ale aj tak sa to cení :)
  • fallanga
    Je dobré, že dají DLC zdarma, ale proč to nedají do hry? Proč neudělají jedno velké DLC, které bude přidávat všechny ty drobné věci najednou? Tohle nechápu. Na jednu stranu, je to zdarma. Na stranu druhou, je to blbost udělat to takhle.
    • Je to věc marketingu, 8 týdnů po vydání se budou media ke hře vracet. Už chápeš?
      • fallanga
        Mě to tak trochu došlo. Ona to byla spíše řečnická otázka.
  • Druhý den po vydání vyjde DLC ? to jako vážně ?
    • Ty jsi začal pařit včera, nebo ses probudil z dlouhodobého kómatu? Dnes bohužel naprosto běžná praxe která mě nepřekvapí ani u CD projektu, ne že by mě to těšilo
      • Ještě běžnější praxí by bylo nechat si za to zaplatit. :)
        • když jsem si před deseti rokama koupil krabicovku, tak měla všechno v sobě, i tištěný manuál a když vyšel datadisk, tak přidal něco pořádnýho, dneska čekám na goty edice, páč nechci pařit po kouskách. Season pass na bioshock infinite jsem koupil i se hrou krátce poté, co vyšlo druhé DLC, kdybych věděl za co budou stát koupil bych si jenom samotný infinite a nečekal bych. Ač druhé DLC nebylo úplně na hovno, tak tomuhle jsme dřív říkaly demoverze a byly zadarmo, dneska se jmenují DLC a jsou za prachy
  • ? proc to tam nedaji rovnou? Asi aby lidi měli pocit ze neco dostali jakoby ke hre..achjo..
    • 1. Připomenou takhle konzumentům jejich produkt, aby si ho ti hlupáčci nezapomněli koupit a nezapomněli nad čím to vlastně slintají.
      2. Můžou se chlubit, že jsou tak hodní že konzumentům dají nějakou zbytečnou hovadinku zadarmo a konzumenti se z takové hovadinky dokáží pomočit a házet peníze do záchodu...teda na předobjednávku.
      3.To cos napsal. Ale ještě bych tam přidal něco o konzumentech a jejich kritiku, aby to vypadalo intelektuálně.
    • Asharak
      Na druhou stranu, pokud to nestihaji tak je to takhle určitě lepší. Ale zase nemít to tam od začátku hry a pak to k vilu necemu zacinat znova... :D
    • Lukyz
      To opravdu nevím a jelikož je to zdarma tak to ani neřeším. Rozhodně lepší než placený Day 1 DLC.
      I kdyby to byl jen PR trik, což asi je (všechny weby teď budou psát o 16 DLC zdarma) tak jim to odpustím, protože mě jako hráče to ve finále bolet nebude a oni si zaslouží reklamu. *3*
      • Lukyz
        Ještě výňatek ofiko zprávy přeložené FB stránkou Zaklínač 3: Divoký hon CZ/SK

        Otázka: Proč tento obsah vydávat jako DLC, když může být obsažen v základní hře?
        Odpověď: Skutečnost, že oznamujeme DLC před vydáním neznamená, že jsou připraveny tady a teď. V současnosti se soustředíme na vypilování Zaklínače 3, ale některé týmy již mají možnost začít pracovat na dodatečném obsahu, který může být vypuštěn po vydání hry.
    • Magister_Peditum
      No, alespoň je to zdarma, i když se mi tyhle praktiky taky moc nelíbí.
      • fallanga
        Je to zdarma, což je malé plus, ale na druhou stranu bych spíše uvítal placené DLC, které by přidávalo obrovský kus obsahu, než 16 DLC, které jsou zdarma, ale přidají nový skin nebo zbraně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit