Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • v prvni svetove se nestrilelo, jen se jezdilo na koni a sermovalo nebo bojovalo lopatkama, cetl jsem o tom
  • neresis protože jsi za to neplatil
  • Hru jsem hrál, dohrál a dál neřeším. Nic, u čeho bych musel zůstat. Stejně jako u CoD nebo BF. Ale až tak kriticky bych to neviděl.
  • boha jeho, co keby miesto takychto modernych sraciek ktory je v poslednych par rokoch viac nez dost na svete spravili nieco z prvej svetovej ? No ved kolko FPS-iek mate spravenych z 1 svetovej ? 2 ? A z toho 1 ani nieje vpodstate vojnova ale hororovka ?....

    Fakt uz ma unavuju tie sragory, stale je to len o teroristoch, o zlom vychode alebo Rusku a o dobrej Amerike, este my v tom trailery chybala niekde vlajuca americka vlajka...
  • Veskoslav
    Tak máš 20% za SP a 30% za MP. MoH vždy byl skvělý na příběh a MP byl jenom vedlejší součást. Tudíž hodnocení odpovídá tomu, jaký brak v SP to je. To, že má průměrný MP, to je fakt k vytržení. Takových MP jsou desítky a nezaobalují se znčkou MoH.
  • Veskoslav
    Co ti závidím? Být lhářem a debillem? Ne to ti vážně nezávidím;)
  • Kdyby tahle hra byla motorka, tak bych řek, že je to primitivní šroubárna. Na tyhle hře mě nechytlo vůbec nic.
  • Mě se líbí COD od IW příběh sem byl zvyklí na Kapitána Price a Soupa a Ghost se mi líbil takové lidi které jsem si zapamatoval. To se mi na Treyarch nelíbí jak teď s tím COD: BO2 přeskočili. Ta doba se mi moc nelíbí, nevím jestli se teď recenzentům líbí sci-fi já bych si vyzkoušel i COD z 1 světové války !!! Z první osoby sem ještě první světovou nehrál. Možná se mnou nebudete souhlasit, ale každý má svůj názor a nenechám se ovlivnit nějakou recenzi. mě se MOH:W líbilo !!
  • nemyslim si :) jen odmitam vse co mi dnesni konzumni masinerie nabizi. Mame sice next gen .) (1 graf. engine v 10 hrach cimz pusobi dost podobne) ale hratelnost se od dob, ktere si pamatuju vyrazne zjednodusila. A to nemusis sahat ke korenum kdy vsichni brali za vdek i Wolfa 3d ne proto ze by byl pribeh strasne hluboky a duchaplny ale proto ze nic lepsiho v te dobe nebylo. Progres naslednych let a v podstate meho mladi byl ale znatelny.... veci jako napr. HL.... puvodni COD.... Moh !!! "I've seen french school girls shoot better!" ... se na me nezlob ale jediny kdo zaspal eru kdy hry mely svou dusi jsi ty.
  • neboj, pockam. Moje ocekavani - 0%.
    Nasledne se samozrejme k samotnemu hodnoceni vyjadrim paklize bude mimo misu :) .)
    Takze se muzes treba jit kralovsky bavit s MOH, ja to ale holt vidim takhle. A neboj, nemyslim si ze by v globale nacokoliv melo hodnoceni mistnich recenzentu vliv vyjma trollu v tehdle diskuzich .)
  • Problem s touto recenziu a jej podobne kriticke hodnotenia vydim v tom ze sa vsetcia tvaria hrozne kriticky a ako keby sme videli tento fenomen po prvy krat a ako keby bola MoH prva hra s takymito nedostatkami.Pritom tie predchadzajuce "fajnovky" dostvali vysoke hodnotenia a "jelo se vesele dal".
    Keby boli recenzie vzdy objektivne a cisto profesionalne nemuselo by to takto vyzerat a dobre hodnotenia by dostavali len fakt skvosty.Realita je vsak bohuzial totalne odlisna... *10*
  • K.rva to je aspoň názor přesně tak multak je good taky se mi líbí jen blázen si koupí hru která je dohraná za 6 hodin.
  • PS:
    problemom nie je co napisal recenzent ale ako a za akych okolnosti.
    Problem je ze recenzent nema vlastny nazor na veci.
    Taka seria CoD sa tiez zasekla pri CoD 4 : MW, to bola posledna hratelna a vtedy inovativna hra (vo svojej dobe). Vsetko po tom bol otras a recyklacia a predsa dostavali 9/10 , 8/10 , 7/10. Vsetko co napisal recenzent ako chyba v MoH vychvalovali v CoD ale radsej vobec nespomenuli. Povedz mi jediny FPS strielacku ktora nie je stupidna ale ma nejake unikatne prvky ? Nehovorme teraz o subzanroch FPS ako Deus Ex , Dishonored atp....
  • já hrál MP
  • Pockaj na BO 2 ktory uz teraz vyzera ze bude dostavat najmenej 9/10 pretoze sa odohrava v buducnosti , no WOW @!
  • Bolo by fajn keby si pochopil jednu vec.
    FPS strielackove hry boli odjakziva o stupidite.
    To uz i prvy Doom alebo Wolf bol len o behani vystrielani par nepriatelov , pripadne najdi kluc a tak podobne. FPS strielacky su dnes len o stupidity o nicom inom.Trosku is zaspal este takde v rokoch ked Pong bola absolutna bomba...Taky Dishonored , to je uz ina kava , tam mas trosku RPG prvkov,dej , pribeh plus kvalitnu strielacku k tomu.Ale to uz odbacame do inej subzanrovej kategorie. Kto chce mat "nestupidne zazitky" tak nehra PC hry ale zije "realny" zivot.Ked uz. To vsetko co si napisal je tiez len jedna velka stupidita o stupiditach...nema cenu sa tym ani zaoberat.
  • Polovica veci o com tu tocis som nezazil.Napriklad ze by bolo malo zbrani....Neviem podla mna si hral zabugovanu cracknutu verziu warezak ale mne tam kazda mrtvola hadzala nejake ine zbrane s inou optikou atp.Nie len spominane 4 typy. Neviem co si hral za verziu...
  • Pisal osm nieco o MW3 ?
    Pisal som vseobecne o CoD serie ako takej a ak si spravne pamatam tak MW1 bolo posledne CoD, potom prisli same blbosti a predsa ste tam strielali vysoke hodnotenia.
    A ked uz, uz I tych 7/10 pre MW3 je prehnane...
  • Vy jste všichni chytří. Kolik z vás hrálo MP a kolik z vás si to koupilo? Proč nepíšete i o MP?
  • z toho uz se nevykecas kkte

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit