Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby udělali část hry podle nějakého filmu, museli by si zaplatit práva. Když si vymyslí svůj vlastní stupidní příběh tak je to nic nestojí a prodává se to stejně.
    Ale jinak souhlasim, pro mě nezapomenutelný mise byly např. Den D v MoH:AA, nebo prvním CoD, nebo třeba dobývání Stalingradu v CoD, ale to bylo ještě tehdá, kdy SP nebyl jen tutorial pro MP a byl neodmyslitelnou součástí hry, ke které se člověk rád vracel.
  • Cahir
    Bože tady je to jeden žvást za druhým....
  • NumberFiveAlive
    Jeste ze me vojensky akce totalne neberou. :D Radsi bych bral nejakou poradnou doomovku bez vsech tech debilnich trendu (auto heal, jenom par zbrani atd.), ale to uz je dneska asi pase. xD
  • DudeCZ - jelikož mám premium účet u BFka , tak jsem měl možnost si tuhle hru koupit za poloviční cenu. Je pravda, že singl jsem vypnul po chvilce, ale u MP sem zatím zůstal a docela i baví. Je tam toho spousta na odemykání a mě to baví si nastřílet třeba zbraně na určitou "odměnu". Tak nějak doufám, že hra dostane co nejdříve hodně oprav, protože je pravda, že je velice "surová" a že tak minimálně půl roku mhla být ve vývoji. Nebudu tady pomlouvat EA, ani Danger Close, protože to bych mohl pomlouvat i desítku dalších firem za tituly, které vydávají sami. Těch peněz nelituji, koupil sem už horší věci za 25 dolarů a více, takže mě to nechává v klidu. Teď už mám naděje na fajn střílečku jen v Homefrontu 2. Snad to dopadne lépe, než cesta, kterou se vydalo CoD a MoH.
  • S tím ale nemůžu souhlasit - hodnotící škála je od 1 do 10. Kdyby 7 mělo znamenat průměr, tak by se muselo hodnotit od 5 do 10 což je nesmysl.

    Jak potom mám brát hodnocení vážně když ho autoři takhle nepoužívají. Jednou se rozhodli že budou hodnotit takhle tak ať si za tím stojí.
  • Tady vidite EA, jake ma mineni o hracich, ktere tyto podobne hry hraje... Jsou tak hloupi nebo nenarocni, ze si to koupi stejne.
  • DangerousDave
    takisto súhlasím a zároveň dúfam, že negatívne ladené recenzie na MOH sú takými prvými vlaštovkami nového trendu - a to konečne triezvemu a kritickému pohľadu recenzentov na dnešnú hernú fastfoodovu potravu. Pokial budú tieto scriptrecykláty dostávať bežne 5-6/10 možno sa konečne niečo pohne aj v hlavách kupujúcich ... i keď veľkú šancu tomu nedávam.
  • Jeff
    Docela mě fascinuje dnešní pohled na akční střílečky. Milion nudných map, miliony (ve výsledku jen jeden) skriptů, samé slowmotion záběry, a "ultimátní" rozhodnutí á la otevři dveře
    a)brokovnicí
    b)páčidlem
    c) C4
    d)klíčem.
    Nakonec mi to připadá, jako drahý a nudný tutorial pro začínající hráče, co se seznamují s funkcionalitou myši.
    Až mi připadá škoda všech těch peněz, technologií a lidskýho potenciálu. Zasadit tem MoH do jedné větší lokace a dát tomu silný příběh a atmosféru (Apokalypsa, Četa, Bratrstvo neohrožených...), tak je to o něčem jiném. Je mi jasný, že se to snadno říká a ve výsledku by to mohla být stejně špatná hra, ale aspoň ta snaha by byla sympatická.
    Sice by to pro mě nebyl must buy titul, ale časem bych si ho třeba, za menší peníz, koupil. Takhle si to nekoupím, nezahraju a ještě mě to naštvalo. :D
  • EA GAMES, WE SH1T EVERYTHING *5*

    http://www.youtube.com/watch?v=oPMzn0KqtFE&feature=plcp
  • kostejnesmrtelny
    Hele, internetovej bouchač *1*
  • Doufam, že do těchle sraček nezapadne třeba další HL, to už bych to asi zabalil :/
  • za ty tvoje blitky ve zdejších diskuzích bych tě nakopl rád
  • Súhlasím na 100 percent.
  • Co me na hre nejvice vytacelo byly ty priserne automobilove radoby honicky. Nereknu, kdyby slo o nejakou vsuvku na minutu ci minutu a pul, ale ve warfighteru na tom jsou zalozeny cele mise. Az budu chit hrat automobilove zavody s mizernou a naprosto nerealisticky zpracovanou fyzikou, tak si kopim jine hry od EA, ale ve strilecce opravdu nemaji co delat.

    Bugy tam byly, ale ty me ani tak neodradily. Odradilo me vsechno ostatni - je to naprosto nudna, nezajimava, stereotypni hra. Boze, kdyz uz chce nekdo napodobovat COD (ktere taky zrovna neobdivuji), tak at to alespon dela poradne.
  • jindra.veliky
    Ale dneska je prumer 7 *4*
  • No, z tohoto jsem asi už vyrostl :) Jsou to sice hry, ale jak má člověk zachraňovat svět, když se mu děje tohle před očima :)
  • Whoossain
    Poznámka o ošklivé ženě a ošklivém děcku pobavila, jejich screenshoty vylekaly. Začínám být rád, že jsem nepodlehl davové psychóze a MoH si neobjednal...
  • asi sem uz zdegenerovany ale jak ani dishonored me neoslovil (krasne zpracovani ale pochvili jsem se nudil..) :// a border neni zrovna muj salek caje i kdyz kus prace za tim videt lze.. kazdopadne tohle me z totalni skepse nevytrhlo.
  • Veskoslav
    Byznys FPS není ve sračkách, pouze koridorové FPS.
  • Veskoslav
    V rámci FPS jsou dobré hry : Dishonored či Borderlands II, v rámci TPS osobně třeba: ME III, Spec Ops The Line v letošním roce. Ale v rámci koridorové FPS už jsem dlouho nic nehrál.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší